Otrdiena,
14.jūlijs 2020
Vārda dienas: Anvars, Oskars, Ritvars, Кузьма, Петр, Ангелина, Демьян Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Horoskops 2019.gadam

27.12.2018
2019.gadā vadības grožus pārņems zemes dzeltenā Cūka, kura noslēdz Austrumu kalendāra divpadsmit gadu ciklu, tas nozīmē, – tās uzdevums ir rezumēt, samierināt sastrīdējušos, gan cilvēkus, gan arī valstis, ieviest korekcijas sašķobījušās attiecībās, sakārtot kontaktus, tas nozīmē, – visu slikto reducēt līdz nullei.

Visticamāk, Cūkai tas viss izdosies, jo tā ir kontaktējoša, labsirdīga, godīga, atsaucīga un nebaidās no šķēršļiem savā ceļā, tāpēc 2019. gadā katrs pārtrauks sevi mocīt ar domām par nestabilu nākotni un sāks dzīvot brīnišķīgajā šodienā, novērtējot katru savas dzīves mirkli.

Gada saimniece pacentīsies labvēlīgi ietekmēt visas dzīves sfēras, – lietišķās, personiskās, finansu, veselības un citas. Tāpēc daudzi sevī izjutīs vēlmi virzīties uz priekšu, neskatoties ne uz kādiem šķēršļiem, bet tādiem cilvēkiem Cūka pacentīsies maksimāli palīdzēt, tomēr arī citus neaizmirsīs, – pamudinot uz darbībām arī izmisušos.

2019. gadā daži izlems kardināli mainīt darbu, varbūt pat uz citu pilsētu vai valsti, savukārt citi uzsāks sarunu ar priekšniecību par darba algas paaugstināšanu, tā noritēs viegli un rezultatīvi, iespējams arī ātra karjeras izaugsme.

Apņēmīgās Cūkas ietekmē cilvēki sāks atbrīvoties no nenoteiktības un baiļu izjūtas, kas pozitīvi atsauksies uz attiecībām ar pretējo dzimumu: pat biklie atradīs savu otru pusīti. Tomēr nav teikts, ka iemīlējies pāris saglabās romantiku uz ilgu laiku.

Lieta tāda, ka 2019. gada simbols pret jūtām attiecas pavirši. Bet nevajag uztraukties – cilvēki viegli iepazīsies un tikpat viegli izšķirsies, turklāt paliekot labi draugi. Savukārt tie, kuri ir laulībā, nepieļaus smagas situācijas un krāpšanu. Drīzāk, – otrādi, viņi visiem spēkiem centīsies stiprināt savu savienību.

Vieglums būs saskatāms ne tikai attiecībās, bet arī viedokļos par naudu, – to nebūs grūti nopelnīt, bet iekrāt neizdosies, – ātri iztērēsies. Tāpēc aizdot lielas summas var bez bailēm, bet ņemt lielus aizdevumus vai kredītus nav ieteicams – tos būs sarežģīti atdot.


Vienīgā dzīves joma, kurai ir jāpievērš sava uzmanība, – tā ir veselība. Cūka pietiekami bezrūpīgi attiecas pret slimības simptomiem, kā dēļ ir risks 2019. gadā iedzīvoties hroniskā kaitē vai pat traumēties.

Kopumā 2019. gadu var nosaukt par vieglu un bezproblēmu gadu – viss iecerētais notiks bez lielas piepūles!


Auns

Auniem Cūkas gads sola milzumdaudz patīkamu pārsteigumu. Visticamāk, viņi saņems paaugstinājumu darbā un attiecīgi, – pieaugs darba alga – radīsies iespēja atlikt naudu dārgam pirkumam un savai sapņu atpūtai.

Jau gada pirmajā pusē šīs Zodiaka zīmes pārstāvji nolems doties ceļojumā. Ir liela iespējamība, ka šajā laikā viņi satiks savu mīlestību, turklāt, – tas notiks visai negaidītos apstākļos.


Uzliesmojušās jūtas pāraugs nopietnā romānā, kurš var beigties pietiekami ātri, ja Auni neatbrīvosies no sava galvenā trūkuma – neuzticēšanās citiem. Greizsirdības scēnas, sarīkotas tukšā vietā, un pastāvīgā neapmierinātība ar visu un visiem ne pie kā laba nenovedīs.

