Piektdiena,
19.jūlijs 2019
Vārda dienas: Digna, Jautrīte, Kamila, Антон, Валентин, Василий, Ульяна Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Atskats uz Street games pasākumu

27.07.2016
2016.gada 16.jūlijā jau piekto gadu pēc kārtas norisinājās ielu sporta un kultūras pasākums „Street Games” Rēzeknē.

Centrālais pasākuma notikums bija ielu basketbola sacensības, kuras aizritēja 4 dažādās vecuma grupās. Pirmie spēles uzsāka zēnu (2005.g.dz. un jaunāki zēni) un jauniešu (2002.-2004.g.dz. jaunieši) grupas dalībnieki.

Zēnu grupā par uzvaru cīnījās 5 komandas, bet triumfēt izvedās komandai „Rēzeknes power”, otrajā vietā atstājot komandu „Ātrie”, bet trešajā – „Street kings”.

Jauniešu grupā 9 komandu konkurencē veiksmīgākā izrādījās komanda „Rēzeknes raudiņas”, otrajā vietā komanda „Vipingas pīns” un godpilno trešo vietu izcīnīja komanda „Kraķis”.

Meiteņu grupā 3 komandu konkurencē stiprākās sacensību dalībnieces bija komandā „Kika”.

Par ielu basketbola „saldo ēdienu” kļuva vīriešu grupas turnīrs, kuram bija pieteikušās 17 komandas. Šogad finālā sacentās komandas  „Underdogs” no Rēzeknes un „VEF skola” no Rīgas, kur spēcīgāki izrādījās rēzeknieši. Trešo vietu izcīnīja Rēzeknes komanda „Ezerzeme”. Kopumā ielu basketbola sacensībās piedalījās 34 komandas.

Līdzās ielu basketbolam, paralēli norisinājās arī citas aktivitātes. Kā jau ierasts, lielu uzmanību izpelnījās konkurss „Drafta čempions”, kurā dalībniekiem bija guļus jāspiež 50 kg smags stienis, jāizpilda vertikālais lēciens, kā arī jāizmet desmit soda metieni. Konkurence bija visai liela, un latiņa tika uzstādīta augstu, taču galu galā par čempionu tika kronēts Žanis Peiners. Rēzeknes labākā trīspunktu metēja titulu izdevās izcīnīt Laurim Zarānam, bet 1X1 basketbola turnīrā labākais izrādījās Valdis Seņkāns, kurš triumfēja arī konkursā „Zelta roka”.

Pirmo gadu „Street Games” ietvaros norisinājās ielu deju sacensības, kur jaunākajā grupā labākā ielu dejotāja titulu izcīnīja Evija Krasjukova.
Tāpat paralēli norisinājās citas aktivitātes, kurās pie balvām varēja tikt gan turnīra dalībnieki, gan arī skatītāji.

Šī bija piektā vasara, kad sporta klubs „Ezerzeme” un Artjoms Butjankovs, sadarbībā ar atbalstītājiem, organizē pasākumu „Street Games”, kurš katru gadu kļūst aizvien populārāks, piesaistot jaunus sporta veidus, disciplīnas un atbalstītājus. Organizētāji izsaka pateicību visiem dalībniekiem un atbalstītājiem, kuri bijuši kopā ar „Street Games” iepriekšējos gadus, īpašu pateicību izsakot Rēzeknes pilsētas domei un tās struktūrvienībai Rēzeknes pilsētas Sporta pārvaldei par finansiālu un tehnisku atbalstu pasākuma organizācijā.

Foto: Aleksandrs Butjankovs
Informāciju sagatavoja: SB SK „Ezerzeme” valdes priekšsēdētājs Artūrs Šķesters

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
"Zaļā tirgus" pārvešana un uzstādīšana Ziemeļu rajonā rēzekniešiem izmaksāja nepilnus 44 tūkstošus eiro.
Apspriest
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Vairāku Latgales pilsētu pasta nodaļām pagarina darbalaiku
Rēzeknes 1.pasta nodaļa strādā no pirmdienas līdz piektdienai, no 8:00-18:00. Sīkāk...
Kultūras notikumu apskats Latgalē (18.07.2019)
Cienījamā moderatore! Latviešu valodā, nosaucot gada skaitļus, jāsaka "Tūkstoš...", nevis "tūkstots". Citā variantā var teikt arī , piemēram, "viens tūkstotis seši simti astoņas tonnas".
Sīkāk...
Latgales kongresa simtgades piemineklis Rēzeknē nonācis pabērna lomā
Nē, aļoša tiek berzts un pucēts, puķes tiek stādītas un uzpasētas. Te tak guberņa... Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top