Otrdiena,
11.augusts 2020
Vārda dienas: Liega, Olga, Zigita, Zita, Кузьма, Константин, Михаил, Серафима Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Beidzot atklāta vasaras motokrosa sezona

02.06.2020
31.maijā Rokišķos, Lietuvā norisinājās motocross “Sēlijas kauss” pirmais posms. Varētu teikt, ka Lietuvā sports ir pārdzīvojis COVID 19 un ar 30.maijā. Lietuvas valdība ir atļāvusi rīkot starptautiskas sacensības bez skatītāju dalības. Var pabrīnīties cik operatīvi organizatori spēja noorganizēt šīs sacensības. Tā kā bija gaidāms liels dalībnieku skaits šajās sacensībās, organizatori bija uzdevumu augstumos un viss noritēja bez aizķeršanās.

Kā pirmie sezonu atklāja šo sacensību jaunākie braucēji ar 65 un 85 cm3 motocikliem. Šīs divas motociklu klases startēja kopā, bet vērtējums viņām bija atsevišķs.

MX65 klasē dalību no mūsu komandas ņēma Denijs Bogdanovs #234, Rems Šarovs #183 un Toms Audijanovs #21. Neskatoties uz to ka Denijs un Rems ir šajā motociklu klasē jauniņie un abiem šīs bija pirmās sacensības klasiskajā motokrosā MX65 klasē, bet Tomam šī bija vispār pirmā pieredze šāda mēroga sacensībās. Jau no pirmā brauciena pirmajiem metriem bija skaidrs individuālo treniņu laikā strādāts pareizi un finišā Denijs piektajā vietā, Rems sestajā bet Toms finišē 10.vietā. Otro braucienu visi trīs mazliet kāpināja tempu un finišā Denijs Bogdanovs izcīna 3.vietu braucienā, diemžēl Rems Šarovs brauciena vidū pieļāva kļūdu un rezultātā 5.vieta. Tomam Audijānovam pietika izturība ieņemt 12.vietu. Divu braucienu summā Denijam 4.vieta, Remam 6.vieta un Tomam 11.vieta.

MX85 klasē mūsu komandu pārstāvēja arī trīs sportisti. Īpaši labs pirmais brauciens padevās Rolandam Bogdanovičam #699, bez lielām kļūdām un finišā kā brauciena uzvarētājs. Devīto vietu izcīna Dmitrijs Zvorigins #50, bet Valdis Markins #376 11.vietā. Otrais brauciens sākās ar ne tik veiksmīgu startu Rolandam. Rezultātā lai atkarotu savu pirmā brauciena rezultātu nākas riskēt un tiek piedzīvoti vairāki kritieni. Finišā Rolandam 6.vieta braucienā. Valdim 7.vieta, bet Dmitrijam 12.vieta braucienā. Divu braucienu summā Rolands Bogdanovičs izcīna trešo vietu, Valdis Markins 8.vietu, bet Dmitrijs Zvorigins 9.vietu.

MX2 Iesācēji klasē divu braucienu summā 19.vietu izcīna Viktors Samovlads #74.
 
MX50+ klasē kārtējo reizi savu meistarību pierādīja mūsu komandas veterāns Jānis Mironovs #669, divu braucienu kopvērtējumā izcīnot trešo vietu.

MX Open amatieri klasē diezgan omulīgi jutās Artjoms Trofimovs #684, kurš jau labu laiku ar labiem panākumiem startē spīdvejā. Atgādināšu, ka Artjoms ir “Camk Latgale” komandas audzēknis un tā kā pandēmijas dēļ spīdvejā sacensības nenotiek. Artjoms “apsegloja” atkal motokrosa motociklu un divu braucienu summā izcīna stabilu otro vietu. Vēl viens mūsu komandas pārstāvis Artjoms Juhno #26 pirmajā braucienā piedzīvoja kritienu un no sacensībām izstājās!

Nepaveicās arī mūsu Qvadri veterāni braucējam Edvuardam Krumpļevskim #74, kurš motocikla tehniskas ķļūmes dēļ bija spiests izstāties no sacensībām jau kvalifikācijas braucienā. Toties iepriecināja Latgales jaunais kvadru talants Linards Skrinda #21, kurš spēja ar mazāk jaudīgu tehniku izcīnīt trešo vietu Quad klasē.

B/v 750 Veterānu klasē uzvaru svin mūsu komandas pārstāvji Jānis Leščiks/ Andrejs Ņekazakovs #26 un b/v 750 vēsturiskie motocikli uzvara Aleksandram Borozdinam ar līdzbraucēju Māri Lukašovu #24.

Nākamās sacensības kurās mūsu sportisti ņems dalību norisināsies Lietuvā, Kalvarija. Lietuvas kausa 1.posms.

Mazs novērojums ar lielām pārdomām. Šķērsojot Latvijas – Lietuvas robežu tiek pārbaudīti personas dokumenti un ar īpašu ierīci izmērīta iebraucēja temperatūra. Tātad lietuvieši tādā veidā mēģina samazināt slimu cilvēku iebraukšanu valstī. Braucot atpakaļ virzienā Lietuva – Latvija, lietuvieši pārbauda tikai personas apliecinošos dokumentus, bet Latvijas pusē nav vispār nekādas kontroles.

Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes pilsētas domes kredītsaistības palielināsies par vēl 150 tūkstošiem eiro.
Apspriest
Aptauja
Kā, Jūsuprāt, būtu jārīkojas domes priekšsēdētāja vietniekam Andrejam Rešetņikovam, pēc notikušā konflikta uzņēmumā «Rēzeknes satiksme»?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Varakļānus iekļauj Rēzeknes novadā
Utainā amerikāņu pakaļa tuesi,ASV pedejās smadzenes tev izskaloja. Sīkāk...
Mēģinājums nr.2: kādreizējās teātra «Joriks» ēkas vietā būvēs tirgu
Zb jau šie targaši, un bazarniki - spekuļanti, fu bļa, riebjas uz padlām skatīties. Sīkāk...
Aglonas svētkos šogad varēs piedalīties tikai ar ielūgumiem
Kā iegūt ielūgumu savai ģimenei uz 15 augustu? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top