Iestājoties aukstumam, Auniem ir jācenšas rūpēties par savu veselību – saaukstēšanās var pāraugt hroniskā saslimšanā, bet pārēšanās – problēmās kuņģa un zarnu trakta darbā. Ir jāatsakās arī no traumatiskiem sporta veidiem, – ir risks gūt nopietnu lūzumu. Labāk nodarboties ar jogu vai peldēšanu, kuru laikā gan ķermenis atslābināsies, gan norims mūžīgi bangojošās emocijas.


Vērsis 

Vērši visu 2019. gadu pavadīs darbā, kurš būs bagātīgi apmaksāts, tāpēc viņiem ir vienkārši nepieciešams savā noslogotajā grafikā veltīt laiku ģimenes atpūtai – finansu pietiks arī dārgiem kūrortiem. Vienatnē ceļot nav ieteicams – būs garlaicīgi un skumīgi.


Ja ģimenes locekļi kaut kādu iemeslu dēļ atteiksies no kopīga atvaļinājuma, var sev līdzi paņemt draugus. Vēršiem to ir daudz, bet Cūkas gadā tie iegūs vēl jaunus, kuri turklāt arī kļūs par biznesa partneriem. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji pēc ilgām pārdomām un svārstīšanās tomēr nolems uzsākt savu biznesu. Jau gada beigās tas atnesīs pirmos augļus – saņemto peļņu varēs ieguldīt biznesa paplašināšanā.
 
Vientuļos Vēršus 2019. gadā gaida satikšanās ar savu likteni, galvenais, – nepalaist to garām, prātojot par savas rīcības pareizību. Tiem, kuri jau ir laulībā, Cūka ir sagatavojusi lielu pārsteigumu – ģimenes pieaugumu. Šis fakts neizsakāmi iepriecinās Vērsi un iedvesmos dažādām pārmaiņām – viņš pastiprināti rūpēsies par savu veselību, pārskatīs ēšanas paradumus un dzīvesveidu – atteiksies no kaitīgajiem ieradumiem par labu sportam, kas pozitīvi atsauksies uz viņa fizisko un morālo stāvokli.


Dvīņi

Pret Dvīņiem savas valdīšanas periodā Cūka attieksies īpaši. Tā centīsies šai zīmei visādi palīdzēt, tāpēc viņi 2019. gadā var ķerties pie jebkuras lietas – sekmes ir garantētas.

Gada sākumā Dvīņiem paveiksies finansu ziņā – sagaidāmi jauni perspektīvi projekti, īpaši tas skars radošās personības.

Iespējama paaugstināšana darbā, tomēr tas var kļūt par cēloni nesaskaņām ģimenē – nāksies daudz laika pavadīt darbā, dažkārt, – pat līdz vēlai naktij.


Lai attiecības nenovestu līdz nopietnam konfliktam, nepieciešams dažkārt sarīkot mazus un negaidītus svētkus dārgajiem un mīļajiem – vakariņas restorānā vai arī interesantu izbraukumu brīvdienās.

Vasarā Dvīņi varēs atļauties atpūsties – pagulšņāt pludmalē vai arī baudīt citu valstu atmosfēru. Turklāt ir liela iespējamība savā ceļojumā satikt interesantus cilvēkus, kuri turklāt var būt noderīgi kā biznesa partneri. Tāpēc ir jāizrāda maksimāla komunikabilitāte un minimāla neapmierinātība.

Atvaļinājuma laikā galvenais, – ne pārāk aizrauties ar ekstremāliem atpūtas veidiem, jo ir liels risks traumēties.

Vēzis

2019. gadā Vēzis līdz ausīm iegrims darbos un aizmirsīs par visu pārējo. No vienas puses, – tas viņam dos iespēju īstenot virkni pelnošu projektu, bet no otras – tiks zaudēts kontakts ar apkārtējiem. Nonāks tik tālu, ka viņš līdz minimumam samazinās saskarsmi pat ar radiniekiem un draugiem.

Pat, ja šīs zīmes cilvēki izrādīs strādīguma brīnumus, bet turklāt nestrādās komandā, tas nespēs pozitīvi atspoguļoties uz viņu karjeru. Arī noslēgtība mīlas frontē ne pie kā laba nenovedīs.


Lai gan – izeja ir, – Cūka būs labvēlīga draudzīgām un komunikablām personām, tāpēc Vēzim vēlams nenoslēgties savās interesēs. Pārvarot sevi, tam vajag pēc iespējas vairāk ceļot, iegūstot jaunus paziņas, uzturēt attiecības ar vecajiem draugiem, neaizmirst par radiniekiem un draugiem.
 
