Vārda dienas: Hugo, Uga, Uģis, Симон, Иннокентий, Фаина Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

“Camk Latgale” startē Mārupes kausā “Minimotokrosā”

10.06.2019
5.jūnijā Jaunmārupes mototrasē “Vilciņi” norisinājās “Minimotokrosa” pirmais posms. “Minimotokross” ir nu jau tradicionālas motokrosa sacensības ar starptautisku pieskaņu. Arī šoreiz bija ieradušies sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un, protams, arī Latvijas.

Ar labiem rezultātiem sacensības aizvadīja komandas “Camk Latgale” sportisti. Te nu jāatzīmē mūsu komandas jaunākais sportists Normunds Opalais #22, kurš, aizvadot savas pirmās sacensības Latvijas trasē, spēja izcīnīt divu braucienu summā 5. vietu MX 50 rūķīšu klasē.

Lieliski sacensības aizvadīja mūsu MX 50 klases vecākās grupas braucēji. Pirmajā braucienā uzvaru izcīnīja Greg Laguta #111, Rems Šarovs #183 finišēja kā trešais, bet Denijam Bogdanovam #234 piektā vieta. Te nu jāsaka, ka Denijs varētu pretendēt uz stipri augstāku vietu, ja nemocītos ar motocikla tehniskajām problēmām. Otrais brauciens sagrieza rezultātus “kājām gaisā”! Uzvaru izcīna Denijs Bogdanovs, trešajā vietā Greg Laguta, bet Rems Šarovs finišēja 5. vietā. Divu braucienu summā Greg Laguta izcīna uzvaru, Denijam Bogdanovam 3. vieta, bet Remam Šarovam 4. vieta.
MX 50 jaunākajā grupā trešo vietu divu braucienu summā izcīnīja Savēlijs Sjomins #201.

MX 65 vecākajā grupā, kā vienmēr, lieliskais Ričards Alens Gaļcins, uzvarot abus braucienus un nedodot nekādas izredzes konkurentiem apdraudēt augstāko pjedestāla pakāpienu, izcīnīja pirmo vietu divu braucienu summā.

Valdim Markinam #376, kurš trasē atgriezies pēc traumas, šajā klasē divu braucienu summā devītā vieta.

MX 85 vecākajā grupā labi sevi parādīja Oskars Zimarskis #21, kurš abos braucienos finišēja devītajā vietā un arī kopvērtējumā ieņēma devīto vietu.

Šajā sacensību seriālā komandu vērtējumā pirmajā posmā Rēzeknes komanda “Camk Latgale” izcīnīja uzvaru ar 81 komandas punktu. Te nu jāpiebilst, ka tas nebūtu iespējams, nepastiprinot komandu ar diviem leģionāriem no citām komandām. Lietuvietis Ugnius Lulys MX 85 vecākajā grupā izcīnīja uzvaru, bet MX Master klasē otro vietu izcīnīja Kristers Janbergs (Rodeo) un ienesa komandas “krājkasītē” nopietnus komandas punktus.

Otro vietu komandu vērtējumā ieņēma mājinieki – Mārupes auto moto klubs “Bieriņi” ar 73 punktiem, bet trešo – “Salacas kauss” ar 71 komandas punktu.

Jāpiebilst, ka Mazsalacas komandu “Salacas kauss” pārstāv divi Rēzeknes sportisti, kuri šajās sacensībās izcīnīja labus rezultātus. MX 50 rūķīši klasē pirmo vietu izcīnīja Vladimirs Vinogrādovs, bet Ēriks Caunišs – trešo vietu MX 85 vecākajā grupā.