Pirmdiena,
30.marts 2020
Vārda dienas: Igmārs, Ilgmārs, Nanija, Алексей, МАРК, Зосим Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

2019.gada motokrosa sezona slēgta un 2020.gada - atklāta

04.12.2019
Novembris “Camk Latgale” komandas sportistiem pagāja 2019.gada sezonas nopelnītās “ražas” vākšanā.

23. novembrī  viesmīlīgajās Vilnius Grand Resort viesnīcas telpās tika sumināti Lietuvas motosporta čempionātu laureāti. Starp Lietuvas čempionāta laureātiem arī mūsu komandas sportisti. Lietuvas čempionu tituli 2019.gada sezonā savās motociklu klasēs brāļiem Emīlam un Edvardam Brenčiem, vice čempiona tituls Denijam Bogdanovam un trešā vieta Grigorii Laguta kurš šo vietu izcīnīja izlaizdams divus posmus no pieciem.

30. novembrī Mārupes ģimnāzijas telpās norisinājās starptautiskā bērnu motokrosa seriāla Mārupes Mini Motokrosa apbalvošanas cermonija. Šajā serišlā komandu ieskaitē uzvaru un uzvarētāju kausu saņēma Camk Latgale sportisti, bet individuāli kopvērtējuma medaļas saņēma Normunds Opalais MX50 rūķi klasē trešā vieta, Savēlijam Sjominam trešā vieta MX50 jaunākie klasē. MX 50 vecākie klasē uzvaru izcīnīja Greg Laguta, bet trešais Denijs Bogdanovs. MX65 vecākie klasē uzvara Ričardam Alenam Gaļcinam, kā arī goda pjedestāla trešās vietas pakāpienu šajā klasē izcīna uzaicinātais sportists Andrians Drozds. Q100 vecākie klasē trešā  vieta Linardam Skrindam, bet Q70 klasē otrais Dominiks Sēlis. MX85 Master klasē otrā vieta vēl vienam mūsu komandas “leģionāram” Kristeram Janbergam, kurš pašlaik atrodās ārstu uzraudzībā, novēlam Kristeram ātrāku izveseļošanos. Gribētu arī atzīmēt lielisko Rema Šarova rezultātu MX65 jaunākie klasē, kurš tikai sezonas vidū pārsēdās uz jaudīgāka motocikla, bet diemžēl palika uzreiz aiz godalgotā trījnieka.

Nepaspējuši kārtīgi apskatīt nopelnītās medaļas, jaunie censoņi steidzās uz Igauniju, kur 1.decembrī Somerpalū norisinājās starptautiskais bērnu – jauniešu motokross telpās Adrenalin Arena Kids Cup 1.posms 2019/2020 šo sacensību sezonai. Šis posms zīmīgs bija vairākiem sportistiem sakarā ar motokrosa gaitu uzsākšanu, gan ar pāriešanu uz jaudīgākām motociklu klasēm. Savas pirmās sacensības aizvadīja piecgadīgais Damirs Haimins bet pirmās sacensībās MX65 klasē aizvadīja Denijs Bogdanovs un Greg Laguta, bet MX85 klases motociklu “apsegloja” Ričards Alens Gaļcins. 

Damirs pirmajās sacensībās aizvadīja bez lielām kļūdām, nobraucot sacensības bez kritieniem. Protams gan uztraukums, gan sacensību pieredze vēl iztrūkst, bet jāņem vērā ka Damirs bija jaunākais šo sacensību dalībnieks. Divu braucienu summā Damiram 10.vieta 11 braucēju konkurencē  MX50cc PW/Mini klasē.

Ļoti labu rezultātu Greg uzrādīja MX50 klasē, jo bija nolēmis startēt divās motociklu klasēs, Kvalificējoties MX50 klasē kā otrais, Greg eleganti uzvar pirmo braucienu, bet otrajā būdams vadībā ar gandrīz 7 sek pārsvaru piedzīvoja kritienu un finišā 4.vieta. Divu braucienu summā Gregam otrā vieta 39 braucēju konkurencē. Vēl MX50 klasē no mūsu komandas startēja Rainers Grasis, kurš arī kvalificējās A finālam un divu braucienu summā izcīnija augsto astoto vietu, bet Savēlijs Sjomins izcīna kopvērtējumā 18.vietu. 