2019. gadā tam ir ieteicams nodarboties arī ar sportu, radušies liekie kilogrami vēl nav iegūluši ķermenī, bet, ja tiks turpināts tādā pašā garā, ļoti drīz vairs nebūs iespējams noslēpt vēderu un sānus. Tātad, – Cūkas gadā Vēzim nepieciešams vairāk kustēties un būt saskarsmē, tad šis periods paies jautri un neaizmirstami.


Lauva

Cūkas gadā Lauvām neizdosies pabūt vienatnē – viņiem apkārt pastāvīgi būs kolēģi, draugi, radinieki un tuvinieki.

Visticamāk, Lauva 2019. gadā ieņems liela uzņēmuma vadītāja posteni, un viņa pakļautībā izrādīsies tūkstoši darbinieku, katrs no tiem prasīs viņa uzmanību. Viņš noteikti to visiem izrādīs, – citādāk viņš nevar.

Radiniekiem arī būs nepieciešams Lauvas atbalsts, tāpēc tam nāksies rauties uz pusēm starp darbu un mājām, kas ne jau labākajā veidā atsauksies uz viņa veselību. Sāks mocīt galvassāpes. Nedrīkst kaites atstāt pašplūsmā – vēršanās pie ārsta ir obligāta, citādi slimības var pāraugt hroniskās.


Vasarā Lauva var satikt savu otro pusīti. Tas notiks visai oriģinālos apstākļos, – visdrīzāk, – komandējuma vai ceļojuma laikā. Ir liela iespējamība, ka mīlestība kļūs par cēloni aizbaukšanai uz citu pilsētu vai valsti.

Pieņemt šo lēmumu Lauvam nāksies grūti, bet rezultātā viņš būs laimīgs, jo jaunajā vietā tas spēs sevi realizēt kā savas lietas profesionālis, kas viņam neizdevās iepriekš. Gada beigās var gaidīt papildinājumu ģimenē, turklāt tas skars gan “jaunizceptos” laulātos, gan arī jau vairākus gadus kopā nodzīvojušos.


Jaunava

Jaunavām 2019. gads ir jāsāk ar iepriekšējā gada kļūdu analīzi, tas palīdzēs veidot labvēlīgu augsni gadam, kurš solās būt veiksmīgs. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji kļūs komunikablāki, un viņiem normalizēsies attiecības ar kolēģiem un priekšniecību, kas labvēlīgi atsauksies uz karjeru – ir iespējamība tikt paaugstinātam darbā.

Pavasarī Jaunavām sāksies dienesta romāns, kurš var pāraugt nopietnās attiecībās, bet gada beigās daži tādi pāri pat izveidos ģimenes.


Vasaras beigās var rasties problēmas ar veselību – par sevi atgādinās hroniskas slimības. Ja laikā vēršas pie ārsta, var izvairīties no nopietnām sekām. Tāpat ir nepieciešams izvairīties arī no aukstuma, – saaukstēšanās var ievilkties uz ilgu laiku.

Gada otrajā pusē Jaunavas var kļūt bagāti, bet saņemto naudu izlems ieguldīt nekustamajā īpašumā. Iespējams, saņēmuši kapitālu, viņi pat iedrošināsies atvērt savu biznesu. Tikai, pirms to darīt, tiem ir nepieciešams izvērtēt visus “par” un “pret” – ir liels risks “sadegt”, tāpēc par biznesa partneri ir ieteicams izvēlēties uzticamu cilvēku.


Svari

2019. gadā Svarus gaida liels pārsteigums – viņi sevī atklās iedvesmas avotu: spēs uzsākt savu biznesu, kurš atnesīs milzumdaudz interesantu pazīšanos. Ir gaidāma satikšanās ar jauniem biznesa partneriem, bet sadarbība ar tiem dos teicamus rezultātus.

Daži šīs Zodiaka zīmes pārstāvji nolems iegūt citu specialitāti, kura kardināli atšķirsies no pašreizējās. Svari būs tā aizrāvušies ar mācībām un biznesu, ka pārtrauks pievērst uzmanību radiniekiem un draugiem, kas var izraisīt nopietnus konfliktus. Lai to nepieļautu, ir jāpacenšas veltīt laiku mīļotajiem cilvēkiem – izbraukumi dabā, kopīgas brīvdienas vai ģimenes vakariņas ikdienā spēs labot situāciju.


Kas attiecas uz veselību, Svari visu gadu jutīsies vienkārši lieliski! Bet, kā gan citādi – veselīga pārtika, sports un labs noskaņojums neļaus ļauni viltīgajām kaitēm darīt pāri organismam. Vēlams atteikties no pārliekas kafijas lietošanas.

