Trešdiena,
23.maijs 2018
Vārda dienas: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija, Анисим, Симон, Сидор, Таисия, Семен Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Vēlēšanas 2017

Rēzeknē mērs tiks izraudzīts pēc Līgo

20.06.2017

Vairākās Latvijas pašvaldībās jau notikušas pirmās jaunā sasaukuma sēdes. 


Tikmēr Rēzeknes pilsētas Vēlēšanu komisija vēl nav sasaukusi domes sēdi, kurā tiktu sveikti jaunievēlētie deputāti un izraudzīts pilsētas priekšsēdētājs.

CVK noraida lūgumu vēlēšanas Rēzeknē atzīt par spēkā neesošām

12.06.2017

Centrālajai vēlēšanu komisija (CVK) 12.jūnijā nolēma noraidīt vairāku partiju un partiju apvienību lūgumu atzīt pašvaldību vēlēšanas Rēzeknē par spēkā neesošām.


Lēmumu noraidīt sūdzību CVK pieņēma vienbalsīgi.

LTV: Iespējami jauni kriminālprocesi par balsu pirkšanu pašvaldību vēlēšanās

12.06.2017

Drošības policija (DP) ierosinājusi trīs kriminālprocesu par iespējamo balsu pirkšanu 2017.gada pašvaldību vēlēšanās, to ietvaros arī aizturēti cilvēki. Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam “de dacto” atklāja DP priekšnieka vietnieks Ints Ulmanis. Vienlaikus DP pārstāvis apliecināja, ka ir iespējamas jaunas krimināllietas.

“de facto” atklāj, ka DP turpina pārbaudīt ziņas par iespējamo balsu pirkšanu Rēzeknes pilsētā.

Aicina anulēt Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanu rezultātus3

09.06.2017

Pamatojoties uz pašvaldību vēlēšanās Rēzeknē konstatētajiem pārkāpumiem, sešu sarakstu iesniedzēji pieņēmuši lēmumu iesniegt Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) sūdzību, ar lūgumu anulēt Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanu rezultātus un izsludināt jaunas vēlēšanas,portālu Rezekneszinas.lv informēja apvienotā Latvijas Reģionu Apvienības, "Latvijas attīstībai" un politiskās partijas "Alternative" līderis Vjačeslavs Dubovskis.

Sūdzību parakstījuši arī "Latvijas Krievu savienības", "No sirds Latvijai" un apvienotā "Latgales partijas", Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", partijas "Vienotība" saraksta pārstāvji.

Novadā pēc vēlēšanām panākta vienošanās

08.06.2017

Sestdien, 3. jūnijā Latvijā notika pašvaldību vēlēšanas. Rēzeknes novadā no 22 198 balsstiesīgajiem iedzīvotājiem pašvaldību vēlēšanās piedalījušies 8 513 jeb 38,35 procenti. Salīdzinot ar iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām, Rēzeknes novada iedzīvotāju aktivitāte šajās pašvaldību vēlēšanās ir bijusi nedaudz lielāka – 2013. gadā vēlēšanās piedalījās 37,37% iedzīvotāju.

Jāatzīmē, ka Latvijā kopumā no 1 443 801 balsstiesīgajiem iedzīvotājiem pašvaldību vēlēšanās piedalījušies 723 395 jeb 50,10 procenti.

Iepriekšējās balsošanas iespēju Rēzeknē izmantoja 12% vēlētāju

03.06.2017

3.jūnijā visā Latvijā notiks pašvaldību vēlēšanas.

Visi sociāli un politiski aktīvie iedzīvotāji jau no 31.maija varēja piedalīties pašvaldību vēlēšanās un nobalsot par kādu no 599 iesniegtajiem sarakstiem, Rēzeknē - par kādu no 11 sarakstiem. 

Jau ziņots, ka pirmajā iepriekšējās balsošanas dienā Rēzeknē nobalsoja 546 cilvēki, otrajā dienā - 567, šodien, 2.jūnijā, savu nostāju pauda 1 667 balsstiesīgo, respektīvi, šo dienu laikā nobalsoja 2 780 jeb 12% no vēlētājiem, liecinā jaunākā Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotā informācija. 

