Piektdiena,
24.maijs 2019
Vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone, Кирилл, Мефодий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Skolotājai no Rēzeknes pasniegta Ata Kronvalda balva

29.08.2017
“Skolotāji visā Latvijā ar savu nesavtīgo darbu ne tikai sniedz zināšanas Latvijas bērniem un jauniešiem, bet arī liek pamatus stiprai un zinošai Latvijai”, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, pirmdien, 2017. gada 28. augustā, svinīgā ceremonijā Rīgas pilī apbalvojot Ata Kronvalda balvas ieguvējus, kā arī pasniedzot Lielās un Mazās pūces balvu labākajām Latvijas skolām.

 

Valsts prezidents pateicās Latvijas skolotājiem par paveikto darbu skolēnu izglītošanā un uzsvēra, ka šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus. Vienlaikus tas ir arī liels izaicinājums – sagatavot bērnus un jauniešus nākotnes nezināmajiem un neparedzamajiem apstākļiem.
 
Savukārt, uzrunājot klātesošos jauniešu, Raimonds Vējonis atzīmēja: “Latvijas jaunieši būs tie, kuri veidos Latviju nākamajā simtgadē. Uz jūsu pleciem ir liela atbildība, tāpēc novēlu jums savas zināšanas izmantot, lai stiprinātu mūsu valsti”.
 
Ata Kronvalda balva šogad tika pasniegta Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja ķīmijas skolotājai Irinai Halatinai, Draudzīgā aicinājuma Cēsu novada ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotājai Dacei Eglītei, Rīgas Klasiskās ģimnāzijas ekonomikas un sociālo zinību skolotājam Dzintaram Dvinskim, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas vēstures skolotājai Sandrai Tarandai, Popes pamatskolas vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju skolotājai Ingrīdai Andersonei, kā arī Rudzātu vidusskolas bioloģijas, ķīmijas skolotājai Jolantai Ļubkai-Tarasovai un Siguldas Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotājai Vairai Siliņai.
 
"Lielās pūces" balvu pasniedza skolām, kuras reitingā ir visaugstāk novērtētas par darbu ar talantīgiem skolēniem. Lielo skolu grupā reitinga augšgalā ierindojās Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Cēsu Valsts ģimnāzija un Daugavpils Valsts ģimnāzija. Savukārt mazo skolu grupā visaugstāk novērtētas Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskola, Preiļu 1. pamatskola, Rīgas 89. vidusskola, Auces vidusskola, kā arī Majoru vidusskola.
 
Valsts prezidents apbalvoja arī Zvaigžņu reitinga skolas: Rīgas Valsts 1. ģimnāziju, Siguldas Valsts ģimnāziju, Rīgas 89. vidusskolu, Aizkraukles novada vidusskolu, Rīgas 25. vidusskolu, kā arī Rīgas 10. vidusskolu.

Rezekneszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pēc aptaujas rezultātiem, 57 respondentu nepiedalīsies Eiroparlamenta vēlēšanās.
Apspriest
Aptauja
Vai uzskatāt, ka Rēzeknē vajadzētu atcelt bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā, bet subsīdijas novirzīt siltumapgādes tarifa samazināšanai?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aizdomas, ka rīdzinieku nodokļu nauda tērēta "Saskaņas" priekšvēlēšanu kampaņai
Zaglīgie "sociāldemokrāti" ar krievu piegaršu... Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top