Piektdiena,
18.oktobris 2019
Vārda dienas: Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds, Алексей, Филипп, Демьян, Матвей Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Ceļā no Rēzeknes līdz Gulbenei remontdarbi 35 km garumā

04.06.2018
Šodien pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsākas būvdarbi uz reģionālā autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) posmā no Dricāniem līdz tiltam pār Ičas upi (20,9.-39,25.km), līdz ar to ceļā no Rēzeknes līdz Gulbenei remontdarbi noritēs kopumā 35 kilometros, informē VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa. 

 

18 kilometrus garajā posmā no Dricāniem līdz tiltam pāri Ičas upei pērn tika uzsākta seguma atjaunošana un šogad tiks uzklāta asfalta virskārta. Pabeigt darbus plānots līdz jūnija beigām. Asfaltēšanas darbu laikā šajā posmā tiks noteikti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, kā arī paredzēts viens luksoforu posms. Paredzamais remontdarbu posma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.
 
Darbus veic SIA YIT Infra Latvija, to līgumcena ir 3,1 milj. eiro (ar PVN). Šie darbi tiek finansēti no valsts budžeta.
 
Jau ziņots, ka uz šī ceļa gandrīz 17 km garā posmā no Rēzeknes līdz Dricāniem notiek vērienīgi ceļa pārbūves darbi.
 
No Rēzeknes apļa līdz Audriņiem (3,98.-12,25. km) būvdarbi tika uzsākta pagājušajā pavasarī, un tos plānots pabeigt līdz septembrim. Šajā posmā ir divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, kā arī platuma ierobežojums 3m. Paredzamais remontdarbu posma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.
 
Pārbūves ietvaros plānota Greivuļu apļa pārbūve un lielizmēra caurtekas izbūve pie Audriņiem. Visā posmā būs pārbūvēti ceļa pamati un ieklātas divas asfalta kārtas. Būvdarbos kūdras slānis pamatos dažviet tika norakts pat piecu metru dziļumā, kā arī iebūvētās Živuhas upītes caurteka. Šos darbus veic SIA Ceļi un tilti, un līgumcena ir 6,28 miljoni eiro (ar PVN) ar ERAF līdzfinansējumu.
 
Savukārt maija vidū sākās ceļa pārbūves darbi nākamajam posmam - no Audriņiem līdz Dricāniem (12,25.-20,90. km). Būvdarbi paredz jaunu ceļa pamatu izbūvi un divas jaunas asfalta kārtas. Tiks sakārtotas šajā posmā esošās caurtekas, elektropārejas un veikti citi ceļa apdares darbi. Posmā darbojas četri luksoforu posmi, ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Paredzamais būvdarbu šķērsošanas laiks ir 40 minūtes. Šo ceļa posmu pārbūvē SIA YIT Infra Latvija, darbu līgumcena ir 5,69 miljoni eiro (ar PVN) ar ERAF līdzfinansējumu, un posma pārbūvi paredz pabeigt nākamvasar.
 
Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, VASLatvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un aplikācijā Waze.
Publicitātes foto
rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Katram pirmklasniekam, Rēzeknes pilsētas dome izsniegs dāvanu karti 20 eiro vērtībā, skolas preču iegādei.
Apspriest
Aptauja
Kā, ziemas sezonā Jūs tiekat galā ar rēķiniem par apkuri?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Jaundzimušajiem no 2020.gada vairs nepiešķirs nepilsoņa statusu
Šķiet, Saskaņai sāk trūkt elektorāta. Sīkāk...
"Saskaņas" vēstnesis par 150 000 EUR?
Var taču redzēt, ka teksts ir pilnīgs bezsakars un tulkots ar google translate. Sīkāk...
"Saskaņas" vēstnesis par 150 000 EUR?
Neviens vairs netic šādām muļķībām, vai tiešām Jums nav ko darīt, kā apkrāpt cilvēkus? Ejiet taču strādāt.Izdomājuši kaut kādas nereālas summas, kas Jūs Dievi esat kaut kādi? Pat bankas bez visādiem dokumentiem tādas milzīgas aizdevuma summas nedos, neko jau nerunājot par Jūsu "pavisam neaizdomīgais" e-pasts.


Smiekli nāk. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top