Trešdiena,
24.jūlijs 2024
Vārda dienas: Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Ольга, Ефимия Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

AKTUĀLI

Bērziņa: Situācija ar Rēzeknes budžetu ir sliktāka, nekā izskatījies

15.07.2024

Situācija ar Rēzeknes pilsētas budžetu ir sliktāka, nekā sākotnēji izskatījies, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atzina viedās administrācijas un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

Rēzeknes dome oficiāli atlaista

02.07.2024

Pirmdien tika izdoti divi oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" laidieni. Otrajā laidienā publiskoti Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča izsludinātie grozījumi "Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes atlaišanas likumā" un "Grozījumi Pašvaldības domes vēlēšanu likumā".

Rēzeknei piešķir 4,025 miljonu eiro valsts budžeta aizdevumu

25.06.2024

Valdība otrdien nolēma piešķirt valsts budžeta aizdevumu Rēzeknes pašvaldībai 2023.gada kavēto maksājumu izpildei 4 025 209 eiro apmērā.

Saeima atlaiž Rēzeknes pilsētas domi 2

20.06.2024

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma likumu par Rēzeknes pilsētas domes atlaišanu.

Saeima konceptuāli atbalsta Rēzeknes pilsētas domes atlaišanu

23.05.2024

Saeima ceturtdien konceptuāli atbalstīja Rēzeknes pilsētas domes atlaišanas likumprojektu.

Prokuratūra Bartaševiču apsūdz par darījumu nedeklarēšanu

20.05.2024

Prokuratūra bijušajam Rēzeknes mēram Aleksandram Bartaševičam uzrādījusi apsūdzību par nepatiesu ziņu norādīšanu deklarācijā.

Bartaševiču lūdz apsūdzēt par nedeklarētiem īpašumiem 1

26.04.2024

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 26. aprīlī nodeva Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūrai kriminālprocesu, kurā ieguva pierādījumus tam, ka bijušais Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs 16 gadu garumā valsts amatpersonas deklarācijās nav norādījis pilnīgu informāciju par darījumiem ar nekustamajiem īpašumiem un fiziskajām personām kopsummā par gandrīz 270 000 eiro, informēja KNAB.

Eksmēra ģimene un viņu elitārais nekustamais īpašums

24.04.2024

Rēzeknes valstspilsētas eksmēra Aleksandra Bartaševiča sieva un dēls no Rēzeknes pilsētas budžeta iegūtos finanšu līdzekļus aktīvi iegulda elitāros nekustamos īpašumos Jūrmalā un Rīgas dārgākajā rajonā – Mežaparkā, vēsta portāls kompromat.lv.

VARAM sagatavojusi Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu

14.04.2024

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) nodevusi saskaņošanai likumprojektu, kas paredz atlaist Rēzeknes domi un iecelt pagaidu administrāciju.

KNAB rosina apsūdzēt Bartaševiču un viņa sievu 1

05.04.2024

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rosinājis prokuratūrai apsūdzēt bijušo Rēzeknes mēru Aleksandru Bartaševiču par to, ka izpaudis ierobežotas pieejamības informāciju sievai Olgai un desmit gadu garumā kārtējās valsts amatpersonas deklarācijās nav norādījis pilnīgu informāciju par izsniegtā aizdevuma daļu 33 000 eiro apmērā.

Aleksandrs Irišins nolika deputāta mandātu (papild.)

19.03.2024

Otrdien, 19. martā, notika kārtējā Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes sēde, kuras darba kārtībā bija 2 jautājumi.

Par Rēzeknes pilsētas mēru ievēlēts Aleksejs Stecs

07.03.2024

Par Rēzeknes pilsētas mēru ievēlēts Aleksejs Stecs ("Kopā Latvijai"), amatā nomainot partijas biedru Aleksandru Bartaševiču.

Rēzeknē: аpturēta būvniecība, iekavēti maksājumi un nesākti projekti

06.03.2024

Apturēta būvniecība, iekavēti maksājumi un nesākti projekti – tāda būs šī gada realitāte Rēzeknē - pilsētā, kur smagās finansiālās situācijas dēļ attīstības jautājumi pagaidām nav dienaskārtībā. Šobrīd pašvaldības prioritāte ir budžeta apstiprināšana, kas paredzēta rītdienas (07.03.) domes sēdē, jo tikai tad varēs saņemt 5 miljonu eiro aizņēmumu pagājušā gada būvniecības un citu parādu segšanai.

