Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

PAPILDINĀTS! Rēzeknes slimnīcā konstatēts Covid-19

16.10.2020
Vienam no Rēzeknes slimnīcas ārstiem, kā arī diviem ārstniecības iestādes darbiniekiem konstatēta  Covid-19 saslimšana. Informāciju ir apstiprinājuši arī slimnīcas pārstāvji. 

Atgādinām, ka Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi! Visiem iedzīvotājiem tiek prasīts ievērot 2 metru distanci, un publiskās vietās jālieto sejas maskas.

Aicinām visus Rēzeknes iedzīvotājus sekot līdzi savam veselības stāvoklim un ievērot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Visā Latvijā, īpaši Rīgā un Daugavpilī ir konstatēts būtisks Covid-19 inficēto pieaugums.

Rēzeknes slimnīcas pārstāve Laura Sondore-Strode atzīmē, ka arī Rēzeknē pēdējās dienās ir fiksēti vairāki saslimšanas gadījumi, trīs no kuriem ir konstatēti Rēzeknes slimnīcas darbiniekiem – diviem administrācijas darbiniekiem un vienam ārstam. Šie saslimšanas gadījumi savā starpā nav saistīti un notikuši ārpus darba vietas.

Inficētie darbinieki atrodas karantīnā, bet tiešās kontaktpersonas pašizolācijā.

Rēzeknes slimnīca ir gatava šādām situācijām, ir veikti visi nepieciešamie pasākumi, lai nepieļautu Covid-19 izplatību – veikta telpu dezinfekcija, darbinieku un pacientu testēšana, citi pretepidemioloģiskie pasākumi. Līdz šim saņemtie testu rezultāti ir negatīvi.

Slimnīcas darbība netiek pārtraukta un par situācijas aktualitātēm un iespējamajām izmaiņām informācija tiks aktualizēta. Slimnīca turpina sniegt neatliekamos un plānveida pakalpojumus.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-2 /2)
GITA 17.10.2020 14:20
KA TO SAPRAST, VAIRAKIEM? rakstiet, tacu , konkretu skaitli! tada sajuta, ka mes dzivojam sunu ciema. varbut tas mans kaimins no blakus dzivokla, ar kuru satiekos kapnu telpa. nevajag jau nosuakt uzvardus, bet kur strada kaut vai. citur Latvija tika nosaukti gan Forevers, gan Draudzinas vidusskola, gan susanas uznemums.
Skolnieciņš 09.11.2020 18:12
Par nelaimi, kovid-19 (covid-19) sērga vēl joprojām turpinās. Lai apturētu kovid-19 sērgas izplatību, būsim apzinīgi un piesardzīgi. Izvairīsimies no drūzmēšanās un ievērosim 2 m distanci visur, kur vien tas ir iespējams. Regulāri mazgāsim vai dezinficēsim rokas. Ievērosim Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus Covid-19 izplatības ierobežošanai. Dzīvosim saticīgi. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautu un valsti. Lūgsim Latvju Dievu svētību! Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai kovid-19 sērga atkāpjas no mūsu zemītes robežām! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna! Lūgsim Laimu, lai mūsu tautai ir laba veselība! Lūgsim Veļu Māti, lai mums tiek dots garš mūžs! Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
Iecietībā un saticībā, Tavs Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#saticība #miers #iecietība #labestība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #PozitīvāDomāšana #veselība
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pie administratīvās atbildības saukti partijas Saskaņa deputāti
Kai jī ir apzarībūšīs,kap jūs visus paralizātu nu sputnik'a! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top