Trešdiena,
29.jūnijs 2022
Vārda dienas: Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris, Дорофея, Евлампий, Тихон Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

AKTUĀLI

Rēzeknē apstājusies SPA būvniecība Kovšu ezera krastā 2

07.06.2022

Būvniecības izmaksu sadārdzinājuma dēļ Rēzeknes dome apsver līguma laušanu ar būvfirmu 8 miljonu eiro vērtajā rekreācijas centra projektā.

Opozīcijas deputāts J. Korsaks par siltumapgādi Rēzeknes pilsētā 4

26.05.2022

Par situāciju siltumapgādē mūsu pilsētā, jeb kāpēc rēzeknieši ir atstāti pie sasistas siles?

9. maijs. Svētki? Bizness? Politiskais šovs?

27.04.2022

Sākot no 2013. gada, A. Bartaševiča (partija “Saskaņa”) vadītā Rēzeknes pilsētas dome būtībā ir privatizējusi 9. maija piemiņas datumu un caur uzraudzībā esošās biedrības starpniecību finansēja šai dienai veltīto pasākumu un uguņošanas organizēšanu.

Pasakainā tarifa beigas par siltumapgādi Rēzeknē 10

05.04.2022

Rēzeknes Siltumtīkli Regulatorā iesnieguši jauna tarifa projektu, kas no 2022. gada 1. maija līdz 31. decembrim sastādīs 198,14 eiro par megavatstundu, līdzšinējā tarifa 42,80 eiro par megavatstundā vietā.

„Saskaņas” deputātu bezdarbība 1

15.02.2022

Sākusies Latvijas 13. Saeimas pēdējā pilnā pavasara sesija. Ņemot vērā, ka vēlēšanas notiks 3. oktobrī, tuvākajā laikā mēs pamanīsim praktiski visu parlamenta deputātu enerģisko darbošanos. Priekšvēlēšanu laikā opozīcijas deputāti kļūs īpaši aktīvi, lai nonāktu savu potenciālo vēlētāju redzeslokā. Taču viņiem vajadzētu rēķināties ar to, ka vēlētāja politiskais briedums pēdējo 30 gadu laikā neapšaubāmi ir audzis un vēlētājs, atskatoties pagātnē, izvērtē, kas ar viņu noticis šajā laika posmā. 

Partijas “Saskaņa” 2022. gadam atbalsta amorālu budžetu

03.02.2022

Piektdien, 21.janvārī, Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēdē deputātu vairākums ("Par" nobalsoja 8 partijas "Saskaņa" deputāti) pieņēma Rēzeknes pilsētas budžetu.

Tarifu samazinājums. Iedzīvotāju maki ir tukši!

03.02.2022

Plaši reklamētais īslaicīgais siltuma tarifu samazinājums Rēzeknē par februāri pilsētas iedzīvotāju maciņus neietekmēs.

Rēzeknes pilsētas dome ir gatava izsludināt ārkārtas stāvokli 1

24.01.2022

Rēzeknes pilsētas dome ir lūgusi palīdzību valdībai. Dome nosūtīja vēstuli Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam un ekonomikas ministram Jānim Vitenbergam ar lūgumu sniegt finansiālu atbalstu.

Bartaševičs par būvniecību: "Mēs visi esam lielos mēslos" 2

13.01.2022

Tā nu ir sanācis, ka 2020. gads ieviesa savas korekcijas valsts ekonomikā. Lai atbalstītu biznesu liela daļa “kovida” naudas tika novirzīta būvniecības nozarei, kas savukārt izraisīja būvmateriālu un pakalpojumu izmaksu ievērojamu pieaugumu, tāpēc daudzas būvniecības firmas iekrita tā saucamajā “finanšu burbulī”. 

Ekspreša vilciena reisi līdz Rēzeknei - katru dienu 1

10.12.2021

Lai stiprinātu vilciena lomu sabiedriskā transporta pakalpojumu sistēmā un nodrošinātu biežāku satiksmi starp Rīgu un Rēzekni, no 2021. gada 12. decembra maršruta Rīga–Rēzekne ekspreša vilciena reisi, kas līdz šim tika nodrošināti sestdienās un svētdienās, tiks izpildīti katru dienu, informē Autotransporta direkcija.

Deputāts Ribakovs. Grozu-griežu, gribu sajaukt jeb satīties, sapīties 5

09.12.2021

80 gadu beigās krāpnieki dzelzceļa stacijās un citās pulcēšanās vietās aktīvi, lai apmānītu iedzīvotājus, izmantoja “uzpirksteņus”. Ja kāds neatceras, tad spēlē jāuzmin, zem kura uzpirksteņa ir paslēpta bumbiņa. Apmānīšanas gadījumā blēdis jeb “žuļiks” veica dažadas manipulācijas arbumbiņu, parādot bumbiņu, kur tā it kā ir, taču nemanāmi tā tika pārvietota zem cita uzpirksteņa. Pēc neuzminēšanas, protams, uzticīgajam pilsonim tika parādīts, kur atrodas bumbiņa. Šīs krāpnieciskās rīcības pieprasīja konkrētas zināšanas, lai izgrābtu naudu no iedzīvotājiem. Noziedznieki prasmīgi izmantoja cilvēka psiholoģijas zināšanas, savas fiziskās prasmes un dažkārt arī “aizsardzību” no struktūrām, kurām vajadzēja aizsargāt lētticīgos pilsoņus. Tajā pašā laikā krāpnieki visu procesu izbaudīja ar teicienu “grozu, griežu, gribu sajaukt”. Šādas asociācijas rodas pēc tam, kad mūsu ievēlētie politiķi sāk kompetenti manipulēt ar savu rīcību publiskajā telpā kā likumdevēji.

