Vārda dienas: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs, Никодим, Свирид Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Latvijas čempione šahā - Anna Kazmerika

19.03.2018
Skolēnu brīvdienās Rīgā notika Latvijas jauniešu šaha čempionāts. Meiteņu grupā līdz 14 gadiem par Latvijas čempioni kļuva Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skolas audzēkne Anna Kazmerika, informē šaha treneris Aleksandrs Vasiļkovs.

Anna startā bija trešā pēc reitinga. Toties noslēdza savas cīņas ar apbrīnojamu rezultātu – viens neizšķirts un astoņas uzvaras deviņās spēlēs, paaugstinot savu FIDE reitingu uzreiz par 99 punktiem!

Par vicečempioni kļuva Anna Krista Kipļuka, kurai radi dzīvo Rēzeknē. Bronzas medaļa - Janai Solomatinai no Daugavpils.

A.Kazmerika izcīnīja ceļazīmi uz 2018.gada Pasaules čempionātu jauniešiem, kas oktobrī norisināsies Grieķijā. Pirms tam sportiste plāno piedalīties Eiropas jauniešu čempionātā. Šogad kontinenta spēcīgākie jauni šahisti augustā tiksies Rīgā, Ķīpsalas hallē, kur sagaidāmi ap 1200 dalībnieku.