Jāņa Tutina augstākā izglītība ir apšaubāma 3

01.03.2024

Valsts policija pārbauda augstākās izglītības esamību bijušajam Seima deputātam no partijas Saskaņa, bet tagad pašvaldības uzņēmuma "Rēzeknes namsaimnieka" tehniskajam direktoram Jānim Tutinam.

Rēzeknes dome šonedēļ vēlēs jaunu priekšsēdētāju

01.03.2024

Rēzeknes dome, kuru valdības koalīcija ir vienojusies atlaist, šonedēļ sanāks uz sēdi, lai vēlētu jaunu priekšsēdētāju, liecina ceturtdien, 7.martā, izsludinātās domes sēdes darba kārtība.

Valdības koalīcija vienojusies atlaist Rēzeknes domi 1

26.02.2024

Tiks sagatavots un drīzumā izskatīšanai valdībā virzīts likumprojekts par Rēzeknes domes atlaišanu, šodien žurnālistus informēja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

FM aicina VARAM izvērtēt Rēzeknes domes rīcībspēju

22.02.2024

Ņemot vērā, ka Rēzeknes pašvaldības deputāti nav vienojušies par 2024.gada budžeta apstiprināšanu, Finanšu ministrija (FM) ir nosūtījusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) vēstuli ar aicinājumu operatīvi izvērtēt domes atbildību un turpmāko rīcībspēju.

Politiskā krīze Rēzeknē: Dome pēdējā dienā tomēr neskata budžetu

21.02.2024

Rēzeknes valstspilsētas domē trešdien, 21. februārī, kad ir pēdējā diena pašvaldību budžeta pieņemšanai, nepietika balsu, lai skatītu budžeta lēmumprojektu.

Bartaševiča krimināllietā divām personām aizliegts izbraukt no valsts 2

15.02.2024

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētajā no amata patlaban atstādinātā Rēzeknes domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča krimināllietā divām personām ir piemēroti drošības līdzekļi - aizliegums izbraukt no valsts un aizliegums tikties ar noteiktām personām.

Izmaiņas Sociālā dienesta maksas pakalpojumu cenrādī ar 1. martu

15.02.2024

Rēzeknes valstspilsētas domes sēdē 8. februārī tika pieņemts lēmums “Par grozījumiem Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības pārvaldes “Sociālais dienests” maksas pakalpojumu cenrādī”, kas stāsies spēkā no 2024. gada 1. marta.

KNAB veicis kratīšanas Rēzeknes domē; aizdomas – Bartaševičs

07.02.2024

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārstāvji otrdien, 6.februārī, apmeklēja Rēzeknes valstspilsētas pašvaldību un "īstenoja kriminālprocesuālās darbības, tostarp kratīšanas un pratināšanas", LTV apstiprināja KNAB. KNAB izmeklē iespējamību, ka no amata pašlaik atstādinātais Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs izpaudis neizpaužamas ziņas, kas nav valsts noslēpums.

Rēzeknes pašvaldība nespēj sagatavot budžetu bez deficīta 1

30.01.2024

Valsts ir gatava finansiāli palīdzēt uz bankrota sliekšņa nonākušajai Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai ar 5 miljonu eiro aizdevumu tikai tad, ja pašvaldība būs spējīga sagatavot budžetu šim gadam bez deficīta. Tomēr tas līdz šim nav izdevies, vietvara arvien meklē veidus, kā jostas savilkt vēl ciešāk.

Rēzeknē slēgs 4.vidusskolu un ieviesīs citus taupības pasākumus

25.01.2024

Ceturtdien, 25. janvārī, Rēzeknes pašvaldības domes deputāti pieņēma lēmumu par Rēzeknes 4. vidusskolas likvidēšanu ar 2024. gada 31. jūliju.

Rēzeknei pieņemot bezdeficīta budžetu, pieļauj 5 milj. eiro aizdevumu

24.01.2024

Ja finanšu grūtībās nonākusī Rēzeknes pilsēta apstiprinās bezdeficīta budžetu, Finanšu ministrija (FM) meklēs risinājumu, lai pilsētas finanšu situācijas stabilizēšanai piešķirtu piecu miljonu eiro aizdevumu, informēja FM pārstāvji.

