Pirmdiena,
30.marts 2020
Vārda dienas: Igmārs, Ilgmārs, Nanija, Алексей, МАРК, Зосим Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Jūlijā Rēzeknes Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētas 52 laulības

06.08.2019
Jūlijā Rēzeknes Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētas 52 laulības (2018.gada jūlijā- 51 ), no tām 5 pāri laulājās baznīcā. Pirmo reizi gredzenus mija 34 pāri. Šomēnes nodaļā laulību reģistrēja 2 ārzemnieki - Lietuvas un Ukrainas pilsoņi. Visvairāk laulību tika reģistrēts 19.jūlijā - 11 un 20.jūlijā - 9. Mēneša laikā saņemti 20 iesniegumi laulības reģistrācijai turpmākajos mēnešos. 

Reģistrēti 46 dzimšanas fakti (pērn jūlijā - 36 ), dzimuši 24 zēni un 22 meitenes. Visvairāk māmiņām dzimuši pēc skaita pirmie bērni - 18 gadījumos, otrie -15 , trešie - 5, ceturtie - 6 un divās ģimenēs piedzima piektais bērns.   Ar paternitātes atzīšanu reģistrēti 18 jaundzimušie, bez ieraksta par tēvu- divi mazuļi.

Zēni nosaukti šādos vārdos : Akims, Alekss, Dmitrijs, Dominiks, Gustavs, Iļja, Imants, Kirils (2), Lauris, Maksims, Marks, Martins, Miks, Renards, Renārs, Ričards, Roberts, Romāns, Viesturs, Vladislavs, tika doti arī dubultvārdi Raiens Dans, Diego Andress, Jānis Elvis.

Meitenēm izvēlēti vārdi Adriana, Alina (2), Amira, Darja (2), Dominika, Džeina, Elīna, Emilija, Evelīna, Jana, Jelizaveta, Mija, Milana, Milēna, Sofija, Stefanija, Svetlana, Valērija, Viktorija, kā arī dubultvārds Anna Lana

No nodaļas arhīva izsniegti 59 civilstāvokli apliecinoši dokumenti.

No zvērinātiem notāriem saņemti 10 paziņojumi par laulības šķiršanu, šķirtas  1980.,1987.(2),1993.,1997.,1998.,1999., 2011., 2012., 2018 .gadā reģistrētās laulības; no tiesas saņemti 7 izraksti civillietā par laulības šķiršanu, šķirtas 1984.,1991.,1992., 2013., 2014.,2015., 2016 .gadā noslēgtās laulības.

Jūlijā reģistrēti 58 miršanas fakti (pērn jūlijā – 72), no tiem 22 vīrieši un 36 sievietes. Nāves cēlonis 40 gadījumos ir bijis sirds un asinsvadu slimības, 8 – vēzis, pārējos trauma u.c.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Vai Jūs uztrauc jaunā koronavīrusa uzliesmojums Latvijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē izveidots Covid-19 analīžu nodošanas punkts
Nu jā, "visiem" taču ir privātās automašīnas un tiesības vai ne? Kā arī lieki 80eur, lai varētu pārbaudīties.

Es tikai drusku nesaprotu: par analīzēm nav jāmaksā tiem, kas atgriezās no ārzemēs, kā arī tiem, kas ir kontaktējušies ar slimu pacientu.

Ziņās rakstīja par to, ka mēs esam epidēmijas otrajā fāzē, kad nav iespējams izsekot visus gadījumus, jo cilvēki jau "aplipina" viens otru.

Tad kā es varu zināt? Varbūt es esmu kontaktējusies ar slimu pacientu, pašai to nezinot? Kur ir garantija, ka visi slimie sēž mājās un nekur neiet?

Un nevajag man teikt, lai pati sēžu mājās 24/7. Man ir jāiet uz darbu, kā arī jāsagadā produkti ģimenei. Manā vietā to neviens neizdarīs. Es ievēroju visas piesardzības normas. Sīkāk...
Tirdziņš LOBS LOBAM – 11. martā
Tirdziņš-spekuļantu banda!Riebjas. Sīkāk...
Rēzeknes slimnīcā Covid-19 konstatē vēl vienam medicīnas darbiniekam
Nu ko skolas jau aizslēdza- bērni vairs nesaņem Šuplinskas kundzes daudzināto izglītību,tagad jau grib slimnīcas taisīt ciet- tātad mirsti nesaņemot ārsta palīdzību, no darbiem cilvēkus atlaiž,vēl veikalus aizklapējiet ciet lai cilvēki bada nāvē nomirst! Skarbi teikts, bet nu šodien izlasot ziņu ka kāds deputāts Ģirgens vēlas ieviest vispārējo karantīnu valstī, gribas teikt a kur b__tj jūsu gudrās galvas bija tad kad valstī laidāt iekšā visus tos inficētos latviešus! Nesaprotu, tagad visiem aizbraucējiem pēkšņi savajadzējās Latviju, tak nu varējāt sēdēt pa tām ārzemēm un tur pārlaist karantīnu! Ja Latvijas robežas būtu aizvērtas laikus, šeit inficēto nebūtu neviena! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top