Otrdiena,
20.aprīlis 2021
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte, Данила, Георгий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Rēzeknes fenomens: rēķini par apkuri maijā

08.06.2020
Rēzeknes iedzīvotāji sākuši saņemt rēķinus par apkuri maija mēnesī no uzņēmuma “Rēzeknes siltumtīkli”. Rēzekniešus šis fakts pārsteidza, jo tieši vasaras mēnešos cilvēki var “uzelpot” un nedomāt par nākamā apkures rēķina apmaksu. Bet ne šogad ...

Visā Latvijā ievērojami tiek samazināti apkures tarifi. Kā informējām iepriekš, tas ir saistīts ar zemākām siltumenerģijas iegādes cenām.

Sākot ar 1. aprīli, apkures tarifi galvaspilsētā tika samazināti par 7,4%. Daugavpilī tarifi tiek regulāri samazināti. Piemēram, no 1. maija tarifs Daugavpilī nokritās līdz rekordam - 42,30 eiro / MWh, savukārt pirms gada daugavpilieši maksāja 63,01 eiro / MWh.

Saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas datiem dabasgāzes vairumtirdzniecības cena 2019. gada trešajā ceturksnī sasniedza zemāko līmeni 10 gadu laikā.

Sakarā ar mājsaimniecībām noteiktā dabasgāzes tarifa samazinājumu, maksājums par patēriņu kopš šī gada 1. janvāra ir samazinājies par 20-30%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu.

Līdz ar to tiem, kas apkurei izmanto dabasgāzi, maksa ir samazinājusies par 30%.

Rēzeknē, pretēji Rēzeknes pilsētas mēra Aleksandra Bartaševiča vēlēšanu solījumiem par apkures tarifa samazināšanu, apkures tarifs nedaudz tika samazināts vienu reizi.

Siltumenerģija 2018. gadā kļuva lētāka par 0,28 centiem jeb 0,5%.

Oktobrī vajadzētu stāties spēkā jaunajam apkures tarifam. Šoreiz dome sola to samazināt par 5,02%, kā rezultātā tarifam Rēzeknē vajadzētu samazināties līdz 49,52 eiro / MWh.

Šobrīd Rēzeknes iedzīvotāji par apkuri maksā 52,14 eiro / MWh.


Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-4 /4)
Maksā ragā 09.06.2020 10:49
Klasika - kā var nesolīt...sevišķi pirms vēlēšanām. Pēc tam viss solītais aizmirstas.
zoja 09.06.2020 16:40
Tak auksti bija!
Rīks 13.06.2020 01:31
Maitas... Maijā nevienu dienu nebija pieslēgta apkure dzīvokli par ko var prasīt naudu..... Kāds var to paskaidrot.,lqi nestāsta siltums, ka bija pieslēgta apkure, katru dienu tika sekots vai kurina vai ne
zoja 17.06.2020 15:06
Nu, nezinu gan. Šomēnes saņemtajā Rēzeknes Siltumtīklu rēķinā par maiju nav ailes par apkuri. Varbūt rēķinu par apkuri maijā saņēma tās mājas, kuras pieprasīja pieslēgt apkuri, jo bija patiesi vēss. Savā mājsaimniecībā izlīdzējos ar ieslēgtu elektrosildītāju.
Cita lieta, ka nākas maksāt par ĪPAŠAJIEM (neaizskaramajiem pieslēgumiem, kuri ir zināmi gan RS, gan Rēzeknes Namsaimnieka priekšniecībai!!!) pieslēgumiem centrālajai apkurei un karstajam ūdenim, viņu tēriņus sadalot uz godīgajiem maksātājiem- pensionāriem un pārējiem ne tik augstu stāvošiem patērētājiem.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Vietējo pašvaldību vēlēšanas notiks 2021. gada 5. jūnijā.
Apspriest
Aptauja
Par kuru partiju plānojat balsot Rēzeknes pilsētas pašvaldības vēlēšanās 5. jūnijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Pie administratīvās atbildības saukti partijas Saskaņa deputāti
Kai jī ir apzarībūšīs,kap jūs visus paralizātu nu sputnik'a! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
куда делись коментарии испугались что написали про вас ПРАВДУ!!!Вот так всегда как напишут правду так её сразу уберут.А как начнут врать так её так приукрасят и по всем местам распишут что блевать хочется.какая власть такие законы!!! Sīkāk...
Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu
Tad visām citām daudzdzīvokļu mājām ir jāatsakās no Namsaimnieka pakalpojumiem un vai nu pašiem pārņemt apsaimniekošanu vai pāriet pie citām firmām. Vienas mājas dēļ celt tarifus visiem tas gan ir "gudri" Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top