Piektdiena,
24.maijs 2019
Vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone, Кирилл, Мефодий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Pasniegtas tradicionālās “Zaļās izcilības balvas”

11.12.2017
Valsts vides dienests (VVD) svinīgā ceremonijā Salaspilī, Nacionālajā botāniskajā dārzā pasniedza tradicionālo nozares apbalvojumu “Zaļās izcilības balva”. VVD to jau trešo gadu piešķir uzņēmumiem un pašvaldībām, kas visaugstākajā līmenī ievēro vides aizsardzības normatīvo aktu prasības, kā arī pēc savas iniciatīvas veic pasākumus, kas mazina ietekmi uz vidi.

Šogad iekļaušanai VVD veidotajā “zaļajā sarakstā” VVD reģionālās vides pārvaldes vērtēja gan uzņēmumus, kas ir A, B vai C kategorijas piesārņojošo darbību veicēji, gan uzņēmumus, kuri veic darbības ar jonizējošā starojuma avotiem, gan arī pašvaldības.

Par vides aizsardzības normatīvo aktu prasību ievērošanu un pašiniciatīvu ietekmes uz vidi mazināšanā balva tika pasniegta SIA “Liepājas enerģija”, AS “Rēzeknes siltumtīkli”, AS “Ventspils tirdzniecības osta”, SIA “Neste Oil Latvia” (degvielas uzpildes stacija Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 146), SIA “IMA SIGNĀLS”, zemnieku saimniecībai “Siveci 1”, SIA “Zieglera mašīnbūve”, SIA “East Metal” (Daugavpils filiāle), kā arī Cesvaines novada domei un Līvānu novada domei. Savukārt par teicami paveiktu darbu radiācijas drošības prasību ievērošanā savā uzņēmumā apbalvojumu saņēma SIA “Cemex”. Jāatzīmē, ka pirms diviem gadiem šis uzņēmums tika apbalvots par augstu sniegumu vides normatīvo prasību ievērošanā.
Lai motivētu uzņēmējus ikdienā strādāt un rīkoties pēc zaļās domāšanas principiem, pirmo reizi tika pasniegtas arī veicināšanas balvas “Izaicinājums ceļā uz “Zaļās izcilības balvu””. Veicināšanas balvas saņēma SIA “Rojas DzKU”, SIA “Jelgavas ūdens”, AS “Agrofirma Tērvete”, AS “Tērvetes AL”, zemnieku saimniecība “Vilciņi - 1”.
Uzņēmumi VVD “zaļajā sarakstā” tiek iekļauti uz trim gadiem, tā apliecinot lielu uzticēšanos un labvēlības statusu no Dienesta puses.
Šogad “Zaļās izcilības balvas” pasniegšanu finansiāli atbalstīja Latvijas Vides aizsardzības fonds.
Foto: VVD
Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pēc aptaujas rezultātiem, 57 respondentu nepiedalīsies Eiroparlamenta vēlēšanās.
Apspriest
Aptauja
Vai uzskatāt, ka Rēzeknē vajadzētu atcelt bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā, bet subsīdijas novirzīt siltumapgādes tarifa samazināšanai?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aizdomas, ka rīdzinieku nodokļu nauda tērēta "Saskaņas" priekšvēlēšanu kampaņai
Zaglīgie "sociāldemokrāti" ar krievu piegaršu... Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top