Vārda dienas: Muntis, Verners, Михаил, Кирилл, Зиновий, Архип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Rēzeknieši piedalījās “Rudens kauss” sacensībās grieķu-romiešu cīņā

20.09.2017
Piektdien un sestdien, 15.-16. septembrī, Rīgā norisinājās cīņas sporta kluba “Daugmales bebri” sacensības “Rudens kauss” grieķu-romiešu cīņā 2008.-2009.gadā dzimušajiem zēniem.

Turp devās arī Rēzeknes BJSS grieķu-romiešu cīņas nodaļas audzēkņi trenera Jurija Čača vadībā, informē Sporta pārvaldes vadītāja vietniece Valentīna Svilāne-Dūda.

Svara kategorijā līdz 38 kg par sacensību uzvarētāju kļuva Kirils Kovaļovs, otro vietu svara kategorijā līdz 27 kg izcīnīja Romāns Petrovs, bet Artūrs Duguškins (līdz 32 kg) izcīnīja piekto vietu un Maksims Čerņavskis (līdz 32 kg) – septīto vietu.

Attēlā: rēzeknieši (foto no sacensību organizatoru arhīva)