Ceturtdiena,
16.jūlijs 2020
Vārda dienas: Estere, Hermīne, Анатолий, Никодим, Василий, Марк, Филипп Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Slavenības

Šomase novembrī svin jubileju!

08.11.2016
2016. gada 4. novembrī 30. jubileju svin dziedātāja Liene Šomase, vēsta portāls Kas Jauns. 

Liene Šomase dzimusi Valmierā un sākusi dziedāt jau no mazotnes, kad piedalījusies tādos muzikālajos pasākumos un konkursos kā "Olgas disenīte", "Aprīļa pilieni", "Cālis" un "Jaunās zvaigznes". Mācījusies Strenču vidusskolā un pabeigusi Valmieras Viestura vidusskolu. 

Mācījusies Jāzepa Vītola Valmieras mūzikas skolā, apgūstot saksofona spēli. Tagad Liene vislielāko enerģiju velta savai bērnu un jauniešu radošajai studijai.

Lenii plosās “Talantu fabrikā”
Liene Šomase kļuva populāra pēc piedalīšanās TV šovā "Talantu fabrika 4" 2004. gadā. Tad daudzi ievēroja blondo meiteni ar saksofonu. Liene startēja ar pseidonīmu Lenii, un kopā Ellu jeb Elīnu Fūrmani, Cash jeb Kasparu Markševicu un Dave jeb Dāvi Kolbergu iekļuva superfinālā un ieguva trešo vietu.

Pretendē uz Eirovīziju 
Liene Šomase vairākas reizes cerēja pārstāvēt Latviju starptautiskajā dziesmu festivālā Eirovīzija. 2007. gada nacionālajā atlasē Eirodziesma Šomase ieguva pirmo vietu savā pusfinālā un 4. vietu finālā, izpildot Laura Reinika sacerēto dziesmu “Take Off Your Mask”.

Iekaro šlāgeraptauju virsotnes
2006. gadā Liene Šomase ieguva pirmo vietu Latvijas Šlāgeraptaujā ar dziesmu “Ugunskurs” bet 2007. gadā kopā ar Jāni Moiseju izdeva kopīgu albumu “Pasaule ir skaista”, kurā tika iekļautas Raimonda Paula kompozīcijas. Šis albums ieguva zelta disku par pārdotām 5000 albuma kopijām.

Kino karjera
Liene Šomase filmējusies Rolanda Kalniņa filmā "Rūgtais vīns", kurā atveidoja ielu muzikanti — saksofonisti Ievu, kā arī LNT seriālā "Svešā dzīve", kurā attēloja Lauru. Seriāls tapa 2007. gadā un tajā filmējās aktieri Lilita Ozoliņa, Juris Bartkevičs, Sarmīte Rubule, Māris Bezmers, Mārtiņš Brūveris un citi.

Uzvar šovā “Dziedi ar zvaigzni”
2007. gada rudenī Liene Šomase kopā ar motorsportistu Jāni Vinteru izcīnīja uzvaru TV3 šovā "Dziedi ar zvaigzni".

21 gadu jubilejas ballīte
Uzreiz pēc šova “Dziedi ar zvaigzni” tā uzvarētājai Lienei Šomasei iecerētā koncerta vietā bija draugiem jārīko savas 21. jubilejas ballīte, jo mūziķe zaudēja derībās.

„Mani draugi jau šova sākumā bija pārliecināti, ka uzvarēšu tieši es, taču es tam neticēju līdz pat pēdējam brīdim. Tādēļ arī noslēdzu ar draugiem derības — ja šova finālā es zaudēju, tad viņi man taisa baļļuku, bet, ja es uzvaru, tad dzimšanas dienas svinības draugiem organizēju es,” 2007. gada rudenī stāstīja Liene, kuraValmieras pusē kādā viesu namā sarīkoja ballīti.

Rīkojot dzimšanas dienas svinības, Šomase nevēlējās, lai tas būtu parasts baļļuks, tādēļ ņēma vērā māsu ieteikumu un sarīkoja saviesīgu pasākumu kabarē stilā. Vecākā māsa bija sagatavojusi dažādas atrakcijas, jo Lienes draugi esot pazīstami kā diezgan kūtri tusētāji. Tomēr šoreiz viņi pārsteiguši paši sevi, un arī bez atrakcijām jautrība situsi augstu vilni. Paredzēto 25 viesu vietā uz Šomases tusiņu ieradās ap 40 ļaužu, starp kuriem nebija nevienas slavenības.

