Piektdiena,
3.jūlijs 2020
Vārda dienas: Benita, Everita, Sulamīte, Verita, Глеб, Мефодий, Гурий, Инна Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Dr. Klauns izsludina dalībnieku atlasi Dakteru Klaunu skolai

31.05.2019
„Dr. Klauns” ir klaunu terapijas programma, kuras analogi eksistē vairāk nekā 30 pasaules valstīs. Galvenā programmas ideja ir sniegt palīdzību bērniem psiholoģiskā stresa pārvarēšanāfiziski smagajā laikā, kas jāpavada slimnīcā, kā arī rehabilitācijā pēc smagām procedūrām un ar ārstniecību un ilgstošu atrašanos slimnīcā saistītiem stresiem.

Programma „Dr. Klauns” ir balstīta uz sadarbības un attīstības principiem, kad katrs Dakteris Klauns palīdz bērniem, kas atrodas slimnīcā, savukārt, pašam viņam ir iespēja augt profesionāli, iegūt un pilnveidot jaunas iemaņas un prasmes klaunu terapijas jomā.

Atlases procesa programmā „Dr. Klauns” mērķis irizveidot dalībnieku grupu, kur ikviens iepriekš atlasīts dalībnieks, izejot vairākus mācību un prakses posmus, tiks sagatavots patstāvīgam Daktera-Klauna darbam Bērnu nodaļāsRīgas, Ventspils, Liepājas, Valmieras, Cēsu, Daugavpils, Rēzeknesslimnīcās. 
Kādus cilvēkus mēs meklējam

-   radošus, mākslienieciskus, komunikablus, gatavus mācīties un pilnveidoties
-   kam patīk un kas prot atrast kopīgo valodu ar bērniem
-   atbildīgus, kas ir gatavi ilgtermiņa dalībai programmā “Dr. Klauns”
-   kas apzinās slimnīcas darba specifiku un ir psiholoģiski gatavi iespējamām grūtībām
-   vecāki par 18 gadiem (augšējās vecuma robežas nav!)
-   dziedāt, spēlēt muzikālos instrumentus, žonglēt, triku rādīšanas prasmes, medicīnas vai psiholoģijas zināšanas ir papildus bonuss, taču nav izšķirošas
Kas sagaida dalībniekus

Kā notiks atlases, apmācību, prakses un darba procesi:

1. Atlase kārtas

- 1. atlases kārta – pieteikumu anketu izskatīšana un dalībnieku aicināšana uz pārrunām
- 2. atlases kārta –individuālās pārrunas
- 3. atlases kārta – grupas nodarbības radošā potenciāla un psiholoģiskās gatavības izvērtēšanai
- 4. kārta – grupas izveidošana. Izskatot visus pieteikumus un pārrunājot ar visiem kandidātiem, projekta „Dr. Klauns” organizatori izvēlēsies tos cilvēkus, kas kļūs par mūsu potenciāliem Dakteriem Klauniem.

2. Apmācības

Visiem atlasītiem programmā „Dr. Klauns” dalībniekiem pirms uzsākt darbu slimnīcās būs jāpiedalās pamatapmācības. Tās ietver teorētiskās un praktiskās nodarbības par klaunu terapijas, aktiermeistarības, darba slimnīcās, bērnu psiholoģijas u.c. tēmām, kuras vadīs uzaicinātie specialisti no Latvijas un ārzemēm. 
Apmācību programma ir veidota no vairākiem blokiem un ilgst no 2019.g. septembrim līdz 2020.g martam, Rīgā un attiecīgajos rēģionos.

3. Prakse

Prakse slimnīcās visiem Dakteriem Klauniem notiks 2019.g. decembrī – 2020.g. februārī. Praksi dalībnieki izies dažādās slimnīcas nodaļās (mentoru klātbūtnē), pēc kurām notiks gala izvērtēšana katram dalībniekam par viņa / viņas gatavību patstāvīgajam Daktera Klauna darbam.

4. Regulārs darbs

No 2020.g. marta katrs Dakteris Klauns, kas veiksmīgi izies apmācības un praksi, uzsāks regulāro darbu Bērnu nodaļās tajās slimnīcās, kas sadarbojas ar biedrību „Dr. Klauns”

Ja  viss augšminētājs Jūs ieintersēja, un Jūs redzat sevi kā vienu no Dakteriem Klauniem –  azejiet www.drklauns.lv, aizpildiet un atsūtiet mums pieteikuma anketu! 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Neviena no pašvaldību slimnīcām nav saņēmusi solītās kompensācijas
nu KĀ var nesolīt !?!?!?!? Sīkāk...
Varakļānus iekļauj Rēzeknes novadā
Nu i sarakstīji murgu, bez loģikas, dīvaina tova dūmošana,nav vordu. Sīkāk...
“Excelsus” iepriecinās ar koncertiem Rēzeknes pagalmos
Žēl gan, ka nav norādīts pagalms. Instrumentālais ansamblis ir LIELISKS, viņu izpildījums vienmēr ir baudījums. Ansambļa dalībnieku spēle ir perfekta, izjusta, rotaļīga un apburoša! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top