Sestdiena,
4.aprīlis 2020
Vārda dienas: Ārvalda, Ārvalds, Herta, Valda, Василина, Сергей, Клавдий, Василий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Dr. Klauns izsludina dalībnieku atlasi Dakteru Klaunu skolai

31.05.2019
„Dr. Klauns” ir klaunu terapijas programma, kuras analogi eksistē vairāk nekā 30 pasaules valstīs. Galvenā programmas ideja ir sniegt palīdzību bērniem psiholoģiskā stresa pārvarēšanāfiziski smagajā laikā, kas jāpavada slimnīcā, kā arī rehabilitācijā pēc smagām procedūrām un ar ārstniecību un ilgstošu atrašanos slimnīcā saistītiem stresiem.

Programma „Dr. Klauns” ir balstīta uz sadarbības un attīstības principiem, kad katrs Dakteris Klauns palīdz bērniem, kas atrodas slimnīcā, savukārt, pašam viņam ir iespēja augt profesionāli, iegūt un pilnveidot jaunas iemaņas un prasmes klaunu terapijas jomā.

Atlases procesa programmā „Dr. Klauns” mērķis irizveidot dalībnieku grupu, kur ikviens iepriekš atlasīts dalībnieks, izejot vairākus mācību un prakses posmus, tiks sagatavots patstāvīgam Daktera-Klauna darbam Bērnu nodaļāsRīgas, Ventspils, Liepājas, Valmieras, Cēsu, Daugavpils, Rēzeknesslimnīcās. 
Kādus cilvēkus mēs meklējam

-   radošus, mākslienieciskus, komunikablus, gatavus mācīties un pilnveidoties
-   kam patīk un kas prot atrast kopīgo valodu ar bērniem
-   atbildīgus, kas ir gatavi ilgtermiņa dalībai programmā “Dr. Klauns”
-   kas apzinās slimnīcas darba specifiku un ir psiholoģiski gatavi iespējamām grūtībām
-   vecāki par 18 gadiem (augšējās vecuma robežas nav!)
-   dziedāt, spēlēt muzikālos instrumentus, žonglēt, triku rādīšanas prasmes, medicīnas vai psiholoģijas zināšanas ir papildus bonuss, taču nav izšķirošas
Kas sagaida dalībniekus

Kā notiks atlases, apmācību, prakses un darba procesi:

1. Atlase kārtas

- 1. atlases kārta – pieteikumu anketu izskatīšana un dalībnieku aicināšana uz pārrunām
- 2. atlases kārta –individuālās pārrunas
- 3. atlases kārta – grupas nodarbības radošā potenciāla un psiholoģiskās gatavības izvērtēšanai
- 4. kārta – grupas izveidošana. Izskatot visus pieteikumus un pārrunājot ar visiem kandidātiem, projekta „Dr. Klauns” organizatori izvēlēsies tos cilvēkus, kas kļūs par mūsu potenciāliem Dakteriem Klauniem.

2. Apmācības

Visiem atlasītiem programmā „Dr. Klauns” dalībniekiem pirms uzsākt darbu slimnīcās būs jāpiedalās pamatapmācības. Tās ietver teorētiskās un praktiskās nodarbības par klaunu terapijas, aktiermeistarības, darba slimnīcās, bērnu psiholoģijas u.c. tēmām, kuras vadīs uzaicinātie specialisti no Latvijas un ārzemēm. 
Apmācību programma ir veidota no vairākiem blokiem un ilgst no 2019.g. septembrim līdz 2020.g martam, Rīgā un attiecīgajos rēģionos.

3. Prakse

Prakse slimnīcās visiem Dakteriem Klauniem notiks 2019.g. decembrī – 2020.g. februārī. Praksi dalībnieki izies dažādās slimnīcas nodaļās (mentoru klātbūtnē), pēc kurām notiks gala izvērtēšana katram dalībniekam par viņa / viņas gatavību patstāvīgajam Daktera Klauna darbam.

4. Regulārs darbs

No 2020.g. marta katrs Dakteris Klauns, kas veiksmīgi izies apmācības un praksi, uzsāks regulāro darbu Bērnu nodaļās tajās slimnīcās, kas sadarbojas ar biedrību „Dr. Klauns”

Ja  viss augšminētājs Jūs ieintersēja, un Jūs redzat sevi kā vienu no Dakteriem Klauniem –  azejiet www.drklauns.lv, aizpildiet un atsūtiet mums pieteikuma anketu! 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Kovšu ezerā turpinās būvdarbi
Un tas ir sliktāk nekā, ja darbus veiktu kāda Rīgas firma! Sīkāk...
“Ģimenes uzņēmums” atkal saņem Rēzeknes domes pasūtījumu
Cerams ka atticigās iestādes pakratīs kādreiz šo shēmu autorus ar visu komisiju, kas liek parakstus zem tām..... Sīkāk...
Rēķinu apmaksu var atlikt, līgumsodi netiks ieturēti
Kā var būt ,ka siltums strādā ar zaudējumiem????auuuu , kas pa delām...kad samazināsiet tarifu..katli jauni, iekārtas jaunas,, kur ieguvums??? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top