Piektdiena,
21.Janvāris 2022
Vārda dienas: Agne, Agnese, Agnija, Антон, Григорий, Емельян Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

AKTUĀLI

Bartaševičs par būvniecību: "Mēs visi esam lielos mēslos" 2

13.01.2022

Tā nu ir sanācis, ka 2020. gads ieviesa savas korekcijas valsts ekonomikā. Lai atbalstītu biznesu liela daļa “kovida” naudas tika novirzīta būvniecības nozarei, kas savukārt izraisīja būvmateriālu un pakalpojumu izmaksu ievērojamu pieaugumu, tāpēc daudzas būvniecības firmas iekrita tā saucamajā “finanšu burbulī”. 

Ekspreša vilciena reisi līdz Rēzeknei - katru dienu 1

10.12.2021

Lai stiprinātu vilciena lomu sabiedriskā transporta pakalpojumu sistēmā un nodrošinātu biežāku satiksmi starp Rīgu un Rēzekni, no 2021. gada 12. decembra maršruta Rīga–Rēzekne ekspreša vilciena reisi, kas līdz šim tika nodrošināti sestdienās un svētdienās, tiks izpildīti katru dienu, informē Autotransporta direkcija.

Deputāts Ribakovs. Grozu-griežu, gribu sajaukt jeb satīties, sapīties 5

09.12.2021

80 gadu beigās krāpnieki dzelzceļa stacijās un citās pulcēšanās vietās aktīvi, lai apmānītu iedzīvotājus, izmantoja “uzpirksteņus”. Ja kāds neatceras, tad spēlē jāuzmin, zem kura uzpirksteņa ir paslēpta bumbiņa. Apmānīšanas gadījumā blēdis jeb “žuļiks” veica dažadas manipulācijas arbumbiņu, parādot bumbiņu, kur tā it kā ir, taču nemanāmi tā tika pārvietota zem cita uzpirksteņa. Pēc neuzminēšanas, protams, uzticīgajam pilsonim tika parādīts, kur atrodas bumbiņa. Šīs krāpnieciskās rīcības pieprasīja konkrētas zināšanas, lai izgrābtu naudu no iedzīvotājiem. Noziedznieki prasmīgi izmantoja cilvēka psiholoģijas zināšanas, savas fiziskās prasmes un dažkārt arī “aizsardzību” no struktūrām, kurām vajadzēja aizsargāt lētticīgos pilsoņus. Tajā pašā laikā krāpnieki visu procesu izbaudīja ar teicienu “grozu, griežu, gribu sajaukt”. Šādas asociācijas rodas pēc tam, kad mūsu ievēlētie politiķi sāk kompetenti manipulēt ar savu rīcību publiskajā telpā kā likumdevēji.

"Clean R" tomēr turpinās darbu Rēzeknē 4

09.12.2021

Neskatoties uz skaļajiem Rēzeknes pilsētas domes izteicieniem "par līguma lauzšanas procedūras uzsākšanu" ar uzņēmumu, kurš atbild par trotuāru tīrīšanu Rēzeknes pilsētā, SIA "Clean R" turpinās darbu Rēzeknē. 

Lidija Ostapceva atbrīvota no amata 2

13.11.2021

Sestdien, 13. novembrī, notika Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēde, kurā tika skatīts viens jautājums – par Lidijas Ostapcevas atstādināšanu no amata.

Kārtējais pārsteigums no uzņēmuma “Rēzeknes siltumtīkli" 10

09.11.2021

Ar Rēzeknes pilsētas mēra Aleksandra Bartaševiča un partijas “Saskaņa” deputātu klusu piekrišanu, Rēzeknes iedzīvotāji sāka saņemt siltumapgādes uzņēmuma “Rēzeknes siltumtīkli” rēķinu par oktobri, kuros tika iekļauta informācija, ka uzņēmums, sākot ar decembri, iekasēs maksu no pakalpojuma saņēmējiem par izrakstīto rēķinu. Piebilstot, ka nav svarīgi, vai tas tiekizsniegts elektroniskā vai papīra formā.

Sabiedriskais transports Rēzeknē - visiem par maksu 8

21.10.2021

Pretēji Rēzeknes pilsētas domes vadības iepriekš sniegtajai informācijai, par pabalstu atcelšanu sabiedriskajā transportā, sākot no sestdienas, 23. oktobra, visi Rēzeknes pilsētas iedzīvotāji, kuriem nav priekšrocību no valsts un, kuri izmanto sabiedrisko transportu būs jāmaksā pilna maksa, kas sastāda 0,50 eiro.

