Trešdiena,
24.jūlijs 2019
Vārda dienas: Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Ольга, Ефимия Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Trīs soļi dalībai RTA Konfūcija klases semestra noslēguma pasākumā

12.06.2018
Ķīniešu valodas kā svešvalodas kursi kļūst aizvien pieprasītāki visā pasaulē, jo šīs valodas zināšanas spēj veicināt gan personīgo attīstību, gan arī kļūt par svarīgiem pakāpieniem cilvēka karjerā, paverot jaunas darba un sadarbības iespējas. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) jau vairākus gadus piedāvā apgūt ķīniešu valodu RTA Konfūcija klasē.

25. maijā kursu klausītāji pulcējās uz svinīgo pasākumu, lai atzīmētu savus sasniegumus šajā mācību gadā un iedvesmotos nākotnes panākumiem, informē RTA Sabiedrisko attiecība nodaļa. 
Kursu klausītājus sveica Latvijas Universitātes Konfūcija institūta ķīniešu puses direktors prof. Šanjs Cjuanju (Shang Quanyu), latviešu puses direktors prof. Pēteris Pildegovičs un RTA rektora vietnieks attīstības un sadarbības jautājumos asoc. prof., Dr. paed. Gunārs Strods. Vairākkārt tika uzsvērta Konfūcija institūta un RTA sadarbības nozīme ķīniešu valodas un kultūras kursu klausītāju prasmju attīstībā, kas veicina dialoga veidošanos starp abām valstīm.


Pateicības vārdi tika veltīti brīvprātīgajai ķīniešu valodas skolotājai Alisei (Zhao Qian), kura RTA Konfūcija klasē cītīgi strādāja divus gadus, bet tagad atgriezīsies Ķīnā. Divu gadu laikā skolotājas Alises klausītāji sasniedza ļoti labus rezultātus ķīniešu valodas apguvē. Viens no tiem – Ēriks Kasparenoks – uzstājās ar runu ķīniešu valodā, lai pateiktos skolotājai par ieguldīto darbu un draudzīgo atmosfēru, kas vienmēr valdīja Konfūcija klasē.


Par pasākuma krāšņumu šoreiz parūpējās īpašie viesi – ritmikas deju pulciņš „Varavīksne” un tā vadītāja Žanna Ivanova no Balvu pamatskolas. Pulciņa dalībnieces uzstājās ar divām pašu veidotām kolekcijām ķīniešu stilā – lietussargiem un tērpiem, radot skaistu svētku noskaņu.


Ja arī Jūs vēlaties iedziļināties ķīniešu valodas un kultūras burvībā un 2019. gadā saņemt sertifikātu par ķīniešu valodas apguvi, jaunas klausītāju grupas tiks veidotas jau septembrī, kad no Ķīnas ieradīsies brīvprātīgā skolotāja.


Kas jādara?
1.      Izpētiet informācija par kursiem  RTA mājaslapas Mūžizglītības centra sadaļā un RTA Konfūcija klases Facebook lapā.
2.      Reģistrējieties kursiem šeit.
3.      Apmeklējiet nodarbības 2018./ 2019. mācību gadā.


Māra Justa foto
rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
"Zaļā tirgus" pārvešana un uzstādīšana Ziemeļu rajonā rēzekniešiem izmaksāja nepilnus 44 tūkstošus eiro.
Apspriest
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Bezmaksas braukšana: tas nav tik vienkārši
Visīstākais stulbums!!! Gribētos redzēt šo "gudro" personu, kura izdomāja šo sistēmu!
Bet mūsu mēra kungs pat reportierim neko nespēj atbildēt par šo visu, nemaz nerunājot, ka tāds cilvēks ir pilsētas saimnieks! KAUNS par mūsu pilsētu!!!! Sīkāk...
Rēzeknes slimnīcā atkārtoti atsaka palīdzību akūtai pacientei
Mēs arī ar to sastapamies.Viņš visus sūta ārstēties pie ģimenes ārsta.Lai gan smagā HOPS formā vajadzētu hospitalizēt lai naņemt slimības обострение vajadzētu stacionārā. Sīkāk...
Bezmaksas braukšana: tas nav tik vienkārši
Šāds autobusu kustības saraksts ir labs. Autobusi beidzot kursē biežāk. Nav problēma "pārsēšanās", bet cilvēku ieradums. Tad, kad ar savu negāciju izpaušanu un bļaustīšanos panāksim atgriešanos pie vecā saraksta, brauksim pilnīgi visi par maksu.Uz to mēs ejam ātriem soļiem. Pirms visu jauno noniecinām, padomājam par sekām, kas mūs sagaida. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top