"Clean R" tomēr turpinās darbu Rēzeknē 4

09.12.2021

Neskatoties uz skaļajiem Rēzeknes pilsētas domes izteicieniem "par līguma lauzšanas procedūras uzsākšanu" ar uzņēmumu, kurš atbild par trotuāru tīrīšanu Rēzeknes pilsētā, SIA "Clean R" turpinās darbu Rēzeknē. 

Lidija Ostapceva atbrīvota no amata 2

13.11.2021

Sestdien, 13. novembrī, notika Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēde, kurā tika skatīts viens jautājums – par Lidijas Ostapcevas atstādināšanu no amata.

Kārtējais pārsteigums no uzņēmuma “Rēzeknes siltumtīkli" 10

09.11.2021

Ar Rēzeknes pilsētas mēra Aleksandra Bartaševiča un partijas “Saskaņa” deputātu klusu piekrišanu, Rēzeknes iedzīvotāji sāka saņemt siltumapgādes uzņēmuma “Rēzeknes siltumtīkli” rēķinu par oktobri, kuros tika iekļauta informācija, ka uzņēmums, sākot ar decembri, iekasēs maksu no pakalpojuma saņēmējiem par izrakstīto rēķinu. Piebilstot, ka nav svarīgi, vai tas tiekizsniegts elektroniskā vai papīra formā.

Sabiedriskais transports Rēzeknē - visiem par maksu 8

21.10.2021

Pretēji Rēzeknes pilsētas domes vadības iepriekš sniegtajai informācijai, par pabalstu atcelšanu sabiedriskajā transportā, sākot no sestdienas, 23. oktobra, visi Rēzeknes pilsētas iedzīvotāji, kuriem nav priekšrocību no valsts un, kuri izmanto sabiedrisko transportu būs jāmaksā pilna maksa, kas sastāda 0,50 eiro.

GORS - pašvaldības uzņēmums vai privātā "bodīte"? 10

30.09.2021

2020. gads tiek dēvēts par pandēmijas gadu. Daudzi kultūras darbinieki, pasākumu organizatori, teātru un koncertu norises vietas cenšas izdzīvot un turpina strādāt arī Covid-19 ierobežojumu apstākļos. Par atsevišķu kultūras iestāžu darbības principiem un metodēm var spriest, pārbaudot aklātās datu bāzes internetā.

Priekšvēlēšanu kampaņas solījumi beigušies. Tarifi pieaugs 1

21.09.2021

Pirms Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanām partija “Saskaņa” plaši informēja iedzīvotājus par apkures tarifu samazinājumu pilsētā. Tad pilsētas valdība "uz papīra" samazināja apkures tarifu par 19,26%, un uzreiz pēc vēlēšanām, no 1. augusta, tarifs atkal tika samazināts - galu galā tas sastādīja 33,67% par MW/h.

Rēzeknes skolēni par reorganizāciju: politiskās intereses svarīgākas 1

02.09.2021

Zinību dienā, 1. septembrī, visās Rēzeknes pilsētas skolās notika svinīgie pasākumi. Šogad Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs (partija “Saskaņa”) apmeklēja svinīgo pasākumu Rēzeknes 5. vidusskolā, kur uzstājās arī ar apsveikuma runu.

Vai Rēzeknes novads uzņemsies pilsētas parādsaistības? 10

16.08.2021

Latvijas parlaments izskatīs jautājumu par valsts nozīmes pilsētu apvienošanu ar atbilstošajām blakus esošajām reģionu teritorijām no 2025. gada. Tas nozīmē, ka Rēzekne visdrīzāk apvienosies ar Rēzeknes novada pašvaldību, kura pavisam nesen ir apvienojusies ar Viļānu novadu.

"Rēzeknes namsaimnieks": Pētera Dzalbes sūdzības 1

10.08.2021

Būvniecības uzņēmumi nepamatoti paaugstina piedāvāto darbu cenas, tāpēc uzņēmums “Rēzeknes namsaimnieks” ir spiests pārtraukt atklātos konkursus, taisnojas “Rēzeknes namsaimnieks” valdes loceklis Pēteris Dzalbe.

Ceļu remonts Rēzeknē - domes meli? 1

30.07.2021

Pirms pašvaldības vēlēšanām partijas "Saskaņa" pārstāvji Rēzeknē un it īpaši Rēzeknes pilsētas mērs iedzīvotājiem garantēja tuvākajā laikā pilsētas ielu remontu. Maijā mērs paziņoja pilsētniekiem, ka dome jau ir ķērusies pie ceļu remontdarbiem un tuvākajā laikā to pabeigs.

