Vārda dienas: Digna, Jautrīte, Kamila, Антон, Валентин, Василий, Ульяна Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

2017.gada ziemas motokrosa sezona noslēgusies

15.03.2017
Ļoti veiksmīga 2017.gada ziemas sezona izveidojās visiem „Camk Latgale” sportistiem, kuri startēja biedrības LaMSF un LSF organizētajos skijoringa un  ziemas motokrosa seriālos.

Biedrība Latvijas Motosporta federācija (LaMSF) organizēja trīs sacensību posmus. Trīs posmu kopvērtējumā augsto 4.vietu RTK (retro tautas klase) izcīnīja skijoringa ekipāža - Jānis Mironovs un Aigars Bitītis # 669. Jāpiezīmē, ka „Camk Latgale” komandas vēsturē šī ir pirmā skijoringa ekipāža.

Ļoti labus rezultātus uzrādīja mūsu ziemas motokrosa braucēji, ar lepnumu stāsta Aigars Virza. 85cm3 klases braucējs Rainers Timko #656 izcīnīja Latvijas vicečempiona titulu, ierindojoties kopvērtējuma otrajā vietā, bet mūsu komandas jaunpienācējs - Matīss Leimanis #22 -  izcīnīja augsto piekto vietu kopvērtējumā. MX2 klasē motocikliem ar radzēm pelnīti un plānoti viss goda pjedestāls mūsu komandas braucējiem.

Kārtējo Latvijas čempiona titulu izcīnīja Valters Logins #771, vicečempiona tituls Ivo Benediktam Skabam #23 un trešā vieta Dmitrijam Goršanovam #742

Biedrības Latvijas Skijoringa federācija (LSF) rīkotajos piecos posmos izcilus rezultātus uzrādīja mūsu komandas solo Junioru klases braucēji (65-85 cm3 motocikli) - Raineram Timko #656 kopvērtējumā pirmā vieta, bet Matīsam Leimanim #22 trešais pjedestāla pakāpiens.

MX SKI klasē ar radzēm (motocikla dzinēji 85-600 cm3), piekāpjoties lietuviešu sportistam DovydasVenslovas, otro vietu izcīnīja Valters Logins #771, bet trešais Ivo Benedikts Skabs #23.