Vārda dienas: Dzinta, Filips, Vīlips, Zinta, Артем, Захар, Петро, Яков Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Atklāta pludmales volejbola sezona

29.05.2017
Ceturtdien, 25.maijā tika atklāta pludmales volejbola sezona Rēzeknes pilsētas pludmalē pie Kovšu ezera,  un pirmie smilšainajos laukumos par medaļām cīnījās Rēzeknes pilsētas un novada izglītības iestāžu atklātā turnīra pludmales volejbolā dalībnieki pamatskolas grupās – 2001-2002.g.dz. un 2003.-2004.g.dz. zēni un meitenes, informē Valentīna Svilāne-Dūda.

Meitenēm jaunākajā grupā pirmo vietu izcīnīja Bērzgales meitenes Viktorija Žukova un Anna Tripāne, otro vietu – Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas (RV1Ģ) meitenes Elīna Mičule un Amanda Lucijanova, trešo vietu – Rēzeknes 5.vidusskolas meitenes Sanvita Zute un Viktorija Vendina.

Zēniem jaunākajā grupā pirmo vietu izcīnīja Ralfs Belinskis un Kristaps Melnis no Nautrēniem, bet otro vietu - Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas (RVPĢ) zēni Deniss Vasiļjevs un Edgars Tarakanovs.

Vecākajā grupā meitenēm pirmo vietu izcīnīja Diāņa Petruņina (Jaunstrūžānu pamatskola) un Dagmāra Helena Laurecka (Bērzgale), otro vietu – Sabīne Soboļeva un Dagnija Apīne (RV1Ģ), trešo vietu – Laura Lucatnika un Agnese Tripāne no Bērzgales.

Zēniem vecākajā grupā pirmo vietu izcīnīja Bērzgales zēni Matīss Teodors Seleckis un Oskars Ivulāns, otro vietu – Raivis Ruskuls un Alens Sprukts (RVPĢ), trešo vietu – Iļja Jeršovs un Vitālijs Žuks no Jaunstrūžānu pamatskolas.

Attēlos: spēļu momenti un godalgoto vietu ieguvēji (foto no BJSS arhīva)