Piektdiena,
24.maijs 2019
Vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone, Кирилл, Мефодий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Skolēni no Latgales nodod 3,146 t izlietotu bateriju

15.05.2018
Noslēdzies “Zaļā josta” izlietoto bateriju vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!”, kurā aizvadītajā mācību gadā piedalījās 335 izglītības iestādes no visas Latvijas.

Kopumā konkursā savāktas 35,3 tonnas bateriju.Latgales reģionu konkursā pārstāvēja 44 izglītības iestādes, savācot 3,146 tonnas izlietotu bateriju. Tilžas vidusskolas vispārējās pirmsskolas izglītības grupa un Zilupes pirmsskolas izglītības iestāde iegūst attiecīgi 2. un 3. vietu valsts mērogā pēc savāktā bateriju daudzuma uz vienu iestādes audzēkni.2017./2018. mācību gada ietvaros, bateriju vākšanā iesaistoties 7 674 bērniem un jauniešiem no 44 Latgales reģiona mācību iestādēm, pārstrādei otrreizējās izejvielās izdevies nogādāt 3,146 tonnas bateriju, kas veido apmēram 9% no visa konkursa “Tīrai Latvijai!” ietvaros savāktā bateriju apjoma Latvijā.Rēzeknes pilsēta un novads aktīvi iesaistījaš izlietotu bateriju vākšanā:Lai arī Latgales reģiona mācību iestāžu kopējais pienesums izlietoto bateriju pārstrādes apjomu palielināšanā šajā mācību gadā nav iespaidīgs, tomēr ir uzskatāmi redzams, ka Latgalē mācās čakli un vides jautājumos ieinteresēti bērni – katra konkursa dalībnieka kopējais ieguldījums videi kaitīgo atkritumu šķirošanā ir ievērojams. rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pēc aptaujas rezultātiem, 57 respondentu nepiedalīsies Eiroparlamenta vēlēšanās.
Apspriest
Aptauja
Vai uzskatāt, ka Rēzeknē vajadzētu atcelt bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā, bet subsīdijas novirzīt siltumapgādes tarifa samazināšanai?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aizdomas, ka rīdzinieku nodokļu nauda tērēta "Saskaņas" priekšvēlēšanu kampaņai
Zaglīgie "sociāldemokrāti" ar krievu piegaršu... Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top