Vai rēzekniešiem nāksies samaksāt par Bartaševiča grēkiem? 1

09.01.2024

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa intervijā Neatkarīgāi atzina: "Tas, kas nonāca manā dienas kārtībā jau tad, kad tagadējā valdība vēl nebija juridiski apstiprināta, bija Rēzeknes jautājums. Par to bija ļoti liela sabiedrības interese. Risināt šo jautājumu esam iesākuši labi. Rēzeknes mērs ir atbrīvots no amata par tiešām būtiskiem pārkāpumiem. Nevienas citas pašvaldības vadītājs nav neko tādu atļāvies un finanšu situācija nevienā citā pašvaldībā nav kā Rēzeknē, lai gan ar grūtībām izveidot šā [2024.] gada budžetu sastopas arī citas pašvaldības. Bet tās nav salīdzināmas ar Rēzeknes gadījumu, kad novešana gandrīz līdz maksātnespējai notika apzināti."
 

VK: Iespējams, finanšu problēmas Rēzeknei draud arī šogad

05.01.2024

Apstākļi Rēzeknes valstspilsētā liecina par to, ka, iespējams, finanšu problēmas pašvaldībai draud arī šajā gadā. Tā Latvijas Televīzijas raidījumā "Šodienas jautājums" sacīja valsts kontrolieris Edgars Korčagins.

Minimālā mēnešalga, pensionēšanās vecums un citi svarīgi jaunumi

01.01.2024

Šodien stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos, ar kuriem minimālā mēneša darba alga Latvijā tiek palielināta no 620 uz 700 eiro.

Rēzeknē iepriekšējā ziemā mākslīgi turēts augsts apkures tarifs 2

28.12.2023

Pagājušajā apkures sezonā Rēzeknē siltumenerģijas tarifi tika pārskatīti tikai pēc valsts atbalsta beigām, lai gan dome bija informēta par iespēju samazināt šīs izmaksas. Faktiski SIA "Rēzeknes siltumtīkli" ražoja siltumenerģiju saskaņā ar tarifu 128 eiro par megavatstundu (MWh), bet pārdeva gandrīz divas reizes dārgāk, atklājusi Valsts kontrole. Tādējādi arī daļa valsts atbalsta, kas bija pieejams pagājušajā ziemā, tika uzņēmumam, nevis iedzīvotājiem.

VK: Rēzeknes budžeta izstrādē pieļauti vairāki pārkāpumi 4

22.12.2023

Rēzeknes pašvaldības 2023.gada budžeta izstrādē ir pieļauti vairāki pārkāpumi, secināts Valsts kontroles (VK) veiktajā revīzijā, kurā vērtēts, vai Rēzeknes pašvaldības rīcība budžeta un finanšu vadībā ir atbilstoša regulējumam.

Izmaiņas sociālajā jomā 2024. gadā

20.12.2023

Nākamgad Latvijā sociālajā jomā gaidāmas būtiskas izmaiņas, proti, tiks atjaunotas piemaksas vecuma un invaliditātes pensijām, palielināts atalgojums personu ar invaliditāti asistentiem u.tml. Labklājības ministrija sagatavoja informāciju par Saeimas apstiprinātajiem lēmumiem, kas stāsies spēkā 2024. gadā.

« 1 2 3 ... 10 »
Nedēļas skaitlis
Jaunais siltumenerģijas apgādes tarifs Rēzeknē – 88,79 eiro par megavatstundu (bez PVN), kurš stāsies spēkā no 2024. gada 1. augusta (palielinājums par 7,44)
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Satversmes tiesā ierosināta lieta par Rēzeknes domes atlaišanu
Būtu jāsāk ar to, ka vēlēts deputāts, uzsākot amata pienākumu pildīšanu, dod zvērestu ievērot Satversmi un godprātīgi pildīt savus pienākumus iedzīvotāju interesēs.
Atstādinātā Dome ir uzspļāvusi šādam faktam, un tagad par iedzīvotāju naudu iet tālāk pret pašiem iedzīvotājiem. Sīkāk...
Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlē Jevsikovu
Jūs laikam atrodaties citā dimensijā. kādi krēsli, kāds,kēņiņš, nolaidieties uz zemes no mākoņiem...laikam esat ieinteresētā puse.. Sīkāk...
Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlē Jevsikovu
Lai Tev Georģij veicas! Nu neesi Tu vismaz lupata šā priekšā! Krēsls ir izļodzījies un nebaidies, ka noturēs mūžīgo ķeniņu! Paskat cik viltīgi tiek mainīti krēsli un viņš saprot, ka zaudē varu lieliem soļiem, jo apkārt viss tiek kārtots pēc citu spēles noteikumiem. Paskat, pat apsveikumā sēdes laikā Tev lika aizdomāties, ka avansā ir dota uzticība, Tev būs pazemīgi izpildīt visas komandas un tad būsi ar baltmaizi. Sīkāk...
facebook draugiem
Top