48% rēzekniešu jau nobalsoja

03.06.2017

3.jūnijā Latvijā notiek republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas, kurās būs jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domju deputāti.


Pašvaldību vēlēšanu kārtība noteikta Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā, Vēlētāju reģistra likumā un Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumā.

DP strādās pastiprinātā režīmā

02.06.2017

Republikas pilsētas domes un novada domes (pašvaldību) priekšvēlēšanu periodā un vēlēšanu dienā, 3.jūnijā Drošības policija (DP), līdzīgi kā iepriekš notikušo vēlēšanu laikā un pirms tām, strādās pastiprinātā režīmā, lai atbilstoši kompetencei nodrošinātu Satversmē un citos normatīvajos aktos noteikto vēlēšanu norises principu ievērošanu.

DP jau šobrīd ir saņēmusi informāciju par iespējamu prettiesisku kavēšanu personai brīvi realizēt tiesības vēlēt deputātus vai gatavošanos šādām darbībām. Savas kompetences ietvaros DP veic iegūtās informācijas pārbaudi.

Dienu pirms vēlēšanām aizliegta priekšvēlēšanu aģitācija

02.06.2017

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atgādina, ka vēlēšanu dienā, kā arī dienu pirms vēlēšanu dienas priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošana elektroniskā plašsaziņas līdzekļa radio programmās un raidījumos, publiskās lietošanas ārtelpās un iekštelpās, preses izdevumos un valsts un atvasinātu publisku personu institūcijās un kapitālsabiedrībās, kurās valstij vai atvasinātām publiskām personām pieder vairāk nekā 50 procenti kapitāla daļu (akciju), kā arī aģitācijas kā maksas pakalpojuma veikšana publisko elektronisko sakaru tīklos, tai skaitā internetā (neattiecinot to uz politisko partiju un to apvienību mājaslapām internetā) ir aizliegta, izņemot paziņojumu (sludinājumu) izvietošanu, kuri informē par politiskās partijas, politisko partiju apvienības, vēlētāju apvienības vai deputāta kandidāta tikšanos ar vēlētājiem.

1 113 cilvēki izdarījuši savu izvēli

01.06.2017

Centrālā vēlēšanu komisija informē, ka vakar un šodien, izmantojot iepriekšējās nobalsošanas iespēju, Rēzeknē par sev tīkamajiem deputātu kandidātiem nobalsoja 1 113 cilvēki jeb 4.80%.  

Savukārt kopumā Rēzeknē tiesības balsot un piedalīties pašvaldību vēlēšanās ir 23 171 cilvēkam. Piektdien, 2.jūnijā, nobalsot varēs no plkst.10 līdz plkst.16.

Sāksies iepriekšējā balsošana pašvaldību vēlēšanās

31.05.2017

Trešdien sākas iepriekšējā balsošana pašvaldību vēlēšanās, kad būs iespējams nobalsot no plkst.17 līdz plkst.20, informēja CVK Informācijas nodaļas vadītāja Kristīne Bērziņa.

Ceturtdien, 1.jūnijā, nobalsot varēs no plkst.9 līdz plkst.12, bet piektdien, 2.jūnijā, no plkst.10 līdz plkst.16.

Vēlēšanu dienā sestdien, 3.jūnijā, iecirkņi būs atvērti no plkst.7 līdz plkst.22.

Rēzekne gatavojas pašvaldību vēlēšanām14

30.05.2017

Raidījuma  “Pi myusim Latgolā” veidotāji pirms pašvaldību vēlēšanām tikās ar Rēzeknes pilsētas pašvaldības deputātiem un topošajiem deputātu kandidātiem, lai uzzinātu vairāk par dzīves kvalitāti pilsētā.

Raidījumā piedalās visu pašvaldību vēlēšanās iesniegto partiju sarakstu pirmie numuri. 

Pašvaldību vēlēšanu iecirkņi dežūrrežīmā uzsāk darbu

29.05.2017

Pašvaldību vēlēšanu iecirkņi dežūrrežīmā darbu sāks jau pirmdien, 29. maijā, kad katru dienu dažas stundas dienā tajos varēs pieteikt balsošanu dzīvesvietā vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs nobalsot vēlēšanu iecirknī.