GORS - pašvaldības uzņēmums vai privātā "bodīte"? 10

30.09.2021

2020. gads tiek dēvēts par pandēmijas gadu. Daudzi kultūras darbinieki, pasākumu organizatori, teātru un koncertu norises vietas cenšas izdzīvot un turpina strādāt arī Covid-19 ierobežojumu apstākļos. Par atsevišķu kultūras iestāžu darbības principiem un metodēm var spriest, pārbaudot aklātās datu bāzes internetā.

Priekšvēlēšanu kampaņas solījumi beigušies. Tarifi pieaugs 1

21.09.2021

Pirms Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanām partija “Saskaņa” plaši informēja iedzīvotājus par apkures tarifu samazinājumu pilsētā. Tad pilsētas valdība "uz papīra" samazināja apkures tarifu par 19,26%, un uzreiz pēc vēlēšanām, no 1. augusta, tarifs atkal tika samazināts - galu galā tas sastādīja 33,67% par MW/h.

Rēzeknes skolēni par reorganizāciju: politiskās intereses svarīgākas 1

02.09.2021

Zinību dienā, 1. septembrī, visās Rēzeknes pilsētas skolās notika svinīgie pasākumi. Šogad Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs (partija “Saskaņa”) apmeklēja svinīgo pasākumu Rēzeknes 5. vidusskolā, kur uzstājās arī ar apsveikuma runu.

Vai Rēzeknes novads uzņemsies pilsētas parādsaistības? 10

16.08.2021

Latvijas parlaments izskatīs jautājumu par valsts nozīmes pilsētu apvienošanu ar atbilstošajām blakus esošajām reģionu teritorijām no 2025. gada. Tas nozīmē, ka Rēzekne visdrīzāk apvienosies ar Rēzeknes novada pašvaldību, kura pavisam nesen ir apvienojusies ar Viļānu novadu.

"Rēzeknes namsaimnieks": Pētera Dzalbes sūdzības 1

10.08.2021

Būvniecības uzņēmumi nepamatoti paaugstina piedāvāto darbu cenas, tāpēc uzņēmums “Rēzeknes namsaimnieks” ir spiests pārtraukt atklātos konkursus, taisnojas “Rēzeknes namsaimnieks” valdes loceklis Pēteris Dzalbe.

Ceļu remonts Rēzeknē - domes meli? 1

30.07.2021

Pirms pašvaldības vēlēšanām partijas "Saskaņa" pārstāvji Rēzeknē un it īpaši Rēzeknes pilsētas mērs iedzīvotājiem garantēja tuvākajā laikā pilsētas ielu remontu. Maijā mērs paziņoja pilsētniekiem, ka dome jau ir ķērusies pie ceļu remontdarbiem un tuvākajā laikā to pabeigs.

Rēzeknes domes opozīcija VS pašvaldības uzņēmumi

23.07.2021

Lai palielinātu sabiedrības izpratni par Rēzeknes pilsētas domes kapitālsabiedrību darbu, un no pirmavota rēzeknieši varētu saņemt atbildes uz sasāpējušiem jautājumiem, Rēzeknes pilsētas domes opozīcijas deputāti, plāno uzsākt tikšanos sēriju ar pašvaldības kapitālsabiedrību vadītājiem.

Rēzeknes Olimpiskais centrs - 2020.gads ar rekordlieliem zaudējumiem 1

20.07.2021

Rēzeknes pilsētas domes vadība savās informatīvajās platformās runā par Rēzeknes Olimpiskā centra (OCR) sekmīgu sniegumu, tomēr šī pašvaldības uzņēmuma Valsts ieņēmumu dienestam iesniegtie skaitļi un finanšu pārskati liecina par pretējo.

Rēzeknes dome iekasē naudu par NEsniegtiem pakalpojumiem

09.07.2021

Rēzeknes pilsētas iedzīvotāji, kuru mājās nav cirkulācijas un augšējos stāvos nav karstā ūdens jau vairākkārt ir sazinājušies ar portāla Rezekneszinas.lv redakciju. Rēzeknes pilsētas dome, ar pašvaldības uzņēmuma “Rēzeknes siltumtīkli” starpniecību, sāka iekasēt maksu, iespējams, par sniegto karsto ūdeni, kura šajās mājās nemaz nav.