MX65 klase bija pārstāvēta ar rekord lielu dalībnieku skaitu, 57 sportisti sadalīti četrās grupās. Šajās sacensībās liela nozīme ir kvalifikācijai, pēc kvalifikācijas ātrākā apļa sportisti tiek sadalīti grupās A grupā 15 ātrākie, B grupā nākamie 15 ātrākie un tālāk C un D grupas. Jāpiezīmē ka A grupas braucēji jau sev nodrošina 1 – 15.vietai.     Kvalifikācijā Denijs Bogdanovs uzrāda 25 ātrāko apli un izcīna vietu B finālā, kura cīnās par 16 – 30.vietai. Greg Laguta 33.vieta, bet Remam Šarovam 42 kvalifikācijas rezultāts un abiem C grupa, kurā jācīnās par 31 – 45.vietai. Denijam lielisks pirmais brauciens un 8.vieta, bet otrajā piedzīvotais kritiens un rzultātā divu braucienu summā 15 vieta grupā un 30.vieta kopvērtējumā. Savkārt Greg pirmo braucienu noslēdz kā trešais, otro kā septītais. Rems pirmajā braucienā 11.vietā, bet otrajā 8.vietā. Attiecīgi sacensību kopvērtējunā Greg 37.vietā un Rems 38. vietā.

MX85 klasē lieliski sacensības aizvadīja Ričards Alens Gaļcins. Kvalifikācijā Ričards 12.vietā un ceļa zīme pie 15 ātrākajiem ir izcīnīta. Pirmais brauciens aizvadīts lieliski un finišā septītā vieta, otrajā 11.vieta. Kopvērtējumā Ričardam devītā vieta 35 dalībnieku konkurencē. Lielisks rezultāts pirmajai reizei MX85 klasē!

Jāpiezīmē, ka sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas, Somijas, Zviedrijas un protams Igaunijas. Ipaši spēcīgu sportistu sastāvu atveda Krievijas delegācija.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Vai Jūs uztrauc jaunā koronavīrusa uzliesmojums Latvijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē izveidots Covid-19 analīžu nodošanas punkts
Nu jā, "visiem" taču ir privātās automašīnas un tiesības vai ne? Kā arī lieki 80eur, lai varētu pārbaudīties.

Es tikai drusku nesaprotu: par analīzēm nav jāmaksā tiem, kas atgriezās no ārzemēs, kā arī tiem, kas ir kontaktējušies ar slimu pacientu.

Ziņās rakstīja par to, ka mēs esam epidēmijas otrajā fāzē, kad nav iespējams izsekot visus gadījumus, jo cilvēki jau "aplipina" viens otru.

Tad kā es varu zināt? Varbūt es esmu kontaktējusies ar slimu pacientu, pašai to nezinot? Kur ir garantija, ka visi slimie sēž mājās un nekur neiet?

Un nevajag man teikt, lai pati sēžu mājās 24/7. Man ir jāiet uz darbu, kā arī jāsagadā produkti ģimenei. Manā vietā to neviens neizdarīs. Es ievēroju visas piesardzības normas. Sīkāk...
Tirdziņš LOBS LOBAM – 11. martā
Tirdziņš-spekuļantu banda!Riebjas. Sīkāk...
Rēzeknes slimnīcā Covid-19 konstatē vēl vienam medicīnas darbiniekam
Nu ko skolas jau aizslēdza- bērni vairs nesaņem Šuplinskas kundzes daudzināto izglītību,tagad jau grib slimnīcas taisīt ciet- tātad mirsti nesaņemot ārsta palīdzību, no darbiem cilvēkus atlaiž,vēl veikalus aizklapējiet ciet lai cilvēki bada nāvē nomirst! Skarbi teikts, bet nu šodien izlasot ziņu ka kāds deputāts Ģirgens vēlas ieviest vispārējo karantīnu valstī, gribas teikt a kur b__tj jūsu gudrās galvas bija tad kad valstī laidāt iekšā visus tos inficētos latviešus! Nesaprotu, tagad visiem aizbraucējiem pēkšņi savajadzējās Latviju, tak nu varējāt sēdēt pa tām ārzemēm un tur pārlaist karantīnu! Ja Latvijas robežas būtu aizvērtas laikus, šeit inficēto nebūtu neviena! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top