Ceturtdiena,
18.jūlijs 2019
Vārda dienas: Rozālija, Roze, Анна, Кирилл, Панас, Анисим, Сергей, Елизавета Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Pabalsts politiski represētām personām

15.10.2018
Tuvojoties Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai, Rēzeknes pilsētas domes pārvalde «Sociālais dienests» atgādina, ka ir pieejams svētku pabalsts politiski represētām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem.

Rēzeknes politiski represētām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem svētku pabalsts tiek piešķirts vienu reizi gadā (novembrī), sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu. Pabalsta summa ir 20 eiro. Lai saņemtu svētku pabalstu, no 1. līdz 31. oktobrim jāiesniedz pārvaldē «Sociālais dienests» iesniegums, kā arī jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un politiski represētās personas vai nacionālās pretošanās kustības dalībnieka apliecība.

Savukārt valdībā nolemts politiski represētām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem izmaksāt vienreizēju pabalstu 100 eiro apmērā. Atbalsts tiks piešķirts politiski represētām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem, kuriem statuss ir piešķirts un Iedzīvotāju reģistrā ir aktīvs līdz 2018. gada 30. septembrim un kuru dzīvesvietas adrese deklarēta vai reģistrēta Latvijā.

Atbalstu piešķirs un izmaksās Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA). Plānots, ka VSAA atbalstu izmaksās novembrī un ne vēlāk kā līdz šī gada 31. decembrim. Atbalsta saņēmējiem, kas ir vecuma vai invaliditātes pensijas saņēmēji, atbalstu izmaksās kopā ar pensiju, un šīm personām atbalsta saņemšanai nebūs jāiesniedz iesniegums.

Personām, kuras nesaņem invaliditātes vai vecuma pensiju, VSAA nosūtīs uz deklarēto vai reģistrēto adresi paziņojumu par atbalsta pieprasīšanas kārtību.  

Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
"Zaļā tirgus" pārvešana un uzstādīšana Ziemeļu rajonā rēzekniešiem izmaksāja nepilnus 44 tūkstošus eiro.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs redzat iespējas, biznesa attīstīšanai Rēzeknē?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Bezmaksas braukšana: tas nav tik vienkārši
Jabrauc uz Angliju to velna Londonu vai tad ? No turienes vairak ticamak šis projekts. Maskavas zem zemes metro. Kur tad patriotisms ? Sīkāk...
Rēzekniešus aicina piedalīties protesta zibakcijā pie domes
Nesaprotu, kur te domei ir izdevīgums? Netīra pilsēta? Sīkāk...
Bezmaksas braukšana: tas nav tik vienkārši
Tā mums arī vajag. Slikti bija vecais saraksts, vajadzēja bļaut uz katra stūra, cik slikti, tagad jaunais, arī slikti. Tāda mūsu tauta, no kuras puses lai bučo, vusur pakaļa! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top