Piektdiena,
9.Decembris 2022
Vārda dienas: Sarmīte, Tabita, Иннокентий, Юрий, Яков Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

AKTUĀLI

No janvāra Rēzeknē palielināsies maksa par atkritumu apsaimniekošanu

01.12.2022

SIA “ALAAS” informē, ka no 2023. gada 1. janvāra spēkā stāsies jauna sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa. To veido divas daļas – Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) apstiprinātais tarifs par sadzīves atkritumu apglabāšanu un pašvaldības lēmumā apstiprinātā  maksa par sadzīves atkritumu savākšanu, pārvadāšanu, pārkraušanu, šķirošanu un citām normatīvajos aktos noteiktajām darbībām.

Valdība plāno apturēt tarifu kāpumu Rēzeknē

23.11.2022

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) ar rezolūciju uzdevis Ekonomikas ministrijai (EM) sadarbībā ar Finanšu ministriju (FM) kā kapitāldaļu turētājām vērtēt iespējas koriģēt AS "Augstsprieguma tīkls" un AS "Sadales tīkls" sagatavotos pakalpojumu tarifu projektus, informēja Valsts kancelejas pārstāvji.

Iedzīvotājiem - rēķini par siltumu, bet mērs aizgājis uz Tik Toku 2

22.11.2022

Rēzeknes iedzīvotāji ir šokā par oktobra rēķiniem, kas, atgādināsim, bija gana silti. Tādu tarifu, tādu ciparu pilsētā vēl nekad nav bijis! Tas ir absolūts antirekords – 1.10.2022 apstiprinātais siltumenerģijas tarifs ir 216,69 eiro par MWh.

Svinēsim Latvijas dzimšanas dienu Rēzeknē

18.11.2022

Piektdien, 18. novembrī, svinēsim Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienu. Rēzeknieši un pilsētas viesi šajā dienā aicināti dzīvot un elpot ar Latviju, apmeklējot valsts svētkiem veltītos pasākumus pilsētā.

In Memoriam. Osvalds Zvejsalnieks (21.03.1944.-07.11.2022.)

08.11.2022

IZVADĪŠANA: SESTDIEN, 12. NOVEMBRĪ, PL. 12.30 NO RĒZEKNES JĒZUS SIRDS KATEDRĀLES. OSVALDS ZVEJSALNIEKS ZEMES KLĒPĪ TIKS GULDĪTS NAGĻU KAPSĒTĀ.


Tiesa: no Jevgēnija Koršenkova jāpiedzen nodarītie zaudējumi

07.11.2022

Ceturtdien, 3. novembrī, Augstākās tiesas Senāts noraidīja pašvaldības uzņēmuma “Rēzeknes satiksme” bijušā valdes locekļa Jevgēnija Koršenkova lūgumu ierosināt kasācijas tiesvedību. Tas nozīmē, ka paliek spēkā pirmās instances tiesas lēmums par nodarīto zaudējumu piedziņu no Jevgēnija Koršenkova 147 484,20 eiro apmērā (ieskaitot tiesas izdevumus) uzņēmuma “Rēzeknes satiksme” labā.

Dzalbe paliks "Rēzeknes Namsaimniekā" 1

04.11.2022

Oktobrī apstiprinātais Augšdaugavas novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Dzalbe jauno amatu varēs apvienot ar iepriekšējo, proti, uzņēmuma "Rēzeknes Namsaimnieks" valdes locekļa amatu.

Vai Pēteris Dzalbe pamet Rēzekni?

27.10.2022

27.oktobrī notika Augšdaugavas novada domes sēde, kurā deputāti vienbalsīgi pozitīvi pieņēma lēmumu par Pētera Dzalbes iecelšanu pašvaldības izpilddirektora amatā.


Rēzeknē apstājusies SPA būvniecība Kovšu ezera krastā 3

07.06.2022

Būvniecības izmaksu sadārdzinājuma dēļ Rēzeknes dome apsver līguma laušanu ar būvfirmu 8 miljonu eiro vērtajā rekreācijas centra projektā.

