Vārda dienas: Muntis, Verners, Михаил, Кирилл, Зиновий, Архип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Rēzeknē pludmales volejbola kausa izcīņa

16.08.2016
Sestdien, 13.augustā Rēzeknes pilsētas pludmalē pie Kovšu ezera norisinājās Rēzeknes pilsētas un novada 2016.gada atklātā Kausa izcīņas pludmales volejbolā 3.posma sacensības, kuras bija arī Rēzeknes pilsētas atklātais čempionāts pludmales volejbolā.

Uz trešā posma spēlēm ieradās septiņas sieviešu ( viena komanda no Baltkrievijas) un astoņas vīriešu komandas.

Sākumā komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur izspēlēja spēles katra ar katru pēc apļa sistēmas, pēc tam finālspēlēs noskaidroja uzvarētājus, informē Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes vadītāja vietniece Valentīna Svilāne-Dūda.

Sievietēm finālspēlēm par 1.-4.vietu kvalificējās komandas  “Raciņa/ Čerņavska” (Inese Raciņa, Marija Čerņavska), “Madžule/ Teivāne” (Agnese Madžule, Kristīne Teivāne), “Dzierkale/ Rudzīte” (Kristīne Dzierkale, Katrīna Rudzīte) un “69” (Jekaterina Borisovska-Cvetkova, Baiba Lutere). Grupu trešo vietu ieguvējas “1+1” (Inga Macenko, Kristīne Žuka) un “Belarus” (Nataša Bardzejeva, Nataša Dubina) izspēlēja spēli par 5.vietu, uzvaru ar rezultātu 2:0 (21:12; 21:19) izcīnīja komanda “1+1”.

Pusfināla spēļu rezultāti:
“Raciņa/ Čerņavska” – “69” – 2:0 (21:8; 21:7)
“Madžule/ Teivāne” – “Dzierkale/ Rudzīte” – 2:0 (21:19; 21:19)

Spēle par 3.vietu:     “69” – “Dzierkale/ Rudzīte” – 2:1 (21:15; 14:21; 15:8)

Spēle par 1.vietu:     “Raciņa/ Čerņavska” – “Madžule/ Teivāne” – 2:0 (12:10; 21:14)

Līdz ar to par Rēzeknes pilsētas čempionēm kļuva komanda “raciņa/ Čerņavska”, par vicečempionēm – “Madžule/ Teivāne”, bet bronzas medaļas izcīnīja komanda “69”.
Vīriešiem finālspēlēm par 1.-4.vietu kvalificējās komandas “Tomāti” (Jānis Gabranovs, Sandris Turlajs), “Aksjonova” (Arnis Žogots, Viktors Tarakanovs),  “Fenix” (Dmitrijs Lavrenovs, Maksims Sergejevs) un “Dzirnavas” (Ilmārs Malinovskis, Mareks Malinovskis).

“Tomāti” – “Dzirnavads” – 2:0 (21:10; 21:14)
“Fenix” – “Aksjonova” – 2:1 (13:21; 21:14; 18:16)

Spēle par 3.vietu:     “Aksjonova” – “Dzirnavas” – 2:0 (21:12; 21:12)

Spēle par 1.vietu:     “Tomāti” – “Fenix” – 2:0 (21:7; 21:13)

Tā par Rēzeknes pilsētas čempioniem kļuva komanda “Tomāti”, par vicečempioniem – “Fenix”, bronzas medaļas izcīnīja “Aksjonova”.