Gada vidū vientuļie svari satiks savu ilgi gaidīto pusīti, tieši mīlestība viņus pamudinās uz svarīgu soli – viņi izlems iegādāties jaunu mājokli, kura iekārtošanā arī būs aizņemti līdz decembrim. Bet pirms paša Jaunā gada ir paredzamas kāzas.


Skorpions

2019. gads – ideāls laiks Skorpioniem, lai sāktu jaunu dzīves posmu. Tas var būt saistīts ar karjeru, biznesu, mācībām, attiecībām, pārbraukšanu. Galvenais, – ticēt saviem spēkiem un nezaudēt cerību, pat tad, kad sāksies pelēkā josla – 2019. gada maijs. Uz šo laiku labāk neplānot neko svarīgu.

No vasaras sākuma Skorpioni jutīs spēku pieplūdumu, kas viņiem palīdzēs īstenot iecerēto. Ir liela ticamība šajā periodā atrast savu mīlestību, īpaši tas skars cilvēces daiļā dzimuma pārstāves, kuras dzimušas šajā zīmē. Tās lidos uz mīlestības spārniem, apdāvinot apkārtējos ar labu noskaņojumu.


Rudenī dažas sievietes – Skorpioni – uzzinās par savu grūtniecību, kas viņas neprātīgi iepriecinās. Ģimenes Skorpioni izlems par pārbraukšanu, uz ko tik ilgi mudināja viņu otrā pusīte. Tas notiks pietiekami viegli. Jaunajā vietā viņi jutīsies atjaunoti un gatavi lielām lietām.

Jau decembrī daži zīmes pārstāvji iepriekšējo darbu nomainīs uz augstāk apmaksātāku un perspektīvāku, ar to stipri iepriecinot savu ģimeni. Vienīgais padoms, – lai 2019. gads būtu laimīgs, labāk neuzvelt sev citu problēmas, citādi var izrādīties nonākt pieņemšanā pie psihoterapeita.


Strēlnieks

Strēlniekiem 2019. gadā pēc iespējas vairāk laika ir jāpavada ar draugiem un radiniekiem, – vientulība viņiem nav piemērota, tā viņus var novest pat depresīvā stāvoklī.

Gada sākums dažiem Strēlniekiem vainagosies ar ģimenes pieaugumu, kas pasliktinās jau tā nestabilo materiālo stāvokli.Tomēr pavasarī viss normalizēsies – pārbaudīts un uzticams draugs piedāvās kļūt par partneri ienesīgā biznesā. Pateicoties tam, jau vasaras beigās viņi varēs atļauties iegādāties nekustamo īpašumu, kura iekārtošanā arī būs aizņemti līdz pat decembrim.

Strēlnieka zīmes vientuļie pārstāvji rudenī negaidīti iemīlēsies cilvēkā, kuru pazina jau sen, bet kuru neuzskatīja par mīlas objektu.

Jūtas būs spilgtas un neaizmirstamas, tomēr mīļotā aizbraukšanas dēļ romāns neturpināsies ilgi. Strēlnieks noteiktu apstākļu dēļ nevarēs atļauties aizbraukt kopā ar viņu. Tomēr ilgi viņš par to neskums – Jauno gadu sagaidīs jau kopā ar citu simpātisku personu.


Mežāzis

Mežāžiem Cūkas gads kļūs par pārmaiņu laiku, viņi pārbrauks no vienas pilsētas uz citu vai pat iegādāsies jaunu mājokli. Visu pavasari viņi pavadīs mājokļa remontā un iekārtošanā, bet vasarā nolems sarīkot sev mazu atvaļinājumu jūras krastā, uz kurieni dosies vai nu kopā ar ģimeni vai arī ar draugiem.

Atpūtas laikā viņi iegūs daudz paziņu, kuri tiem palīdzēs jauna darba meklējumos. Jau rudenī Mežāži nonāks pie liela uzņēmuma stūres. Ar sava vadošā amata pienākumiem viņi tiks galā vienkārši lieliski, par ko no augstākstāvošās priekšniecības puses pēc nopelniem tiks novērtēti ar darba algas paaugstināšanu un ātru karjeras izaugsmi.


Personiskajā frontē Mežāžiem arī viss būs lieliski – ģimenes cilvēki nodarbosies ar savas ligzdiņas iekārtošanu, bet vientuļie rudens sākumā atradīs savu otro pusīti. Var tikai rasties nelielas problēmas ar veselību – uzkodas uz ātru roku vai arī bagātīgas vēlās vakariņas novedīs pie kuņģa un zarnu trakta slimībām. Lai to nepieļautu, ir jāpārskata ēšanas režīms un ēdienkarte. Ieteicams izvairīties arī no emocionālām un fiziskām pārslodzēm.