Opozīcijas deputāts J. Korsaks par siltumapgādi Rēzeknes pilsētā 8

26.05.2022

Par situāciju siltumapgādē mūsu pilsētā, jeb kāpēc rēzeknieši ir atstāti pie sasistas siles?

9. maijs. Svētki? Bizness? Politiskais šovs?

27.04.2022

Sākot no 2013. gada, A. Bartaševiča (partija “Saskaņa”) vadītā Rēzeknes pilsētas dome būtībā ir privatizējusi 9. maija piemiņas datumu un caur uzraudzībā esošās biedrības starpniecību finansēja šai dienai veltīto pasākumu un uguņošanas organizēšanu.

Pasakainā tarifa beigas par siltumapgādi Rēzeknē 10

05.04.2022

Rēzeknes Siltumtīkli Regulatorā iesnieguši jauna tarifa projektu, kas no 2022. gada 1. maija līdz 31. decembrim sastādīs 198,14 eiro par megavatstundu, līdzšinējā tarifa 42,80 eiro par megavatstundā vietā.

„Saskaņas” deputātu bezdarbība 1

15.02.2022

Sākusies Latvijas 13. Saeimas pēdējā pilnā pavasara sesija. Ņemot vērā, ka vēlēšanas notiks 3. oktobrī, tuvākajā laikā mēs pamanīsim praktiski visu parlamenta deputātu enerģisko darbošanos. Priekšvēlēšanu laikā opozīcijas deputāti kļūs īpaši aktīvi, lai nonāktu savu potenciālo vēlētāju redzeslokā. Taču viņiem vajadzētu rēķināties ar to, ka vēlētāja politiskais briedums pēdējo 30 gadu laikā neapšaubāmi ir audzis un vēlētājs, atskatoties pagātnē, izvērtē, kas ar viņu noticis šajā laika posmā. 

Partijas “Saskaņa” 2022. gadam atbalsta amorālu budžetu

03.02.2022

Piektdien, 21.janvārī, Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēdē deputātu vairākums ("Par" nobalsoja 8 partijas "Saskaņa" deputāti) pieņēma Rēzeknes pilsētas budžetu.

Tarifu samazinājums. Iedzīvotāju maki ir tukši!

03.02.2022

Plaši reklamētais īslaicīgais siltuma tarifu samazinājums Rēzeknē par februāri pilsētas iedzīvotāju maciņus neietekmēs.

Rēzeknes pilsētas dome ir gatava izsludināt ārkārtas stāvokli 1

24.01.2022

Rēzeknes pilsētas dome ir lūgusi palīdzību valdībai. Dome nosūtīja vēstuli Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam un ekonomikas ministram Jānim Vitenbergam ar lūgumu sniegt finansiālu atbalstu.

Bartaševičs par būvniecību: "Mēs visi esam lielos mēslos" 2

13.01.2022

Tā nu ir sanācis, ka 2020. gads ieviesa savas korekcijas valsts ekonomikā. Lai atbalstītu biznesu liela daļa “kovida” naudas tika novirzīta būvniecības nozarei, kas savukārt izraisīja būvmateriālu un pakalpojumu izmaksu ievērojamu pieaugumu, tāpēc daudzas būvniecības firmas iekrita tā saucamajā “finanšu burbulī”. 

Ekspreša vilciena reisi līdz Rēzeknei - katru dienu 1

10.12.2021

Lai stiprinātu vilciena lomu sabiedriskā transporta pakalpojumu sistēmā un nodrošinātu biežāku satiksmi starp Rīgu un Rēzekni, no 2021. gada 12. decembra maršruta Rīga–Rēzekne ekspreša vilciena reisi, kas līdz šim tika nodrošināti sestdienās un svētdienās, tiks izpildīti katru dienu, informē Autotransporta direkcija.

