Otrdiena,
1.Decembris 2020
Vārda dienas: Arnolds, Emanuels, Платон, Роман Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Rēzeknietis - Latvijas čempions

20.10.2020
Neskatoties uz Covid-19 izplatību “Camk Latgale” 2020.gada sezona tika aizvadīta diezgan veiksmīgi. Diemžēl izpalika ikgadējā treniņnometne Ungārijā, kas būtiski ietekmēja sportistu sagatavotību sezonai. Arī karantīnas ievērošana manāmi liedza dažu sportistu palīdzību komandai sezonas garumā, kā arī komandas sportistus vajāja  traumas. 

Komandu vērtējumā “Camk Latgale”  izcīnīja otro vietu “Latvijas junioru klubu čempionāts”, otrā vieta “Retro motokross 2020” , bet “MX Klubu Lielais Ceļojošais kauss 2020” izcīņā trešie (šeit tiek summēti visi LaMSF komandu čempionātu rezultāti). Tātad “Camk Latgale” komanda ir trešā spēcīgākā komanda 2020.gada motokrosa sezonā Latvijā no 44 komandām kas ņēmušas dalību Latvijas čempionātos.
 
Arī Rēzeknes sportistu individuālie sezonas kopvētējuma rezultāti priecē! Ir izcīnīts Latvijas čempiona tituls. Lai arī viss jaunākajā motociklu klasē, bet priecē ka komandā aug talantīga jaunā maiņa. 2020.gada motokrosa sezonā Latvijas junioru čempiona titulu izcīnija Rēzeknietis Damirs Haimins MX50 Rūķi klasē, uzvarot astoņos braucienos no desmit. Komandas pārstāvji teic paldies Ērikam Caunišam senioram, par ieguldīto darbu mazdēla trenēšanā un atbalstīšanā.
 
Lielisks sezonas rezultāts Remam Šarovam - izcīnīta otrā vieta “Latvijas Nacionālais kauss” seriāla MX65 J klasē. Arī citos seriālos ir vērā ņemami rezultāti, bet kā jau tehniskajos sporta veidos, ne visu izsaka paša varēšana, tehnika paliek tehnika. Pārējie Rema rezultāti: “Latvijas junioru čempionāts” – 6.vieta MX65 J klasē, “Retro motocross” – 7.vieta, “Aglonas novada kauss” – 2.vieta.
 
Pavisam smaga sezona bija Denijam Bogdanovam. Ziemā treniņu laikā tika piedzīvots kritiens, kā rezultātā Denijs iedzīvojās smagā trauma. Pēc četru mēnešu piespiedu atpūtas sezona tika uzsākta Lietuvā ar ļoti labu rezultātu, izcīnītu otro vietu. Diemžēl jau pirmajās sacensībās Latvijā tiek piedzīvots kritiens un atkal sarežģīta trauma. Atkal bez treniņiem un braukšanas prakses. Tomēr pēc izveseļošanās atkal starti Lietuvā un izcīnīta trešā vieta ,,Lietuvos Taurė 2020" seriāla kopvērtējumā MX65 klasē.
 
Pārējo Rēzekniešu rezultāti arī priecē. 

Latvijas junioru čempionāts”:

MX50 V klasē Artūrs Bluks – 10.vieta.

MX65 J klasē Toms Audijanovs – 16.vieta.
                                              125 B klasē Oskars Zimarskis – 8.vieta

“Retro motocross”: MX65 klasē Toms Audijanovs – 6.vieta.

 MX2 T klasē Oskars Zimarskis – 7.vieta.
                                     
“Latvijas amatieru čempionāts”: MX50+ Rolands Duncāns – 10.vieta.

“Latvijas Nacionālais kauss”: MX50 V klasē Artūrs Bluks – 7.vieta.
 
Aglonas novada, Jaunaglonā norisinājās motokluba “Camk Latgale” organizētais bērnu motocross “Aglonas novada kauss”. Kas ieguva lielu popularitāti prakiski visas Latvijas mazo motosportistu vidū. Šajās sacensībās varēja spēkus izmēģināt ari tie Rēzeknes arī sportisti, kuri vēl nav gatavi startēt augstāka mēroga sacensībās. 
                                     
MX50 Rūķi klasē Damirs Haimins – 2.vieta.

Everts Opolais – 3.vieta.

MX50 klasē Artūrs Bluks – 10.vieta.

MX65 Rūķi klasē Vladimirs Vinogrādovs - 2.vieta.

Normunds Opolais – 4.vieta.

Artūrs Bluks – 10.vieta.

MX65 klasē Toms Audijanovs – 4.vieta.
 
“Camk Latgale” pateicas visiem komandas sportistiem, mehāniķiem, sportistu vecākiem, komandas faniem un komandas labvēļiem par izcilu darbu komandā.

Rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Turpmāk par papīra formāta rēķiniem no "Rēzeknes siltumtīkli" papildus būs jāmaksā 0,45 eiro.
Apspriest
Aptauja
Kāda ir Jūsu attieksme pret Covid-19 vakcināciju?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Saeima apstiprina valsts aizsardzības koncepciju
Jā. Piekrītu visam teiktajam agstāk. Un vēl cītīgi jāgatavojas citplanētiešu uzbrukumam. Jo tas ir tikpat reāls, kā Krievijas iebrukums. :)) Sīkāk...
Brīvdienās Latvijas teritorijā pakāpeniski ieplūdīs aukstāks gaiss
Ir pienākusi ziema. Aukstās naktis un saltie rīti ir kļuvuši par ikdienu. Līdz ar ziemu pieaug kovid-19 sirgstošo skaits. Lai pārvarētu kovid-19 sērgas otro vilni, ievērosim visus valdības ierobežojumus un mediķu rekomendācijas. Ieturēsim 2 metru distanci, nedrūzmēsimies. Rūpīgi mazgāsim rokas ar ziepēm un lietosim dezinfekcijas līdzekļus. Lietosim sejas un deguna aizsegus. Saslimšanas gadījumā apzinīgi ievērosim pašizolāciju. Būsim apzinīgi šajā krīzes brīdī. Sargāsim savu un apkārtējo veselību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas veselību un zemes aizsardzību! Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Māte. Cerēsim, lūgsimies un ticēsim. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai ticība Pērkonam kalpo mums par zobenu! Godināsim savus senčus un Latvju Dievus. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #Tēvzeme #Latvija #sentēvi #veselība #pagāni #Skolnieciņš Sīkāk...
Ievieš pabalstu bērna pieskatīšanai Covid-19 pandēmijas laikā
Mana mīļā latvju tauta, saglabāsim cerību savās sirsniņās. Saglabāsim staltu stāju. Nebīsimies kovid-19 (covid-19) sērgas, pārvarēsim šo smagnējo laiku ar drosmi un godu. Nebūsim pārgalvīgi, būsim apzinīgi! Ievērosim visu valdības uzliktos ierobežojumus ārkārtas stāvokļa laikā. Dzīvosim saticīgi. Atbalstīsim trūcīgās un maznodrošinātās personas, kurām krīzes laikā klājas smagi. Nekašķēsimies, dzīvosim draudzīgi. Būsim iecietīgi un saprotoši cits pret citu. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi pasargā visus Latvijas iedzīvotājus no kovid-19 sērgas. Iedegsim savā viensētā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Ziedosim sauju graudu ugunskurā par godu Latvju Dieviem. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes, lai atgaiņātu visādus mošķus un nelaimes. Ticēsim Latvju Dieviem un savu senču varenībai. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #MežaMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #saticība #mīlestība #miers #sentēvi #svētbirzs #pagāni #Skolnieciņš Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top