Pirmdiena,
22.jūlijs 2019
Vārda dienas: Marija, Marika, Marina, Александра, Кирилл, Федор, Панкрат Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Slavenības

Laima Vaikule saņem Goda zīmi

23.11.2016
Jūrmalas augstākais apbalvojums - Goda zīme un tituls "Goda jūrmalnieks" - šogad piešķirts dziedātājai Laimai Vaikulei un Jūrmalas slimnīcas valdes priekšsēdētājam, Ķirurģijas nodaļas vadītājam Egonam Liepiņam, informēja Jūrmalas pilsētas domes pārstāve Zanda Krastiņa.

Apbalvojumi par ieguldījumu pilsētas tēla popularizēšanā un pilsētas attīstībā tika pasniegti Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadskārtai veltītā svinīgā pasākumā Dzintaru koncertzālē. 
Sešiem laureātiem tika pasniegti Jūrmalas pilsētas Goda raksti par izciliem sasniegumiem noteiktās jomās.

Vaikuli apbalvojumam izvirzīja Jūrmalas Uzņēmēju biedrība par ieguldījumu Jūrmalas pilsētas tēla popularizēšanā, aktīvu radošo darbību un izciliem sasniegumiem. "Dziedātāja ir jūrmalniece, kas ar cieņu un lepnumu nesusi savas pilsētas vārdu. Skatuves dīva kūrortpilsētā iedibinājusi starptautisku festivālu "Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous", kas uz Dzintaru koncertzāles skatuves pulcē daudzus Latvijas un ārvalstu mūziķus, tādējādi bagātinot Jūrmalas kultūras dzīves piedāvājumu," norāda Krastiņa.

Liepiņu par ilggadēju, profesionālu darbu un ieguldījumu Jūrmalas slimnīcas attīstībā un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības aprūpē apbalvojumam izvirzījis slimnīcas kolektīvs, skaidro Jūrmalas domes pārstāvji. Liepiņš Jūrmalas slimnīcā strādā jau 20 gadus. "Šo gadu laikā slimnīca ir renovēta un kļuvusi par modernu ārstniecības iestādi, kuras sniegtos pakalpojumus novērtē ne tikai jūrmalnieki, bet arī cilvēki no visas Latvijas un ārpus mūsu valsts robežām," akcentē pašvaldības darbinieki. Jūrmalas slimnīcas Dzemdību nodaļa saņēmusi arī Latvijas Ārstniecības iestāžu Kvalitātes balvu.

Goda rakstu par izciliem sasniegumiem izglītības darbā saņēma Jūrmalas Mākslas skolas direktore Taiga Vaišļa, par profesionālo ieguldījumu Jūrmalas pilsētas sociālās jomas attīstībā apbalvojumu saņēma Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādes "Jūrmalas veselības veicināšanas un sociālo pakalpojumu centrs" vadītāja pienākumu izpildītāja Agita Bērzupe.

Ķemeru luterāņu draudzes mācītājam un Ķemeru bibliotēkas bibliotekāram Atim Grīnbergam pasniedza Goda rakstu par aktīvu sabiedrisko darbību. Tāpat Goda raksts par ieguldījumu sabiedrības pilsoniskajā un garīgajā audzināšanā piešķirts Jūrmalas katoļu draudžu prāvestam Andrim Blūmam. Savukārt par nesavtīgu darba ieguldījumu iedzīvotāju labā un centra attīstībā apbalvojums piešķirts PSIA "Veselības un sociālās aprūpes centrs - Sloka" valdes loceklim Aivaram Smagaram, bet ārste pediatre Anita Krievāne saņēma Goda rakstu par mūža ieguldījumu Jūrmalas pilsētas bērnu veselības aprūpē.

Apbalvojumus piešķīra Jūrmalas pašvaldības Apbalvojumu piešķiršanas komisija, vērtējot kandidātu pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti, profesionālos sasniegumus un ieguldījumu gan konkrētajā nozarē, gan Jūrmalas pilsētas attīstībā kopumā, reputāciju un citus kritērijus. Jūrmalas pašvaldība augstāko apbalvojumu - Goda zīmi un titulu "Goda jūrmalnieks" - dibinājusi 2015.gadā, un pērn to saņēma izcilākais latviešu populārās mūzikas autors, komponists un pianists maestro Raimonds Pauls, informēja pašvaldības pārstāve.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
"Zaļā tirgus" pārvešana un uzstādīšana Ziemeļu rajonā rēzekniešiem izmaksāja nepilnus 44 tūkstošus eiro.
Apspriest
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē būvēs jaunu daudzdzīvokļu māju
Piedevām prognozēju lielus siltuma zudumus. Sīkāk...
Rēzeknē būvēs jaunu daudzdzīvokļu māju
Arhiteknoniski neveiksmīgs projekts. Neproporcionāls jumts un nevajadzīgas slīpās sienas, kas iekštelpu plānojumā radītu nepraktisku plānojumu. Arhitekts iespējams ir gulējis studiju kursa lekcijās, kur tika runāts par proporcionālu arhitektūru un cilvēka labsajūtas atkarību no tās. Estētika pieklibo. Racionalitate arī. Drīzāk izkatas pēc veca paneļu sērijas ēkas "apaudzēšana" ar neracionālām piebūvēm. Taupīt var arī citādos veidos, bet ne uz estētiku. Sīkāk...
Latgales kongresa simtgades piemineklis Rēzeknē nonācis pabērna lomā
"atbrīvotāju piemineklis" ir mazsvarīgāks un tā atcere ir jaunāka nekā kongresa piemineklim. Neaizmirsi, ka Latgales kongress notika vēl tad, kad daži tā sauktie "atbrīvotāji" nebija dzimuši. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top