Deputāts Ribakovs. Grozu-griežu, gribu sajaukt jeb satīties, sapīties 5

09.12.2021

80 gadu beigās krāpnieki dzelzceļa stacijās un citās pulcēšanās vietās aktīvi, lai apmānītu iedzīvotājus, izmantoja “uzpirksteņus”. Ja kāds neatceras, tad spēlē jāuzmin, zem kura uzpirksteņa ir paslēpta bumbiņa. Apmānīšanas gadījumā blēdis jeb “žuļiks” veica dažadas manipulācijas arbumbiņu, parādot bumbiņu, kur tā it kā ir, taču nemanāmi tā tika pārvietota zem cita uzpirksteņa. Pēc neuzminēšanas, protams, uzticīgajam pilsonim tika parādīts, kur atrodas bumbiņa. Šīs krāpnieciskās rīcības pieprasīja konkrētas zināšanas, lai izgrābtu naudu no iedzīvotājiem. Noziedznieki prasmīgi izmantoja cilvēka psiholoģijas zināšanas, savas fiziskās prasmes un dažkārt arī “aizsardzību” no struktūrām, kurām vajadzēja aizsargāt lētticīgos pilsoņus. Tajā pašā laikā krāpnieki visu procesu izbaudīja ar teicienu “grozu, griežu, gribu sajaukt”. Šādas asociācijas rodas pēc tam, kad mūsu ievēlētie politiķi sāk kompetenti manipulēt ar savu rīcību publiskajā telpā kā likumdevēji.

"Clean R" tomēr turpinās darbu Rēzeknē 4

09.12.2021

Neskatoties uz skaļajiem Rēzeknes pilsētas domes izteicieniem "par līguma lauzšanas procedūras uzsākšanu" ar uzņēmumu, kurš atbild par trotuāru tīrīšanu Rēzeknes pilsētā, SIA "Clean R" turpinās darbu Rēzeknē. 

Lidija Ostapceva atbrīvota no amata 2

13.11.2021

Sestdien, 13. novembrī, notika Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēde, kurā tika skatīts viens jautājums – par Lidijas Ostapcevas atstādināšanu no amata.

Kārtējais pārsteigums no uzņēmuma “Rēzeknes siltumtīkli" 10

09.11.2021

Ar Rēzeknes pilsētas mēra Aleksandra Bartaševiča un partijas “Saskaņa” deputātu klusu piekrišanu, Rēzeknes iedzīvotāji sāka saņemt siltumapgādes uzņēmuma “Rēzeknes siltumtīkli” rēķinu par oktobri, kuros tika iekļauta informācija, ka uzņēmums, sākot ar decembri, iekasēs maksu no pakalpojuma saņēmējiem par izrakstīto rēķinu. Piebilstot, ka nav svarīgi, vai tas tiekizsniegts elektroniskā vai papīra formā.

Sabiedriskais transports Rēzeknē - visiem par maksu 8

21.10.2021

Pretēji Rēzeknes pilsētas domes vadības iepriekš sniegtajai informācijai, par pabalstu atcelšanu sabiedriskajā transportā, sākot no sestdienas, 23. oktobra, visi Rēzeknes pilsētas iedzīvotāji, kuriem nav priekšrocību no valsts un, kuri izmanto sabiedrisko transportu būs jāmaksā pilna maksa, kas sastāda 0,50 eiro.

GORS - pašvaldības uzņēmums vai privātā "bodīte"? 10

30.09.2021

2020. gads tiek dēvēts par pandēmijas gadu. Daudzi kultūras darbinieki, pasākumu organizatori, teātru un koncertu norises vietas cenšas izdzīvot un turpina strādāt arī Covid-19 ierobežojumu apstākļos. Par atsevišķu kultūras iestāžu darbības principiem un metodēm var spriest, pārbaudot aklātās datu bāzes internetā.