Pirmdien, 29. maijā, iecirkņi pieteikumus pieņems no pulksten 16.00 līdz 20.00, bet otrdien, 30. maijā, - no pulksten 9.00 līdz 13.00. Tāpat vēlēšanu nedēļā iecirkņos varēs iepazīties ar vēlēšanām pieteiktajiem deputātu kandidātu sarakstiem, ziņām par kandidātiem, priekšvēlēšanu programmām un balsošanas kārtību vēsta CVK mājaslapa. 

Vēlēšanu iecirkņu saraksts un darba laiks Rēzeknē

26.05.2017

Š.g. 3.jūnijā visā Latvijā notiks pašvaldību vēlēšanas. Rēzeknē būs jāievēl 13 deputāti no 162 deputātu kandidātiem. Kopumā rēzekniešiem piedāvāti 11 partiju vai partiju apvienību saraksti. 


No 22.-24.martam  Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) sagatavoja un vēlētājiem uz deklarēto dzīvesvietas adresi izsūtīja vēstuli ar informāciju, kurā iecirknī vēlētājs reģistrēts vēlēšanām.

Savukārt līdz 16.maijam vēlētāji var izmantot iespēju savu iecirkni mainīt.

Balsošanas kārtība vēlēšanu iecirknī

19.05.2017

Šogad 3.jūnijā noritēs pašvaldību vēlēšanas.

Tiesības piedalīties pašvaldību vēlēšanās ir balsstiesīgajiem Latvijas un citu ES dalībvalstu pilsoņiem, sākot no 18 gadu vecuma. ES pilsoņiem, lai piedalītos Latvijas pašvaldību vēlēšanās, 90 dienas pirms vēlēšanām jābūt reģistrētiem Latvijas Iedzīvotāju reģistrā. 

Skandāls: deputātu kandidāti apsūdz domi kukuļa pieprasīšanā 2

15.05.2017

13.maijā vakarā televīzijas skatītājiem Riga Tv24 kanālā bija iespēja vērot pašvaldību vēlēšanām veltītu raidījumu „Par ko balsot”.

Raidījuma debatēs dalību ņēma vairāki Rēzeknes pilsētas mēra kandidāti – Jāzeps Korsaks (partiju apvienība - Latgales partija, Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Vienotība), Vjačeslavs Dubovskis (partiju apvienība - «Latvijas Reģionu Apvienība», «Latvijas attīstībai», «Alternative»), Juris Guntis Vjakse (Zaļo un zemnieku savienība), Antons Ludboržs (No sirds Latvijai) un arī pašreizējais mērs Aleksandrs Bartaševičs (Saskaņa).

 

1:1 E.Teirumnieks un A.Bartaševičs 9

09.05.2017

Rēzekne, otra lielākā Latgales pilsēta, pēdējos astoņus gadus partijas «Saskaņa» bastions. 

Te ir liels bezdarbs, cilvēki turpina aizbraukt, toties sabiedriskais transports pirms vēlēšanām kļuvis bezmaksas, patieso situāciju pilsētā konstatē LTV žurnālists Gundars Rēders. 


Vai Rēzeknē iespējams izrāviens?  

Visi spēlētāji noskaidroti

03.05.2017

Šogad Rēzeknes pašvaldību vēlēšanās uz iekļūšanu domē pretendē 162 kandidāti no 11 sarakstiem, 2013.gada pašvaldību vēlēšanās interese par iekļūšanu domē bija mazāka - 155 kandidāti.

Pagājušajā nedēļā tika noskaidrota iesniegto deputātu kandidātu sarakstu secība, kādā vēlēšanu iecirkņu komisijas komplektēs vēlēšanu zīmes izsniegšanai vēlētājiem.

Vēlēšanas: izlozē deputātu kandidātu sarakstu secību

26.04.2017

Rēzeknes pilsētas Vēlēšanu komisija 26.aprīlī izlozēja iesniegto deputātu kandidātu sarakstu secību, kādā vēlēšanu iecirkņu komisijas komplektēs vēlēšanu zīmes izsniegšanai vēlētājiem.

Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanām pieteikušies 166 deputātu kandidāti

26.04.2017

Līdz 24. aprīlim varēja iesniegt deputātu kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisijās.

Pavisam 3. jūnija pašvaldību vēlēšanās būs jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domes, kopskaitā 1614 deputāti, no tiem 40 pašvaldībās – deviņi deputāti, četrās pašvaldībās – 13 deputāti, 58 pašvaldībās – 15 deputāti, 16 pašvaldībās – 17 deputāti, un Rīgas domē – 60 deputāti.

Latvijas Krievu savienība iesniedza savu deputātu kandidātu sarakstu 8

21.04.2017

Aktīvi norit deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanām. Savu kandidātu sarakstu reģistrēja „Latvijas Krievu savienība” partijas pārstāvji.

Pirmais numurs sarakstā un kā nākamā pilsētas domes priekšsēdētāja amata kandidāts tiek izvirzīts žurnālists, "Rēzeknes balss", 
radio "Ef-Ei" tehniskais direktors un uzņēmuma "Media Source" valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Kļimovs. 

 

Apvienība Iedzīvotāji iesniedz deputātu kandidātu sarakstu

24.04.2017

Tika iesniegts deputātu kandidātu saraksts Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanām no apvienības IEDZĪVOTĀJI. 

Pirmais numurs sarakstā un kā nākamā pilsētas domes priekšsēdētāja amata kandidāts tiek izvirzīts SIA "AT & RB SURVEY" valdes priekšsēdētājs Ainis Tutins.

 

Partiju apvienība iesniedz savu sarakstu domes vēlēšanām

21.04.2017

Tika iesniegts deputātu kandidātu saraksts Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanām no apvienības LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Partija "VIENOTĪBA". 

Pirmais numurs sarakstā un kā nākamā pilsētas domes priekšsēdētāja amata kandidāts tiek izvirzīts Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas rektors un profesors Edmunds Teirumnieks.

Zaļo un Zemnieku savienība startēs Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanās

21.04.2017

Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanu komisijai tika iesniegts deputātu kandidātu saraksts no Zaļo un Zemnieku savienības. 

Pirmais numurs sarakstā un kā nākamā pilsētas domes priekšsēdētāja amata kandidāts tiek izvirzīts biedrības “Latvijas Darba devēju konfederācija” Latgales reģionālais koordinators, SIA DZIETI valdes priekšsēdētājs Juris Guntis Vjakse.

”Vienoti Latvijai” kandidēs Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanās

21.04.2017

Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanu komisijai tika iesniegts deputātu kandidātu saraksts no  ”Vienoti Latvijai” partijas.

Pirmais numurs sarakstā un kā nākamā pilsētas domes priekšsēdētāja amata kandidāte tiek izvirzīts Rēzeknes pilsētas speciālā pirmsskolas izglītības iestādes "Rūķitis" skolotājs-logopēds, Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes Izglītības atbalsta centra logopēds, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra „Zeimuļs” skolotājs, Rēzeknes pilsētas domes sociālo jautājumu komisijas priekšsēdētāja, biedrības "Eņģeļi ar mums" valdes priekšsēdētāja, biedrības "Vienādas iespējas" valdes locekle, partijas "Vienoti Latvijai" valdes priekšsēdētāja Inese Muhamberga.
 

"Vienota Rēzekne" iesniedza deputātu kandidātu sarakstu

21.04.2017

Tika iesniegts deputātu kandidātu saraksts Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanām no "Vienota Rēzekne" partijas.

Pirmais numurs sarakstā un kā nākamā pilsētas domes priekšsēdētāja amata kandidāts tiek izvirzīts SIA Alba Ltd valdes priekšsēdētājs, SIA Lekon rīkotājdirektors Igors Lucijanovs.

”No sirds Latvijai” iesniedza sarakstu Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanām

21.04.2017

Tika iesniegts deputātu kandidātu saraksts Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanām no  ”No sirds Latvijai” partijas.

