Pirmdiena,
15.oktobris 2018
Vārda dienas: Eda, Hedviga, Helvijs, Андрей, Константин, Касьян, Юстина, Анна Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Vēlēšanas 2018

Ko darīs nepārvēlētie Saeimas deputāti?

12.10.2018

Tikai trešdaļai līdzšinējo Saeimas deputātu izdevies gūt vēlētāju uzticību un tikt pārvēlētiem nākamajā sasaukumā. Daļa nepārvēlēto deputātu sola arī turpmāk palikt uzticīgi politikai, citi atjaunos profesionālo darbību.

Rēzeknes domē būs divi jauni deputāti?3

08.10.2018

Noslēgušās 13. Saeimas vēlēšanas un tapuši zināmi to rezultāti. Balsstiesīgie pilsoņi ir izdarījuši savu izvēli un Saeimā no Rēzeknes pilsētas ievēlēti seši deputāti: 

Jaunajām partijām Saeimā – 45 vietas

08.10.2018

13.Saeima ir pierādījusi Latvijas pilsoņu ilgas pēc jaunas politikas un jauniem, līdz šim parlamentā nepārstāvētiem politiķiem. Vēlēšanu rezultāti rāda, ka aptuveni puse no nākamajiem Saeimas deputātiem būs bez pieredzes lielajā politikā.

Apkopoti 13.Saeimas vēlēšanu provizoriskie rezultāti

08.10.2018

Centrālā vēlēšanu komisija ir saņēmusi visu 1078 vēlēšanu iecirkņu komisiju balsu skaitīšanas protokolu datus par 13.Saeimas vēlēšanās nobalsojušo skaitu, rezultātus sadalījumā pa kandidātu sarakstiem un kandidātiem.

KNAB: Varētu pārskatīt priekšvēlēšanu tēriņu definīciju

04.10.2018

Šoreiz priekšvēlēšanu laiks pārkāpumu ziņā būtiski neatšķīrās no iepriekšējām vēlēšanām, un, iespējams, būtu jāpārskata, uz kādiem tēriņiem attiecināmi priekšvēlēšanu tēriņu griesti, LTV “Rīta panorāmai” atzina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Amīlija Raituma.

No šodienas vēlētāji var nodot balsi glabāšanā

03.10.2018

Trīs dienas – 3., 4. un 5.oktobrī, – vēlētājiem ir iespēja nodot savu balsi glabāšanā. To varēs darīt ne visur, bet gan 58 vēlēšanu iecirkņos 37 pašvaldībās.

Var sākt pieteikt balsošanu personas atrašanās vietā

01.10.2018

13. Saeimas vēlēšanas notiks 6.oktobrī, taču vēlēšanu iecirkņi darbu dežūrrežīmā sāk jau pirmdien, 1. oktobrī. Tie būs atvērti katru dienu un paredz iespēju pieteikt balsošanu personas atrašanās vietā.

CVK noraida bažas par nepietiekamu biļetenu skaitu ārvalstu iecirkņos

27.09.2018

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) noraidījusi sociālajos tīklos izskanējušās bažas par nepietiekamu vēlēšanu biļetenu skaitu ārvalstu iecirkņos. Līdzšinējā pieredze rāda, ka reālais balsotāju daudzums lielākoties ievērojami atpaliek no prognozētā. Tomēr, pat ja kādā iecirknī ieradušies vairāk balsotāju, nekā iepriekš gaidīts, biļetenus iespējams sagatavot arī uz vietas.   

Mēnesi pirms Saeimas vēlēšanām daudz neizlēmušo

06.09.2018

Ir palicis tieši mēnesis līdz 13. Saeimas vēlēšanām. Sociologi norāda uz lielu neizlēmušo vēlētāju skaitu, kuri savu politisko izvēli varētu izdarīt pēdējā nedēļā vai pat dienā pirms vēlēšanām.  

Vai nākamā valdība būs bez Saskaņas un ZZS?

24.08.2018

Šī gada 6.oktobrī ikvienam Latvijas pilsonim būs iespēja atdot savu balsi par labu kādam no politiskajiem spēkiem. Vēlēšanu kandidātu saraksti jau ir iesniegti un 13.Saeimas vēlēšanās startē 16 partijas un partiju savienības. 

Ždanoku svītro no 13.Saeimas deputātu kandidātu saraksta

22.08.2018

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) otrdien, 21.augustā, no 13.Saeimas deputātu kandidātu sarakstiem izsvītroja Latvijas Krievu savienības līderi Tatjanu Ždanoku, jo secināts, ka viņa darbojusies Latvijas Komunistiskajā partijā pēc 1991. gada 13. janvāra.

No 13.Saeimas vēlēšanu sarakstiem CVK svītro 7 kandidātus

17.08.2018

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) nolēmusi no 13.Saeimas vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstiem svītrot septiņus pretendentus, informēja CVK.

CVK saņem ziņas par vairāku kandidātu iespējamo neatbilstību likumam

16.08.2018

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) saņēmusi informāciju par vairāku deputāta amata kandidātu iespējamo neatbilstību Saeimas vēlēšanu likuma nosacījumiem,  pavēstīja CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars.

Izlozēti 13.Saeimas deputātu kandidātu sarakstu numuri

13.08.2018

10.augustā Saeimas nama Sarkanajā zālē tika izlozēti 13.Saeimas vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numuri. Izlozes rezultātā tika noskaidrots, ka kandidātu saraksti 13.Saeimas vēlēšanās piedalīsies ar šādiem numuriem:

Noslēdzas kandidātu sarakstu iesniegšana 13.Saeimas vēlēšanām1

08.08.2018

Vakar noslēdzās deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 13.Saeimas vēlēšanām. Kā pēdējās savus kandidātu sarakstus Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniedza Latvijas centriskā partija un partiju apvienība “Par Alternatīvu”.

Nedēļas skaitlis
Apkopotie 13.Saeimas vēlēšanu rezultāti liecina, ka vēlēšanās piedalījušies 54,60 balsstiesīgo vēlētāju.
Apspriest
Aptauja
Kā Jūs vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Darbavietu nebūs, izsole atcelta. Deputātu komentāri
trešo sasaukumu??? tak viņi vadīs tik ilgi kamēr saskaņa būs pie varas, a tās vēlētāji vēl; kaut arī pensionāri vēl turas, kā nekā dod pa velti braukt... kaut arī nezina ka par to mes visi maksājam siltumam, es piem, braukāju ar mašīnu, pat nezinu cik maksā biļete. cik var redzēt pēc mašīnu plūsmas, ne es viens tas braucējs Sīkāk...
Rēzeknes domē būs divi jauni deputāti?
jāāāāā- mums tik trenera basketbolā trūkst domē Sīkāk...
Rēzeknes domē būs divi jauni deputāti?
A kur tās Plavinskas tik nav? Gan uz Saeimu gribēja, gan uz novadu, gan uz pilsētu. Un katru reizi no citas partijas. Kā tā var?! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top