Rēzeknes domes opozīcija VS pašvaldības uzņēmumi

23.07.2021

Lai palielinātu sabiedrības izpratni par Rēzeknes pilsētas domes kapitālsabiedrību darbu, un no pirmavota rēzeknieši varētu saņemt atbildes uz sasāpējušiem jautājumiem, Rēzeknes pilsētas domes opozīcijas deputāti, plāno uzsākt tikšanos sēriju ar pašvaldības kapitālsabiedrību vadītājiem.

Rēzeknes Olimpiskais centrs - 2020.gads ar rekordlieliem zaudējumiem 1

20.07.2021

Rēzeknes pilsētas domes vadība savās informatīvajās platformās runā par Rēzeknes Olimpiskā centra (OCR) sekmīgu sniegumu, tomēr šī pašvaldības uzņēmuma Valsts ieņēmumu dienestam iesniegtie skaitļi un finanšu pārskati liecina par pretējo.

Rēzeknes dome iekasē naudu par NEsniegtiem pakalpojumiem

09.07.2021

Rēzeknes pilsētas iedzīvotāji, kuru mājās nav cirkulācijas un augšējos stāvos nav karstā ūdens jau vairākkārt ir sazinājušies ar portāla Rezekneszinas.lv redakciju. Rēzeknes pilsētas dome, ar pašvaldības uzņēmuma “Rēzeknes siltumtīkli” starpniecību, sāka iekasēt maksu, iespējams, par sniegto karsto ūdeni, kura šajās mājās nemaz nav.

Neviens nevēlas būvēt SPA kompleksu Kovšu ezera krastā 2

08.07.2021

Rēzeknes pilsētas dome joprojām neveiksmīgi cenšas atrast investorus, kuri vēlētos iesaistīties objektu būvniecībā Kovšu ezera krastā, Rēzeknē. Tāpat dome nav atradusi nevienu, kas būtu gatavs investēt SPA viesnīcu kompleksa būvniecībā pie ezera.

Darbu uzsāk jaunievēlētā Rēzeknes pilsētas dome 2

01.07.2021

1. jūlijā, darbu uzsāka jaunievēlētā Rēzeknes pilsētas dome. Domes darbu jau ceturtajā četru gadu posmā vadīs Aleksandrs Bartaševičs, kurš tika ievēlēts ar deputātu balsu vairākumu – septiņas balsis par un piecas pret. Deputāts Juris Guntis Vjakse izvirzīja Ināras Groces kandidatūru pilsētas mēra amatam un viņa ieguva piecu deputātu atbalstu.

Celtnieki vēršas tiesā pret Rēzeknes domi PAPILDINĀTS 4

27.05.2021

Kā paziņojis Rēzeknes pašvaldības priekšsēdētājs  Aleksandrs Bartaševičs, apmaksātajos izdevumos Rēzeknes pilsētas dome pilnībā ir norēķinājusies ar būvniecības uzņēmumiem, kuri veica darbus Rēzeknes pilsētas administratīvajā teritorijā. Tomēr ne visi celtniecības uzņēmumi, kas ir sadarbojušies ar domi, piekrīt šim apgalvojumam.

Politiskais bizness. Super-peļņa 2020. gadā 4

25.05.2021

Rēzeknes pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs sociālajos tīklos sūdzējies, ka situācijas dēļ, kas saistīta ar Covid-19, Rēzeknes pilsētas uzņēmumi saskaras ar finansiālām grūtībām.

Pilsētnieku spiediena rezultātā dome samazina apkures tarifu 6

18.05.2021

Rēzeknes pilsētas iedzīvotāju spiediena dēļ dome samazinājusi apkures tarifu par 17,2%. Jaunos tarifus Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija apstiprināja 13. maijā, un tie stāsies spēkā 1. jūnijā.

Rēzeknieši pārmaksājuši par apkuri

14.05.2021

2020. – 2021. gada apkures sezona ir beigusies, un ir pienācis laiks veikt pārskatu. Atgādinām, ka 2020. gada 1. decembrī stājās spēkā par 4,9% samazinātais apkures tarifs. Kopš tā laika siltuma tarifs sastādīja 49,57 eiro par MWh (bez PVN). Savukārt pirms samazinājuma vairākus gadus tarifs bija nemainīgs - 52,14 eiro/MWh (bez PVN).

« 1 2 3 ... 7 »
Nedēļas skaitlis
No 1. jūnija siltumapgādes tarifs Vipingas un Ziemeļu rajonos “samazinājās” no 99,66 eiro par megavatstundu līdz 124, 15 eiro par megavatstundu (summas bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē atbalstīs jaunus un aktīvus uzņēmējus
Sveiki! Es esmu šeit, lai pastāstītu jums par aizdevumu uzņēmumu, kas man palīdzēja. Es varēju uzsākt savu deam biznesu ar 45000 eiro, ko saņēmu no JAMESON FINANCE INC. sazinieties ar viņiem pa e-pastu: [email protected]

Mariuss Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top