Vārda dienas: Digna, Jautrīte, Kamila, Антон, Валентин, Василий, Ульяна Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Veterāni atgriezās ar medaļām

10.03.2017
Sestdien, 4.martā Rīgas sporta manēžā norisinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru 54.sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā telpās un svarbumbu celšanā, informē Rēzeknes pilsētas Sporta pārvaldes pārstāve Valentīna Svilāne- Dūda.

Turp devās arī Rēzeknes pilsētas sporta veterāni.

Ar divām zelta godalgām vieglatlētikā mājās devās Mārīte Kozlovska (vecuma grupa 65+), kura finišēja pirmā gan 800m, gan 1 jūdzes (1609m) skrējienā.

Bronzas godalgas izcīnīja Diāna Ķirsone (30+) – tāllēkšanā un 60m skrējienā, Valentīna Sprūdže (60+) – 60m un 200m skrējienos, Vita Seņkāne (40+) – augstlēkšanā, Ilona Vasiļkova (35+) – augstlēkšanā.

Vīriešu konkurencē sudraba godalgas izcīnīja Jurijs Jemeļjanovs (60+) lodes grūšanā, Aleksandrs Lisovs (55+) – trīssoļlēkšanā, viņam arī trešā vieta 1 jūdzes skrējienā, trešo vietu 3 km soļošanā izcīnīja Valērijs Admidiņš (50+).

Svarbumbu celšanā Rēzeknes pilsētu pārstāvēja Nikolajs Ratuševs (50+, virs 95kg) un izcīnīja trešo vietu. Pirmās divas vietas tika Igaunijas svarbumbu cēlājiem.
Attēlos: sacensību mirkļi.