Romāns ar Andri Ērgli?
2009. gada sākumā baumoja, ka Lienei Šomasei izveidojies romāns ar dziedātāju Andri Ērgli. Abi vairākas reizes tika pamanīti kopā, turklāt visai koķetās attiecības, bet 2009. gada rudenī, pēc tam, kad Rīgas Kongresu namā notika dziedātājas Lienes Šomases solokoncerts, kopā ar Lieni ballējās viņas ģimene, draugi un atbalstītāji. Viņu vidū bija arī Šomases grupas mūziķi, kā arī koncerta viesmākslinieki — Koru karos uzvarējušais Daugavpils koris ar tā vadītāju Ati Auzānu priekšgalā un dziedātājs Andris Ērglis. Aptuveni stundu pēc pusnakts, kad viesi jau bija atvadījušies, mājup posās arī ballītes vaininiece – Liene iesēdās Ērgļa automobilī līdzās dziedātāja, un abi devās uz Lienes dzīvokli. 

Startē šovā “Koru kari”
2009. gada vasarā Liene Šomase izveido savu Valmieras dzelteno Saules kori un ar šo kori jau rudenī piedalās TV3 šovā "Koru kari 2". Šī gan nav pirmā Lienes reize šajā šovā – 2007. gada rudenī TV3 šovā "Koru kari" viņa uzstājās kā viesmāksliniece kopā ar Daugavpils oranžo kori, izpildot Ata Auzāna sacerēto dziesmu “Ar tavu vārdu”.

Piedzimst meitiņa Gabriela
2009. gada pavasarī Liene Šomase uzsāka attiecības ar uzņēmēju Mārtiņu Samuli, bet 2010. gada 17. jūnijā abi kļuva par vecākiem meitiņai Gabrielai. Piedzimstot Gabriela svērusi 3930 gramus un esot bijusi 53 cm gara. 2011. gada vasarā Liene un Mārtiņš izšķīrās.

Skandāla dēļ aiziet to TV
2011. gadā Liene Šomase vadīja raidījumu “Ķepa uz sirds”, taču 2012. gada sākumā kāda skandāla dēļ Liene atteicās tajā turpināt darbību.

Atgriešanās TV ekrānos
2013. gadā Liene Šomase atgriezās TV ekrānos. Šoreiz kā LNT šlāgeraptaujas “Dzintara dziesmas” viena no vadītājām. Vispirms viņa strādāja pārī ar Robertu Ošiņu, bet tad ar aktieri Juri Hiršu. Bet 2015. gada rudenī Lieni nomainīja LNT žurnāliste Agnese Šīrante.

Avots: Kas Jauns 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
laтиня 02.12.2016 18:47
man liekas , ka viņa jau sen svin dzimšanas dienu - pati svinēšanas virsotne - Daugavpilī
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Veselības inspekcija: Rāznas ezera Lipušku peldvietā atļauts peldēties
Pirms pāris dienām bija aizliegts, tagag jau atļauts, kas par cilvēku muļķošanu? Sīkāk...
Veselības inspekcija: Rāznas ezera Lipušku peldvietā atļauts peldēties
Bet oficiālu datu nav ir tikai ieraksts aizliegts peldēties: http://www.vi.gov.lv/lv/vides-veseliba/peldudens/peldudens-monitorings
(Oficiālo peldvietu monitoringa rezultāti 2020. gadā (13.07.2020., Word, tiek atjaunots vismaz reizi mēnesī)
Kur tad rādītāji kas parāda, ka kaut kas ir ārpus normas robežu? Sīkāk...
Vairākām Rēzeknes ielām tiks veikta virsmu apstrāde
Sabojāts ielu segums!!! Ceļš pēc apstrādes kā lauku apvidū, jāuzmanās no lidojošām šķembām, lai netrāpītu stiklā! Kuram domes "speciālistam" ienāca prātā šī absurdā ideja? Vai ceļu uz domes priekšsēdētāja mājām arī pārklās ar šķembām, lai ilgāk "kalpotu", jo priekšnieks pārvietojas ar skūteri?Iedalīta lieka nauda, kuru vajag atmazgāt? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top