Priekšvēlēšanu kampaņas solījumi beigušies. Tarifi pieaugs 1

21.09.2021

Pirms Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanām partija “Saskaņa” plaši informēja iedzīvotājus par apkures tarifu samazinājumu pilsētā. Tad pilsētas valdība "uz papīra" samazināja apkures tarifu par 19,26%, un uzreiz pēc vēlēšanām, no 1. augusta, tarifs atkal tika samazināts - galu galā tas sastādīja 33,67% par MW/h.

Rēzeknes skolēni par reorganizāciju: politiskās intereses svarīgākas 1

02.09.2021

Zinību dienā, 1. septembrī, visās Rēzeknes pilsētas skolās notika svinīgie pasākumi. Šogad Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs (partija “Saskaņa”) apmeklēja svinīgo pasākumu Rēzeknes 5. vidusskolā, kur uzstājās arī ar apsveikuma runu.

Vai Rēzeknes novads uzņemsies pilsētas parādsaistības? 10

16.08.2021

Latvijas parlaments izskatīs jautājumu par valsts nozīmes pilsētu apvienošanu ar atbilstošajām blakus esošajām reģionu teritorijām no 2025. gada. Tas nozīmē, ka Rēzekne visdrīzāk apvienosies ar Rēzeknes novada pašvaldību, kura pavisam nesen ir apvienojusies ar Viļānu novadu.

"Rēzeknes namsaimnieks": Pētera Dzalbes sūdzības 1

10.08.2021

Būvniecības uzņēmumi nepamatoti paaugstina piedāvāto darbu cenas, tāpēc uzņēmums “Rēzeknes namsaimnieks” ir spiests pārtraukt atklātos konkursus, taisnojas “Rēzeknes namsaimnieks” valdes loceklis Pēteris Dzalbe.

Ceļu remonts Rēzeknē - domes meli? 1

30.07.2021

Pirms pašvaldības vēlēšanām partijas "Saskaņa" pārstāvji Rēzeknē un it īpaši Rēzeknes pilsētas mērs iedzīvotājiem garantēja tuvākajā laikā pilsētas ielu remontu. Maijā mērs paziņoja pilsētniekiem, ka dome jau ir ķērusies pie ceļu remontdarbiem un tuvākajā laikā to pabeigs.

Rēzeknes domes opozīcija VS pašvaldības uzņēmumi

23.07.2021

Lai palielinātu sabiedrības izpratni par Rēzeknes pilsētas domes kapitālsabiedrību darbu, un no pirmavota rēzeknieši varētu saņemt atbildes uz sasāpējušiem jautājumiem, Rēzeknes pilsētas domes opozīcijas deputāti, plāno uzsākt tikšanos sēriju ar pašvaldības kapitālsabiedrību vadītājiem.

« 1 2 3 ... 7 »
Nedēļas skaitlis
No 2023. gada 1. janvāra vienotā nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa būs 26,87 eiro/m3 (ar PVN)
Apspriest
Aptauja
Vai šogad iegādāsieties Ziemassvētku dāvanas un kādu summu varat atļauties tām tērēt?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē būs jauns deputāts
iZSAKU L;IDZJUTIBU VIESIEM REZEKNIESIEM PAR DOMES SASTAVU. nE VSJO TAK ODNAZNACNO MI ZA MIR Dedi ojevali mi za mir utt. Sīkāk...
Izsakiet savu viedokli aptaujā!
kādam arī izdosies pabraukt "uz jaunā elektroautobusa"!!! Sīkāk...
Par Rēzeknieša karti
Sveiki visiem, man ir melojuši tik daudzi uzņēmumi, kas ir apgalvojuši, ka ir īsti aizdevēji, bet visas manas pūles ir bijušas veltas, esmu zaudējis vairāk nekā 35000 eiro viltus aizdevējiem, kuri apgalvo, ka viņi nav. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar īsto aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu aizdevumu no viņa tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu bez bailēm, sazināties ar viņiem pa e-pastu: [email protected] Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top