Otrdiena,
31.marts 2020
Vārda dienas: Atvars, Gvido, Кирилл Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Atskats uz Street games pasākumu

27.07.2016
2016.gada 16.jūlijā jau piekto gadu pēc kārtas norisinājās ielu sporta un kultūras pasākums „Street Games” Rēzeknē.

Centrālais pasākuma notikums bija ielu basketbola sacensības, kuras aizritēja 4 dažādās vecuma grupās. Pirmie spēles uzsāka zēnu (2005.g.dz. un jaunāki zēni) un jauniešu (2002.-2004.g.dz. jaunieši) grupas dalībnieki.

Zēnu grupā par uzvaru cīnījās 5 komandas, bet triumfēt izvedās komandai „Rēzeknes power”, otrajā vietā atstājot komandu „Ātrie”, bet trešajā – „Street kings”.

Jauniešu grupā 9 komandu konkurencē veiksmīgākā izrādījās komanda „Rēzeknes raudiņas”, otrajā vietā komanda „Vipingas pīns” un godpilno trešo vietu izcīnīja komanda „Kraķis”.

Meiteņu grupā 3 komandu konkurencē stiprākās sacensību dalībnieces bija komandā „Kika”.

Par ielu basketbola „saldo ēdienu” kļuva vīriešu grupas turnīrs, kuram bija pieteikušās 17 komandas. Šogad finālā sacentās komandas  „Underdogs” no Rēzeknes un „VEF skola” no Rīgas, kur spēcīgāki izrādījās rēzeknieši. Trešo vietu izcīnīja Rēzeknes komanda „Ezerzeme”. Kopumā ielu basketbola sacensībās piedalījās 34 komandas.

Līdzās ielu basketbolam, paralēli norisinājās arī citas aktivitātes. Kā jau ierasts, lielu uzmanību izpelnījās konkurss „Drafta čempions”, kurā dalībniekiem bija guļus jāspiež 50 kg smags stienis, jāizpilda vertikālais lēciens, kā arī jāizmet desmit soda metieni. Konkurence bija visai liela, un latiņa tika uzstādīta augstu, taču galu galā par čempionu tika kronēts Žanis Peiners. Rēzeknes labākā trīspunktu metēja titulu izdevās izcīnīt Laurim Zarānam, bet 1X1 basketbola turnīrā labākais izrādījās Valdis Seņkāns, kurš triumfēja arī konkursā „Zelta roka”.

Pirmo gadu „Street Games” ietvaros norisinājās ielu deju sacensības, kur jaunākajā grupā labākā ielu dejotāja titulu izcīnīja Evija Krasjukova.
Tāpat paralēli norisinājās citas aktivitātes, kurās pie balvām varēja tikt gan turnīra dalībnieki, gan arī skatītāji.

Šī bija piektā vasara, kad sporta klubs „Ezerzeme” un Artjoms Butjankovs, sadarbībā ar atbalstītājiem, organizē pasākumu „Street Games”, kurš katru gadu kļūst aizvien populārāks, piesaistot jaunus sporta veidus, disciplīnas un atbalstītājus. Organizētāji izsaka pateicību visiem dalībniekiem un atbalstītājiem, kuri bijuši kopā ar „Street Games” iepriekšējos gadus, īpašu pateicību izsakot Rēzeknes pilsētas domei un tās struktūrvienībai Rēzeknes pilsētas Sporta pārvaldei par finansiālu un tehnisku atbalstu pasākuma organizācijā.

Foto: Aleksandrs Butjankovs
Informāciju sagatavoja: SB SK „Ezerzeme” valdes priekšsēdētājs Artūrs Šķesters

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Vai Jūs uztrauc jaunā koronavīrusa uzliesmojums Latvijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē izveidots Covid-19 analīžu nodošanas punkts
Tad iedod man arī zirgu. Izskatās, ka tev daudz tādu :DD Sīkāk...
Rēzeknē izveidots Covid-19 analīžu nodošanas punkts
Ņem zirgu un jāj nodot analīzes, pie reizes arī lai zirgu pārbauda! Sīkāk...
Ministre: Šajā semestrī klātienes mācības skolās diez vai atgriezīsies
Interesanti būtu zināt, ko tad skolotāji rakstīs bērnu liecībās!!! Tā jau nav mācīšanās, bērns ar vecāku vai interneta avotu palīdzību izpilda ikrīta uzdotos uzdevumus un viss, bet man ir lielas šaubas ka viņš ko jēdzīgu ir iemācījies! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top