Neviens nevēlas būvēt SPA kompleksu Kovšu ezera krastā 2

08.07.2021

Rēzeknes pilsētas dome joprojām neveiksmīgi cenšas atrast investorus, kuri vēlētos iesaistīties objektu būvniecībā Kovšu ezera krastā, Rēzeknē. Tāpat dome nav atradusi nevienu, kas būtu gatavs investēt SPA viesnīcu kompleksa būvniecībā pie ezera.

Darbu uzsāk jaunievēlētā Rēzeknes pilsētas dome 2

01.07.2021

1. jūlijā, darbu uzsāka jaunievēlētā Rēzeknes pilsētas dome. Domes darbu jau ceturtajā četru gadu posmā vadīs Aleksandrs Bartaševičs, kurš tika ievēlēts ar deputātu balsu vairākumu – septiņas balsis par un piecas pret. Deputāts Juris Guntis Vjakse izvirzīja Ināras Groces kandidatūru pilsētas mēra amatam un viņa ieguva piecu deputātu atbalstu.

Celtnieki vēršas tiesā pret Rēzeknes domi PAPILDINĀTS 4

27.05.2021

Kā paziņojis Rēzeknes pašvaldības priekšsēdētājs  Aleksandrs Bartaševičs, apmaksātajos izdevumos Rēzeknes pilsētas dome pilnībā ir norēķinājusies ar būvniecības uzņēmumiem, kuri veica darbus Rēzeknes pilsētas administratīvajā teritorijā. Tomēr ne visi celtniecības uzņēmumi, kas ir sadarbojušies ar domi, piekrīt šim apgalvojumam.

Politiskais bizness. Super-peļņa 2020. gadā 4

25.05.2021

Rēzeknes pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs sociālajos tīklos sūdzējies, ka situācijas dēļ, kas saistīta ar Covid-19, Rēzeknes pilsētas uzņēmumi saskaras ar finansiālām grūtībām.

Pilsētnieku spiediena rezultātā dome samazina apkures tarifu 6

18.05.2021

Rēzeknes pilsētas iedzīvotāju spiediena dēļ dome samazinājusi apkures tarifu par 17,2%. Jaunos tarifus Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija apstiprināja 13. maijā, un tie stāsies spēkā 1. jūnijā.

Rēzeknieši pārmaksājuši par apkuri

14.05.2021

2020. – 2021. gada apkures sezona ir beigusies, un ir pienācis laiks veikt pārskatu. Atgādinām, ka 2020. gada 1. decembrī stājās spēkā par 4,9% samazinātais apkures tarifs. Kopš tā laika siltuma tarifs sastādīja 49,57 eiro par MWh (bez PVN). Savukārt pirms samazinājuma vairākus gadus tarifs bija nemainīgs - 52,14 eiro/MWh (bez PVN).

Bezmaksas sabiedriskais transports Rēzeknē pēc vēlēšanām 1

05.05.2021

Rēzeknes pilsētas politiskā vara 2017. gada februārī lēma ieviest “Rēzeknieša karti”, kuras īpašnieki sabiedrisko transportu “Rēzeknes satiksme” var izmantot bez maksas.

Kārtējais skandāls "Rēzeknes satiksmē" 4

30.04.2021

SIA “Rēzeknes satiksme” ir pašvaldības uzņēmums, kura 100% akciju pieder Rēzeknes pilsētas pašvaldībai. Reģistrēts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 20.10.2011., uzņēmums šogad svinēs 10 gadu jubileju. 2011. gadā paredzēto subsīdiju summa sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanai sastādīja 240 000 Ls (341 490 EUR) no Rēzeknes novada pašvaldības budžeta un 181 000 Ls (257 540 EUR) no valsts budžeta. Jāatgādina, ka 2020. gadā šīm vajadzībām no Rēzeknes budžeta tika novirzīti 1 900 000 EUR un no valsts budžeta - 240 000 EUR.

Latgales kongresa piemineklis “galvassāpes” Rēzeknes domei 6

27.04.2021

27. aprīli tiek svinēta Latgales kongresa diena. 1917. gada Latgales kongress bija nozīmīgs ar to, ka Latgales latviešiem (latgaliešiem) bija svarīgi pateikt, ka Vidzemes, Kurzemes un Vitebskas guberņās dzīvojošie latvieši ir viena tauta. Šis notikums ir viens no stūrakmeņiem Latvijas valsts izveidē un latviešu nācijas konsolidācijā.

