Vārda dienas: Kaija, Kornēlija, Зиновий, Артем, Марк, Елена Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Latvijas čempionātā klasiskajā spēka trīscīņā uzvar Rēzeknes jaunieši

19.12.2018
15. decembrī Valmierā norisinājās Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā (bez ekipējuma). Rēzekne sportisti turp devās trenera Sergeja Ciguļeva vadībā.

Jauniešu konkurencē par Latvijas čempioniem savās svara kategorijās kļuva Nikita Krilovs (līdz 66 kg) ar kopējo rezultātu 392,5 kg (pietupieni 122,5 kg + spiešana guļus 97,5 kg + vilkme 172,5 kg; Wilksa punkti 331,0) un Dmitrijs Marušins (līdz 120 kg) – 590 kg (200 + 145 + 245; 351,99 p.), vicečempiona titulu izcīnīja Nikita Petrovs (līdz 66 kg) – 340 kg (115 + 75 + 150; 270,37 p.), trešās vietas izcīnīja Artūrs Babris (līdz 83 kg) – 442,5 kg (145 + 117,5 + 180; 299,97 p.) un Antons Putnis (līdz 105 kg) – 362 kg (100 + 162 + 100; 223,93 p.). Absolūtajā vērtējumā jauniešiem Dmitrijam trešā vieta. Komandu vērtējumā Rēzeknes jauniešu komanda izcīnīja pirmo vietu.

Junioru konkurencē savā svara kategorijā čempiona titulu izcīnīja Ernests Višķers (līdz 74 kg) – 488 kg (142,5 + 153 + 192,5; 359,51 p.), bet vicečempiona titulu – Maksims Barkanovs (līdz 83 kg) – 507,5 kg (170 + 130 + 207,5; 344,85 p.). Komandu vērtējuma junioriem Rēzeknes komandai otrā vieta.

Savukārt, 8. decembrī Krimuldā norisinājās  Latvijas čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (bez ekipējuma). Turp devās arī šī sporta veida pārstāvji no Rēzeknes.

Sieviešu konkurencē svara kategorijā līdz 57 kg otro vietu izcīnīja Anastasija Matvejeva  ar rezultātu 65 kg (Wilksa punkti 75,43). Anastasijai absolūtajā vērtējuma trešā vieta.

Jauniešu konkurencē par Latvijas čempioniem savās svara kategorijās kļuva Antons Putnis (līdz 93 kg) ar rezultātu 161,5 kg; 101,50 punkti pēc Wilksa tabulām (tas ir jauns Latvijas rekords jauniešiem šajā svara kategorijā) un Dmitrijs Marušins (līdz 105 kg) – 147,5 kg; 89,19 p., vicečempionu titulus izcīnīja Nikita Krilovs (līdz 66 kg) – 100 kg; 82,29 p. un Artūrs Babris (līdz 83 kg) – 115 kg; 77,82 p., ceturto vietu izcīnīja Nikita Lubgāns (līdz 66 kg) – 82,5 kg; 66,73 p. Absolūtajā vērtējumā jauniešiem Antons Putnis otrajā vietā. Komandu vērtējumā Rēzeknes jauniešu komanda izcīnīja pirmo vietu.

Junioru konkurencē savā svara kategorijā čempiona titulu izcīnīja Ernests Višķers (līdz 74 kg) – 152,5 kg; 111,60 p. Absolūtajā vērtējumā Ernestam otrā vieta.

Veterānu konkurencē 60+ grupā trešo vietu izcīnīja Valērijs Ļegajevs (līdz 93 kg), bet 70+ grupā otro vietu izcīnīja Valērijs Belkins.