Ūdensvīrs

2019. gads Ūdensvīriem būs pietiekami sarežģīts. Viņiem būs jārisina jautājumi, kuri saistīti ar draudzību un mīlas attiecībām. Zināms egoisms, kurš piemīt šajā Zodiaka zīmē dzimušajiem, var kļūt par cēloni nopietnam konfliktam ar draugiem un mīļajiem. Situāciju mainīt spēs tikai tie šīs zīmes pārstāvji, kuri pārskatīs savu attieksmi pret apkārtējiem – kļūs jūtīgāki pret citu problēmām, savējās pavirzot uz pēdējo vietu.

Vasaras vidū dažiem Ūdensvīriem radīsies finansiāli sarežģījumi. Atrisināt tos palīdzēs uzticami draugi – piedāvās vai nu materiālu palīdzību, vai papildu iespēju nopelnīt, kas nesīs stabilus augstus ienākumus. Ir noteikti jāpiekrīt – Ūdensvīri paši ar šo situāciju galā netiks.


Turklāt šajā periodā viņi būs aizņemti ar ģimenes rūpēm – bērni pastāvīgi pieprasīs uzmanību sev, otrā pusīte greizsirdīgi attieksies pret mīļotā jauno paziņu loku, bet citi radinieki nespēs patstāvīgi atrisināt viņiem uzveltās nepatikšanas.

Tikai gada beigās Ūdensvīri spēs mierīgi uzelpot un papriecāties par iespēju atpūsties no rūpēm un problēmām, gan no savējām, gan arī citu.


Zivis

Zivīm Cūkas gadā izdosies sasniegt tādus augstumus, par kādiem tie pat nesapņoja. Tie tiks novērtēti kā profesionāļi savā vietā, un jau martā spēs sākt vadīt jaunu uzņēmumu, kurā viņu vadībā atradīsies liels skaits darbinieku.

Vasaras vidū radošajiem Zivīm būs iespēja sarīkot savu izstādi, kuras darbi tiks atzinīgi novērtēti – atradīsies bagāts sponsors, kurš šī projekta attīstībā vēlēsies ieguldīt lielu summu. Šis periods ir labvēlīgs arī šīs Zodiaka zīmes ģimenes cilvēkiem – viņi dosies ceļojumā, par kuru tik sen ir sapņojuši, bet dažādu apstākļu dēļ nevarēja to sev atļauties.Vientuļās Zivis 2019. gadā satiks interesantu pretējā dzimuma personu, sāksies romāns, kurš, iespējams, pāraugs nopietnās attiecībās. Gada beigās dažiem no tiem radīsies ne tikai ģimene, bet arī bērni.

Zivīm ir jāpacenšas izvairīties no organisma atdzišanas – banāla saaukstēšanās var pāraugt nopietnā slimībā, īpaši tas attiecas uz daiļā dzimuma pārstāvēm. Ir jāatsakās arī no lielām slodzēm pilnvērtīga miega un atpūtas labā.Avots : dzivei.lv 
Astroloģe Taša Umnova, speciāli mājaslapai: inpot.ru


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Neiesaka peldēties Rāznas ezera peldvietā Lipuškos
Bet oficiālu datu nav ir tikai ieraksts aizliegts peldēties: http://www.vi.gov.lv/lv/vides-veseliba/peldudens/peldudens-monitorings
(Oficiālo peldvietu monitoringa rezultāti 2020. gadā (13.07.2020., Word, tiek atjaunots vismaz reizi mēnesī)
Kur tad rādītāji kas parāda, ka kaut kas ir ārpus normas robežu? Sīkāk...
Vairākām Rēzeknes ielām tiks veikta virsmu apstrāde
Sabojāts ielu segums!!! Ceļš pēc apstrādes kā lauku apvidū, jāuzmanās no lidojošām šķembām, lai netrāpītu stiklā! Kuram domes "speciālistam" ienāca prātā šī absurdā ideja? Vai ceļu uz domes priekšsēdētāja mājām arī pārklās ar šķembām, lai ilgāk "kalpotu", jo priekšnieks pārvietojas ar skūteri?Iedalīta lieka nauda, kuru vajag atmazgāt? Sīkāk...
Rēzeknē Covid-19 konstatē vācietim, kurš atbraucis darba darīšanās
Kad klapēs robežas ciet? Ja, tās kā pašlaik ir vaļā, tad ne mazums inficēto ielaidīs! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top