Piektdiena,
27.aprīlis 2018
Vārda dienas: Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle, Мартин, Остап Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

2018.gada budžets - mērs visu izlems mūsu vietā

10.01.2018
Šoreiz portāla redakcija saviem lasītājiem piedāvāja piedalīties aptaujā - Vai Jūs interesējaties par pilsētas budžeta sastādīšanu 2018.gadam?
 
Aptaujas rezultāti skaidri parāda, ka lielākā daļa jeb 74% lasītāju uzskata, ka interesēties par pilsētas budžeta sastādīšanu ir veltīga laika izšķiešana, jo tikai pilsētas mērs visu izlemj.
 
Tikai 17% lasītāju izrāda interesi par pilsētas budžetu, 12% lasītājus vispār neinteresē šī tēma, bet viens no portāla lietotājiem norādīja, ka ir iesniedzis dokumentus, lai saņemtu finansējumu saviem projektiem. 
 
Tāpat viens lasītājs norādīja, ka viņu interesē citas pilsētas budžets. Kā arī noskaidrojās, ka starp lasītājiem nav neviena, kurš ne tikai interesētos, bet arī ņemtu dalību budžeta sastādīšanā.
 
Aptaujā savu viedokli izteica 121 cilvēks.
 
Aptaujas rezultāti uzskatāmi pierāda, ka „cilvēks parastais” neredz jēgu iedziļināties politikas darboņu lietās. Pilsētnieki jau sen ir vīlušies Rēzeknes pilsētas pašvaldības attieksmē pret tautu un izvēlas neiejaukties sistēmā, saprotot, ka cilvēka balss neko nenozīmē vietējiem politiķiem.
 
 
Īpaši pievēršam uzmanību, ka 90 no 121 respondentiem ir nolēmuši neiedziļināties budžeta sastādīšanas procesā, sakot, ka tā ir bezjēdzīga nodarbe.


Rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Lielā talka šogad notiks 28.aprīlī
Apspriest
Aptauja
Kādus informācijas avotus jūs izmantojat, lai uzzinātu aktuālāko pilsētā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Satiec savu meistaru Rēzeknē – mācies aust celaines!
BEST AVAILABLE WAY TO FINANCEIAL FREEDOM {upstoxfunding@yahoo.com}
Are you looking for financial freedom? Are you in debt, you need a loan to start a new business? Or you collapse financially, do you need a loan to buy a car or a house? Have you ever been rejected by your bank in ever finance? You want to improve your financial? You need a loan to pay off your bills pay off? No more looking, we welcome you for an opportunity to get all types of loans at a very affordable 3% interest rate for others. For information, contact us now by email at: {upstoxfunding@yahoo.com}

Do you have a bad credit? Do you need money to pay bills? Is it necessary to start a new business? Do you have an unfinished project due to poor funding? Do you need money to invest in any specialty that will benefit you? And you do not know what to do. We offer the following loans;both Personal loans [secure and unsecured], Business loans [secure and unsecured] ,combination loans ,Student loans,Consolidation loans and so many others.

Company name: UPSTOX FUNDING
Company Email: upstoxfunding@yahoo.com
Text/Call :(302) 273-5794 Sīkāk...
Skolu darbu organizācija renovācijas laikā
Te arī parādās tas, ka esošās skolas nav piepildītas un varētu dažas likvidēt Sīkāk...
Cik pelna Rēzeknes pilsētas domes deputāti? 2.daļa
J.Krišāna alga no slimnīcas 28727.46 € par papilddarbu jeb goda amatu.
Kāda ir profesionālo ārstu vidējā alga Rēzeknes slimnīcā??? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top