Vārda dienas: Mariss, Matīss, Modris, Лукьян Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Robežsargi uzrāda izcilus rezultātus orientēšanās sacensībās

19.09.2018
14.septembrī Rēzeknes novada, Vērēmu pagasta, Kolna Ančupānos norisinājās Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta un Valsts robežsardzes (turpmāk – VRS) spartakiādes orientēšanās sacensības.

Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta orientēšanās sacensībās
komandu vērtējumā godalgoto 1.vietu izcīnīja VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietā ierindojās VRS komanda un 3.vietā – Valsts robežsardzes koledžas komanda.

Kā informē Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze Diāna Deņisova, individuālajā vērtējumā vīriešu grupā čempiona titulu ieguva Vitālijs Glods (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu – Aigars Treijers (Valsts policija), 3.vietu - Artis Friks (Valsts policija).

Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā uzvarēja Olga Pavārniece (VRS Daugavpils pārvalde),2.vietu ieguva Inga Dukure (VRS Rīgas pārvalde), 3.vietu - Iveta Jansone (Valsts policija).

Individuālajā vērtējumā vīriešu – veterānu grupā 1.vietu izcīnīja Andris Mireckis (VUGD), 2.vietu – Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde) un 3.vietu - Raitis Briedis (VRS Rīgas pārvalde).

Valsts robežsardzes spartakiādes orientēšanās sacensībās komandu vērtējumā godalgoto 1.vietu izcīnīja VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietu – Valsts robežsardzes koledžas komanda un 3.vietu – VRS Rīgas pārvalde.

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā čempiona titulu ieguva Vitālijs Glods (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu - Konstantins Bogdanovs (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu – Raivis Reinsons (VRS Rīgas pārvalde).

Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā uzvarēja Olga Pavārniece (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Inga Dukure (VRS Rīgas pārvalde), 3.vietu – Santa Prole (VRS Viļakas pārvalde).

Individuālajā vērtējumā vīriešu – veterānu grupā čempiona titulu ieguva Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Raitis Briedis (VRS Rīgas pārvalde) un 3.vietu – Ainārs Cauņa (Valsts robežsardzes koledža).