Pirmais numurs sarakstā un kā nākamā pilsētas domes priekšsēdētāja amata kandidāts tiek izvirzīts SIA "Lankorf" valdes priekšsēdētājs, biedrība "Excelsus" valdes priekšsēdētājs Antons Ludboržs

Iesniegts trešais deputātu kandidātu saraksts5

21.04.2017

Tika iesniegts deputātu kandidātu saraksts Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanām. Kā trešie savu kandidātu sarakstu reģistrēja  Latvijas Reģionu Apvienības, "Latvijas attīstībai", Politiskās partijas "Alternative" pārstāvji.

Pirmais numurs sarakstā un kā nākamā pilsētas domes priekšsēdētāja amata kandidāts tiek izvirzīts Rēzeknes pilsētas domes deputāts Vjačeslavs Dubovskis.
 

Iesniegts otrais deputātu kandidātu saraksts7

20.04.2017

Tika iesniegts deputātu kandidātu saraksts Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanām. Kā otrie savu kandidātu sarakstu reģistrēja Eiroskeptiķu Rīcības partijas pārstāvji.

Pirmais numurs sarakstā un kā nākamā pilsētas domes priekšsēdētāja amata kandidāte tiek izvirzīta pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" skolotāja un Dzīks "Oktobris R" valdes priekšsēdētāja Jeļena Ivanova.

Iesniegts pirmais deputātu kandidātu saraksts 1

18.04.2017

14. aprīlī tika iesniegts pirmais kandidātu saraksts Rēzeknes pilsētas domes vēlēšanām. Kā pirmie savu kandidātu sarakstu reģistrēja Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” pārstāvji.

Pirmais numurs sarakstā un kā nākamā pilsētas domes priekšsēdētāja amata kandidāts piedāvāts jau divus termiņus strādājošais mērs Aleksandrs Bartaševičs.

Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana

13.04.2017

Saskaņā ar Rēzeknes pilsētas vēlēšanu komisijas 2017. gada 6. aprīļa lēmumu „Par pilsētas vēlēšanu komisijas darba laika noteikšanu deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanai 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām”, laika periodā no 2017. gada 14. aprīļa līdz 24. aprīlim deputātu kandidātu sarakstu 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām pieņemšanai noteikts šāds Rēzeknes pilsētas vēlēšanu komisijas darba laiks: darba dienās – no plkst. 13.00 līdz 16.00, 24. aprīlī – no plkst. 9.00 līdz 18.00, informē Rēzeknes pilsētas vēlēšanu komisija. 

Notiek kandidātu sarakstu iesniegšana pašvaldību vēlēšanām

13.04.2017

14. aprīlī sākās un līdz 24. aprīlim turpināsies Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā noteiktais deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanas periods. Kandidātu saraksti pašvaldību vēlēšanām jāiesniedz republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisijās.


Pašvaldību vēlēšanām kandidātu sarakstus var iesniegt partijas, partiju apvienības, kā arī vairākas partijas kopīgi, apvienību nereģistrējot. 40 novados, kur iedzīvotāju skaits vēlēšanu izsludināšanas dienā bija mazāks par 5000, kandidātu sarakstus varēs iesniegt arī vēlētāju apvienības.

Nedēļas skaitlis
Vipingas un Ausekļa ielu pārbūve pilsētniekiem izmaksās 1 257 170 EUR.
Apspriest
Aptauja
Kā jūs novērtējat pilsētas vadības efektivitāti pagājušajā gadā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Brīvdienās brauc dzērumā
Un kad tad lai brauc ,darbdienas nav laika jastrada ,brivdienas atkal nedrikst????:))) Sīkāk...
"Mēra ielu" pārbūvei ņems kredītu
Ko izvēlējām par to tagad maksājam un apmaksājam,tāda bija mūsu griba!!! Sīkāk...
Ziemeļu rajonā nebūs karstā ūdens
Tas ir murgs! Veselu mēnesi bez siltā ūdens! Tādas summas jāmaksā par ūdeni un apsaimniekošanu un pat nevar pakalpojumus visu gadu nodrošināt! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top