Svētdiena,
29.marts 2020
Vārda dienas: Agija, Aldonis, Трохим, Иван Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

"Camk Latgale" lieliski uzsāk 2019.gada motokrosa sezonu

02.05.2019
27. un 28.aprilī Latvijas čempionāts uzsāka savu 2019.gada motokrosa sezonu Aizputē, “Misiņkalna” mototrasē. Arī mūsu komandas sportisti devās atklāt Latvijas čempionāta sezonu. 27.aprilī startēja Latvijas bērnu-jauniešu čempionāts un Latvijas amatieru čempionāts motokrosā. Gandrīz visās motociklu klasēs, kurās startēja “Camk Latgale” sportisti tika izcīnīti goda pjedestāls. 

Latvijas bērnu-jauniešu čempionātā motokrosā MX50 jaunākie Rainers Grasis #312 izcīnija gan abos braucienos, gan kopvērtējumā 3.vietu, bet mūsu komandas sportistu bagātīgi pārstāvētā MX50 vecākie klasē ļoti labu sniegumu uzrādīja Jēkabs Hudolejs #1. Tikai kritiens un 3.vieta pirmajā braucienā liedza šoreiz Jēkabam kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena divu braucienu summā, kopvērtējumā otrā vieta (braucienos 3 un 1.vieta). Greg Laguta #111 izcīna 8.vietu, Remam Šarovam #183 augstā 10.vieta. Jāpiezīmā, ka MX50 klasēs bija sen Latvijas motokrosā nepieredzēti kupls mazo sportistu skaits, pie barjeras stājās 30 sportisti.

MX65 klasē bez ierunām abos braucienos uzvarēja Ričards Alens Gaļcins #737, praktiski nedodot konkurentiem ne mazāko cerību apdraudēt savu izcīnīto augstākā pajedestāla pakāpiena vietu. Abos braucienos uzvara un kopvērtējumā 1.vieta.

MX85 jaunākie klasē labi sacensības aizvadīja Rolands Bogdanovičs #699, divu braucienu summā izcīnot 7.vietu, bet Dmitrijam Zvoriginam #50 pirmajā braucienā kritiens un nebraucot otro braucienu jāsamierinās ar 20.vietu šajās sacensībās.

Latvijas amatieru čempionātā motokrosā no “Camk Latgale” startēja diezgan liels sportistu pulks. Iesācēju klasē savas pirmās sacensības pieaugušo motociklu klasē aizvadīja Artjoms Juhno #26, divu braucienu summā izcīnīta 22.vieta, bet Maksimam Vlasovam #588 debija Latvijas amatieru čempionātā noslēdzās ar 36.vietu.

MX14+ klasē divu braucienu summā goda pjedestāla 3.vietas pakāpienu spēja izcīnīt Edvards Brencis #424. Emīlam Brencim #28 6.vieta, bet Denisam Zvoriginam #113 10.vieta divu braucienu summā.

MX30+ klasē lielisku rezultātu uzrādīja viens no pasaulē ātrākajiem spīdveja meistariem Grigorij Laguta #100, praktiski neatstājot nekādas cerības konkurentiem ne starta taisnē, ne tālāk trasē. Uzvara abos braucienos un uzvara 1. posmā. Ne īpaši labas šīs sacensības izvērtās Aleksandram Nesterjukam #159, abos braucienos piedzīvots kritiens un attiecīgi divu braucienu summā izcīnīta 13.vieta.

MX45+ klasē Vladimirs Zvorigins #13 izcīna 16.vietu, bet MX50+ klasē mūsu komandas nenogurstošais veterāns Jānis Mironovs #669 izcīna otro vietu divu braucienu summā.

28.aprilī mototrasē “Misiņkalns” motociklu motori jau ierūcās savādākos toņos, jo uz sacensībām bija ieradušies praktiski visi ātrākie Baltijas un Krievijas motokrosa meistari. Pirmie uz startu devās MX85/85B klases sportisti. No mūsu komandas šajā klasē dalību ņēma divi sportisti MX85 klasē Rolands Bogdanovičs, kurš divu braucienu summā izcīnija 15.vietu, bet Dmitrijs Zvorigins MX85B klasē izcīna 8.vietu.

Arī daži no mūsu komandas amatieru klašu braucējiem rod iespēju startēt arī motokrosa meistaru klasēs lai dotu ieskaites punktus Latvijas čempionāta klubu ieskaitē.

MX2 juniori 2T klasē 13.vietu izcīnija Roberts Jānis Rubens #222, bet Edvards Brencis izlaižot pirmo braucienu tehnisku iemeslu dēļ ieņem MX2 klasē 18.vietu. Emīls Brencis MX1 klasē 15.vieta.

MX2 klasē dalību ņēma arī mūsu komandas ātrākais sportists Valters Logins. Kurš spēja izcīnīt 12.vietu.

Arī blakusvāģu klase tika pārstāvēta ar mūsu komandas amatieru klašu braucējiem, kuriem paralēli norisinājās Latvijas čempionāta posmam norisinājās Aizputes novada kausa izcīņa b/v klasēm. Ekipāža Modris Štelle/Mārtiņš Zemeskalns LČ ieskaitē 7.vieta (Aizputes novada kausa b/v amatieri ieskaitē 1.vieta), Jānis Leščiks/Andrejs Nekazakovs 28.vieta ((Aizputes novada kausa b/v veterānu ieskaitē 3.vieta).

Jāpiezīmē ka divās dienās sacensībās piedalījās vairāk kā 400 sportisti, paldies sacensību organizātoriem par augstu sacensību organizātorisko līmeni.  Divas dienas tika pavadītas īstos motokrosa svētkos.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Vai Jūs uztrauc jaunā koronavīrusa uzliesmojums Latvijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes slimnīcā Covid-19 konstatē vēl vienam medicīnas darbiniekam
Lai nesaslimtu pārējie stacionārā esošie pacienti un mediķi, slimnīcu vajadzētu uz kādu laiku pilnīgi slēgt. Sniegt palīdzību tikai ar NMP atvestiem slimniekiem. Sīkāk...
Ātrie kredīti internetā
Sveiki, paldies Markam Viljamsam, ka aizdevi man aizdevumu, lai šodien glābtu mana slimā bērna dzīvību, lūdzu, lūdzam ikvienu, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevuma e-pasts: markwilliamstrustfirm@gmail.com
Sīkāk...
COVID 19: Rēzeknes mērs nomierina un joko
Nu super..... Par senioriem mēs rūpējamies, bet par bērniem nevajag?... Un kā ir ar godīgumu? Skolās pedagogiem ir tālmācības, vinjiem riskēt nevajag ne ar sevi ne ar saviem bērniem, bet pirmsskolas darbiniekiem sanāk tā, riskēt un pakļaut riskam savas atvases.... Pie tam, ka zinot, ka vecāks strādā par tālbraucēju un atved bērnu uz dārziņu parakstot godprātīgi papīru, ka nav sakara ar ārzemēm un pedagogi neko nevar izdarīt, jo redz papīrs parakstīts... Ideāli.... Ātri vien Rēzekne būs pils ar saslimušajiem... Jāslēdz uz karantinu arī bērnudārzi Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top