Vārda dienas: Vaira, Vairis, Vera, Федор Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Sacensībās Zviedrijā Guntai Vaičulei 1.vieta

05.02.2019
Pirmdien, 4. februārī Stokholmā (Zviedrija) norisinājās zviedru vieglatlētu seriāla „Folksam Grand Prix” sacensības vieglatlētikā. Tajās ar panākumiem piedalījās arī četri Latvijas pārstāvji.

Ar jaunu personīgo rekordu 400 m skrējienā telpās pirmo vietu izcīnīja Gunta Vaičule – 53,34.

Otro vietu 800 m skrējienā (2:03,80) izcīnīja Līga Velvere, bet Māra Grīva – piekto vietu tāllēkšanā (6,12).

Sestais 1500 m skrējienā finišēja Alberts Blajs ar šoziem labāko rezultātu starp Latvijas skrējējiem – 3:56,41.