Pirmdiena,
16.Septembris 2019
Vārda dienas: Asja, Asnate, Dāgs, Dārgs, Василиса, Петр, Юхим Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Trīs soļi dalībai RTA Konfūcija klases semestra noslēguma pasākumā

12.06.2018
Ķīniešu valodas kā svešvalodas kursi kļūst aizvien pieprasītāki visā pasaulē, jo šīs valodas zināšanas spēj veicināt gan personīgo attīstību, gan arī kļūt par svarīgiem pakāpieniem cilvēka karjerā, paverot jaunas darba un sadarbības iespējas. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) jau vairākus gadus piedāvā apgūt ķīniešu valodu RTA Konfūcija klasē.

25. maijā kursu klausītāji pulcējās uz svinīgo pasākumu, lai atzīmētu savus sasniegumus šajā mācību gadā un iedvesmotos nākotnes panākumiem, informē RTA Sabiedrisko attiecība nodaļa. 
Kursu klausītājus sveica Latvijas Universitātes Konfūcija institūta ķīniešu puses direktors prof. Šanjs Cjuanju (Shang Quanyu), latviešu puses direktors prof. Pēteris Pildegovičs un RTA rektora vietnieks attīstības un sadarbības jautājumos asoc. prof., Dr. paed. Gunārs Strods. Vairākkārt tika uzsvērta Konfūcija institūta un RTA sadarbības nozīme ķīniešu valodas un kultūras kursu klausītāju prasmju attīstībā, kas veicina dialoga veidošanos starp abām valstīm.


Pateicības vārdi tika veltīti brīvprātīgajai ķīniešu valodas skolotājai Alisei (Zhao Qian), kura RTA Konfūcija klasē cītīgi strādāja divus gadus, bet tagad atgriezīsies Ķīnā. Divu gadu laikā skolotājas Alises klausītāji sasniedza ļoti labus rezultātus ķīniešu valodas apguvē. Viens no tiem – Ēriks Kasparenoks – uzstājās ar runu ķīniešu valodā, lai pateiktos skolotājai par ieguldīto darbu un draudzīgo atmosfēru, kas vienmēr valdīja Konfūcija klasē.


Par pasākuma krāšņumu šoreiz parūpējās īpašie viesi – ritmikas deju pulciņš „Varavīksne” un tā vadītāja Žanna Ivanova no Balvu pamatskolas. Pulciņa dalībnieces uzstājās ar divām pašu veidotām kolekcijām ķīniešu stilā – lietussargiem un tērpiem, radot skaistu svētku noskaņu.


Ja arī Jūs vēlaties iedziļināties ķīniešu valodas un kultūras burvībā un 2019. gadā saņemt sertifikātu par ķīniešu valodas apguvi, jaunas klausītāju grupas tiks veidotas jau septembrī, kad no Ķīnas ieradīsies brīvprātīgā skolotāja.


Kas jādara?
1.      Izpētiet informācija par kursiem  RTA mājaslapas Mūžizglītības centra sadaļā un RTA Konfūcija klases Facebook lapā.
2.      Reģistrējieties kursiem šeit.
3.      Apmeklējiet nodarbības 2018./ 2019. mācību gadā.


Māra Justa foto
rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Katram pirmklasniekam, Rēzeknes pilsētas dome izsniegs dāvanu karti 20 eiro vērtībā, skolas preču iegādei.
Apspriest
Aptauja
Kur Jūs šogad pavadījāt vasaras atvaļinājumu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Latgola šudiņ - vaicuojumi, kas juorysyna
Un vārds skūla ir angliskojums (skūl) vai vāciskojums (šūle)? Sīkāk...
Latgola šudiņ - vaicuojumi, kas juorysyna
Nu ne jau Kārsaviesu vai Rezekniešu valoda būs ta riktigakā ....ar savu krieviskumu školotoja..da utt....varbūt patiešam no sākuma iemācities saimniekot...?????? Sīkāk...
Noslēdzies Lietuvas čempionāts motokrosā
Denij,Tu esi liels malacis!Lai visiem kluba"Camk Latgale" motokrosa dalībniekiem izturība, veiksme, laba veselība. Viņu vecākiem un treneriem novēlu pacietību un darbošanās prieku! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top