Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Viļakas 1: Rēzeknes dome mēģina “reanimēt” objektu

07.07.2020
Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (KPV LV), aizvadītajā nedēļā apmeklēja Rēzekni, lai iepazītos ar Rēzeknes pašvaldības darbu un jo īpaši rūpniecības kompleksu Viļakas ielā 1.

Vizītes laikā ministrs tikās ar domes priekšsēdētāju Aleksandru Bartaševiču, Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas vadību un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Rēzeknes biznesa inkubatora pārstāvjiem, lai pārrunātu pilsētas saimniecisko darbību, plānotās investīcijas un uzņēmējdarbības vides attīstību.

Tikšanās notika rūpniecības kompleksā Viļakas ielā 1, kur atrodas IT uzņēmuma “Midis” birojs un kokapstrādes uzņēmums “VTI Avoti”.

Vitenbergs uzsvēra Rēzeknes nozīmi kopējā reģiona attīstības kontekstā: “Mēs redzam, ka Rēzekne veidojas par spēcīgu reģionālo centru, kura ietekmes zona strauji palielinās.”
Atgādinām

Pēc tam, kad tika pabeigta rūpniecības kompleksa celtniecība Viļakas ielā 1, Rēzeknes pilsētas dome sāka investora meklēšanu.

2019. gada februārī, pēc vairākkārtējiem mēģinājumiem, investors, kurš piekrita visiem līguma punktiem, tika atrasts. Par īrnieku kļuva uzņēmums “Baltic Bullets”.

SIA “Baltic Bullets” plānoja izveidot vara pašeļļojošo elementu ražotni, tā sacīja Rēzeknes pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs.

Pēc uzņēmumu reģistra datiem, augstāk minētais uzņēmums “VTI Avoti”, kurš, pēc Rēzeknes domes pārstāvju teiktā, šobrīd nodarbojas ar kokapstrādi, arī ir tas pats uzņēmums SIA “Baltic Bullets”, ” kurš  plānoja izveidot vara pašeļļojošo elementu ražotni, Viļakas ielā1.

2020. gada janvārī firma ne vien mainīja nosaukumu, bet arī īpašnieku, dalībniekus un amatpersonas. Šis uzņēmums 2019. gadu noslēdza ar nopietnu mīnusu - 70 672 eiro.

Acīmredzot Rēzeknes pašvaldības priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs mēģina “reanimēt”, par 6 856 653,01 eiro uzcelto objektu Viļakas ielā 1.

Pastāv liela varbūtība, ka pilsēta nesaņems atpakaļ būvniecībā ieguldītās finanses, jo saskaņā ar līgumu, ES būvniecībai iztērēto naudu atgriezīs tikai tad, ja pilsētas dome izpildīs visus nosacījumus, ieskaitot, vismaz, 95 darba vietu izveidi.Rezekneszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pie administratīvās atbildības saukti partijas Saskaņa deputāti
Kai jī ir apzarībūšīs,kap jūs visus paralizātu nu sputnik'a! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top