Rēzeknes pilsētas domes neveiksmīgās izsoles 3

21.04.2021

11. martā Rēzeknes pilsētas domes sēdē tika nolemts izsludināt izsoles par tiesībām nomāt būvējamos objektus Kovšu ezera krastā - pludmales kafejnīcu, laivu māju un kempinga administratīvo ēku. Izsolēm vajadzēja notikt 16. aprīlī, tomēr pretendenti uz šo objektu nomu nepieteicās.

CSP: Rēzeknē strauji samazinās darbavietu skaits 1

21.04.2021

Pašreizējā Rēzeknes pilsētas politiskā vara aktīvi ņem kredītus dažādu kompleksu un telpu celtniecībai un rekonstrukcijai, cenšoties pārliecināt iedzīvotājus par šo darbību nepieciešamību. Pēc pašvaldības valdības domām, pateicoties aizdevuma naudai, Rēzeknē tiek radītas jaunas darba vietas. Personīgi, Rēzeknes pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs pirms pēdējām vēlēšanām solīja izveidot 600 jaunas darba vietas.

Domes aptauja: Nauda vējā un manipulācija ar datiem 1

15.04.2021

Martā noslēdzās Rēzeknes pilsētas domes organizētā socioloģiskā aptauja pilsētas iedzīvotāju vidū. Aptauja tika veikta no 11. februāra līdz 3. martam. Pašvaldība vēlējās uzzināt iedzīvotāju viedokli par dažādiem pilsētas dzīves jautājumiem, tostarp par domes darbu, pilsētas attīstību, ceļošanas paradumiem, sportu, kultūru, veselību un citām tēmām. Aptaujā piedalījās 500 rēzeknieši, vecāki par 18 gadiem. Aptauja tika veikta pa tālruni.

Skandāls Viļānos: Ivanova VS uzņēmēji 4

06.04.2021

Rūgtās atmiņas par padomju laikos radīto piesārņojumu Viļānos šobrīd kavē uzņēmēja graudkopības kooperatīva “VAKS” plānus. Ieguldot apmēram trīs miljonus eiro un radot divas līdz sešas darbavietas, zemnieki jau četrus gadus šeit kaļ plānus par graudu pārkraušanas kompleksu. Pagājušonedēļ pašvaldības dome šīm iecerēm pēkšņi pateikusi "nē".

Rēzeknes namsaimnieks draud paaugstināt tarifu 2

29.03.2021

Lai atjaunotu daudzstāvu dzīvojamo ēku, kura atrodas Rēzeknē, Zemnieku ielā 48, tika ņemts aizdevums un noslēgts līgums ar vietējo uzņēmumu “OMega J” 2017. gadā.

« 1 2 3 ... 7 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē reģistrēti 1627 bezdarbnieku.
Apspriest
Aptauja
Ja Jūs loterijā laimētu lielu naudas summu, kur to iztērētu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Deputāts Ribakovs. Grozu-griežu, gribu sajaukt jeb satīties, sapīties
Beidziet celt gaismā un rakstīt par sapelējušajiem vecajiem žuļikiem, porno kasešu karaļiem ar peisiem!!! Riebjas. Tiešām. Sīkāk...
Bartaševičs par būvniecību: "Mēs visi esam lielos mēslos"
Raksta autori/-e domājams vēsta, ka notiekošais pašvaldībā arī valstī ir pārtikas/ enerģētikas/ militārās krīzes sākums. To, ka rakstā minētās personas nav līdz galam godprātīgas un veikli /veiksmīgi/ izmanto visas iespējas, rēzeknieši zin. Un toka republikas iedzīvotāji grimst arī sabiedrība zin...
Bet viss notiek likumīgi. "Nekā personīga, vienkārši bizness". Šī frāze attiecināma, gan uz vietni Rēzeknes ziņas, gan rakstā minētajām personām, gan pašvaldības darbu un arī notiekošo valstī. Sīkāk...
Bartaševičs par būvniecību: "Mēs visi esam lielos mēslos"
Kāpēc "visi mēs" esam mēslos? Varbūt laiks Šurikam un brālītim Karlsonam sākt atdot pilsētniekiem nozagto naudiņu!!!!!! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top