Vārda dienas: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs, Никодим, Свирид Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Rēzeknes cīkstoņu sasniegumi Tallinā un Daugavpilī

08.06.2016
28. un 29.maijā Tallinā norisinājās Ziemeļvalstu čempionāts grieķu-romiešu cīņā pieaugušajiem, junioriem un kadetiem.

Latvijas sportistu vidū bija arī trīs Rēzeknes cīkstoņi – Iļja Rešetņikovs, kadeti Artis Mežors un Artjoms Seļužickis. Sacensībās piedalījās Dānijas, Igaunijas, Lietuvas, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas sportisti.
Pieaugušo konkurencē svara kategorijā līdz 85kg godalgoto trešo vietu izcīnīja Iļja Rešetņikovs, trīs cīņās izcīnot uzvaras – ar rezultātu 3:1, 4:0 un 5:0, bet divās cīņās atzīstot pretinieka pārākumu – ar 0:4 un 0:3. Pirmo vietu izcīnīja Zviedrijas cīkstonis E.Sandahl. Ne tik veiksmīgs starts izdevās kadetiem. Svara kategorijā līdz 63kg Artis Mežors pirmajās divās cīņās zaudēja un no tālākām cīņām izstājās. Arī Artjomam Seļužickim (līdz 76kg) sacensības beidzās pēc pirmajām divām zaudētajām cīņām, finālcīņām nekvalificējoties.

Savukārt Rēzekne BJSS cīņas nodaļas audzēkņi piedalījās Daugavpils skolēnu spartakiādē grieķu-romiešu cīņā. Par sacensību uzvarētāju svara kategorijā līdz 35kg kļuva Daniils Groms, ar sudraba medaļām mājās atgriezās Germans Dergačovs (līdz 30kg) un Iļja Grabovskis (līdz 50kg). Bronzas godalgas izcīnīja Jaromirs Žukovs (līdz 30kg), Aresterijs Starjkovs (līdz 36kg) un Nikita Starovoitovs (līdz 45kg). Bet piektās vietas izcīnīja Kirils Beķers (līdz 29kg), Danila Čudars (līdz 36kg) un Nikita Ameļkovs (līdz 45kg).