Piektdiena,
28.februāris 2020
Vārda dienas: Justs, Skaidra, Skaidrīte, Анисим, Евсей, Ефросинья Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Jansons: Nabadzības riskam pakļauti 600 000 iedzīvotāju

31.03.2017
Saeima 30.martā uzklausīja tiesībsarga Jura Jansona ziņojumu par 2016.gadu, liecina parlamenta darba kārtība.

Ziņojumā tiesībsargs ir secinājis, ka Latvija ir apņēmusies būt sociāli atbildīga valsts, taču realitāte liecina, ka tie ir tikai vārdi bez reāla seguma. Viņš uzsver, ka cilvēktiesības var raksturot divējādi – normatīvi jeb tā, kā tas tieši rakstīts starptautiskajos dokumentos un Satversmē, un filozofiski.

Aizvien aktuāla problēma ir lielais skaits cilvēku, kuri dzīvo uz nabadzības sliekšņa. 


Tiesībsarga apkopotā informācija liecina, ka nabadzības riskam ir pakļauti vairāk nekā 600 000 cilvēku jeb gandrīz trešā daļa iedzīvotāju. Tāpēc Juris Jansons uzskata, ka joprojām pārāk maz tiek darīts, lai mazinātu nabadzību.

"Aizvien aktuāls bijis jautājums par lielo nabadzības riskam un sociālajai atstumtībai pakļauto iedzīvotāju skaitu Latvijā," saka Jansons. "Izdevumi sociālās aizsardzības pabalstiem Latvijā ir viszemākie Eiropas Savienībā. Latvijā noteiktie pabalstu apmēri ir zem minimuma, kas nenodrošina cilvēka cienīgu dzīvi. Pabalstu apmēri nav aprēķinos balstīti, turklāt tie lielākoties nav pārskatīti vairāku gadu garumā."


Rezekneszinas.lv 


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Mr. Richard Cosmos 26.01.2020 11:12
Vai jūs meklējat steidzamu aizdevumu? Vai jums ir liegts aizdevums no jūsu bankas vai jebkuras finanšu firmas? Vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu rēķinus vai nopirktu māju, vai arī lai konsolidētu savu parādu un būtu bez parādiem? Vai vēlaties izveidot savu biznesu un jums nepieciešama finanšu aizdevuma palīdzība? Sazinieties ar mums pa e-pastu: (richardcosmos5@gmail.com)

Piedāvājiet steidzamus aizdevumus.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs apmeklējat koncertzāli "GORS"?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Slāvu kultūras nedēļa Rēzeknē
tā slāvu kultūras nedēļa kaut kā ievilkusies,tā ienāca kopā ar līdzšnējo mēru. biju nodzīvojis padomijā līdz sirmiem matiem, neko nezināju par tādām masļenicām, a tagad ik pa brīdim kas jauns. Sīkāk...
Nosaki savu holesterīna līmeni bez maksas
Un kā ar tiem, kas strādā? Es,piemēram, nevaru tikt nevienā no tiem datumiem norādītajā laikā. Sīkāk...
Rēzeknes novadā no ūdens izcelts bojā gājis cilvēks
brīnos vai mūsu apkaimē, kur visu ziema bija plusos, varēja atrast ledu.21. gs. dullie Daukas nekur tālu nebij tikuši, tik vien tos pārsimts metru......


Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top