Ceturtdiena,
19.Septembris 2019
Vārda dienas: Muntis, Verners, Михаил, Кирилл, Зиновий, Архип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Aizvadīta viena sportiska nakts Rēzeknē

26.06.2019
Pagājušo piektdien, 21.jūnijā, no plkst. 20:00 līdz 04:00, Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes stadionā pulcējās sportisti un sporta entuziasti no Rēzeknes pilsētas, novada un arī citu novadu (Daugavpils, Ludzas, Gulbenes u.c.), lai spēkotos lielākajās nakts sacensībās Latvijā.

Dalībniekiem ar iepriekšēju pieteikšanos bija iespēja sacensties četros sporta veidos – strītbolā, mini-futbolā, mini-florbolā un volejbolā (šogad pirmo reizi).

Kā arī visiem interesentiem bija iespēja piedalīties individuālajos konkursos, kuros bija iespēja iegūt balvas no atbalstītājiem.

Individuālo konkursu uzvarētāji:

Sitienu precizitātes konkurss – Aleksandrs Sarkans 9 punkti

Jaguar Spēka stacija (stieņa spiešana guļus) – Anžejs Ribakovs (95x), otrā vieta – Anatolijs Pikša (80x)

Jaguar Spēka stacija sieviešu konkurence – Irena Fedotova (71x)

Poligrāfserviss žonglēšana – 1.vieta Deniss Berjoza 2.vieta Antons Petrovs

Armrestlings – 1.vieta Artūrs Jegorovs, 2.vieta Jānis Pavlovičs
 
Volejbols (7 komandu konkurencē)

MVP – Linda Bumbiša (komanda 2+2)

1.vieta “2+2” (Sandis Turlajs, Vlads Smirnovs, Linda Bumbiša, Katrīna Rudzīte)

2.vieta “Dzierkales un puiši” (Jānis Gabranovs, Sandris Belindževs, Kristīne, Terēze, Karolīna Dzierkales)

3.vieta LENC-4 (Sergejs Gorins, Dainis Gorins, Viktorija Žukova, Amanda Lucijanova)
 
Florbols (10 komandu konkurencē)

MVP – Mihails Ivenkovs (komanda Super Kaunata)

1.vieta “Super Kaunata” (Ralfs Karpovs, Renārs Duļkēvičš, Mihails Ivenkovs, Laura Lucijanova)

2.vieta “Old School” (Igors Kalnačs, MaksimsTerehovs, Valērijs Selezņovs, Aleksandrs Grehovs)

3.vieta “Devjatočkas” (Linda Zunda, Andrejs Kozlovs, Ēriks Tārauds, Ervīns Tārauds)
 
Basketbols (8 komandu konkurencē)

MVP – Kārlis Pozņakovs (komanda Fresh Terase)

1.vieta “Fresh Terase” (Kārlis Pozņakovs, Valdis Seņkāns, Toms Upe, Jānis Masaļskis)

2.vieta “Freshman” (Gatis Dembovskis, Kārlis Dundurs, Reinis Strankaļs, Mārtiņš Silickis)

3.vieta “V.S.O.P.” (Viktors Ivanovs, Igors Izvenkovs, Raimonds Kauliņš, Uldis Zujevs)
 
Futbols (10 komandu konkurencē)

MVP – Žanuels Skopenko (FA/BJSS 2003)

1.vieta “FA/BJSS 2003” (Renats Valters, Deniss Berjoza, Maksims Markušins, Māris Jermaks, Antons Petrovs, Romāns Sviklis, Daniils Skopenko, Žanuels Skopenko, Youngdoo Jwa, Andrejs Kravčenkovs)

2.vieta “ŠELLAT” (Vitālijs Aguls, Antons Petrovs, Arnis Aleksandrovičš, Valērijs Selezņovs, Edgars Vjalkins, Uģis Kļaviņš, Vladislavs Andrušenko, Aleksejs Baranovs, Einārs Landsbergs, Vjačeslavs Mačuļskis, Edgars Kleins, Iļja Kirilovs)

3.vieta “SASKAŅA” (Aigars Solims, Jurijs Halimons, Ņikita Dobratuļins, Maksims Siņicins, Igors Tverdevskis, Oļegs Gurevičs, Andris Ignatjevs)



Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Katram pirmklasniekam, Rēzeknes pilsētas dome izsniegs dāvanu karti 20 eiro vērtībā, skolas preču iegādei.
Apspriest
Aptauja
Kur Jūs šogad pavadījāt vasaras atvaļinājumu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Latgola šudiņ - vaicuojumi, kas juorysyna
Kamdeļ školos, a na skūlos????munuprot to lobok skan...tai ko vinis Latgaļišu volūdis nimoz nav....kotra puse runoj sovodok. Sīkāk...
Latgola šudiņ - vaicuojumi, kas juorysyna
Lai tā arī būtu,bet man tomer tas angliskojums vai vāciskojums labak patik ....nekā tavs krieviskojums..... Sīkāk...
Latgola šudiņ - vaicuojumi, kas juorysyna
Un vārds skūla ir angliskojums (skūl) vai vāciskojums (šūle)? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top