Sestdiena,
16.Janvāris 2021
Vārda dienas: Lida, Lidija, Гордей Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Mācību darba organizācija Rēzeknes skolās no 30. novembra

30.11.2020
Kopš pāgājušonedēļ valdība lēma par jauniem ierobežojumiem, katra Rēzeknes pilsētas izglītības iestāde, kurā izglītojamie no 1. līdz 6. klasei pašlaik mācās klātienē, meklēja risinājumus, kā organizēt mācību darbu.

Rēzeknes pilsētā ne visās skolās klašu platība atbilst normām (3m2 uz 1 izglītojamo), ko uzstāda jaunie ierobežojumi. No 30. novembra klasē vienlaikus nedrīkstēs atrasties vairāk kā 18-19 skolēni, jo vidējā klašu kvadratūra pilsētas skolās nepārsniedz 50-55 m2. Tāpēc katrai izglītības iestādei divu dienu laikā bija jāspēj daļēji vai pilnībā pārplānot darbu, lai skolēniem nodrošinātu mācību procesu klātienē vismaz līdz pirmā semestra beigām.

Ņemot vērā skolas infrastruktūru un pedagogu skaitu, Izglītības pārvalde un iestāžu vadības komandas primāri cenšas nodrošināt to, lai mazāko klašu skolēniem mācības varētu notikt klātienē. Lai ievērotu epidemioloģiskās prasības, kur vien tas iespējams, klases tika dalītas grupās, organizējot darbu maiņās, mācību procesā iesaistot atbalsta personālu, tomēr prioritāte bija organizēt darbu klātienē.

Kā informēja Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājs Arnolds Drelings, no 30. novembra piecās pilsētas skolās – 2., 3., 4., 5., 6. vidusskolas 1.-6. klašu skolēniem mācības turpināsies klātienē. Vairākās iestādēs klases tiks dalītas grupās, darbā iesaistīti pedagogu palīgi, atbalsta personāls.

Savukārt Rēzeknes sākumskolas 1.-6. klašu skolēniem mācības notiks divās maiņās, 1.-4. klašu skolēniem no 8.00 līdz 11.10 un 5.-6. klašu skolēniem no 12.00 līdz 15.05. Darbs tiks organizēts pamatā klātienē, bet daži mācību priekšmeti (vizuālā māksla, mājturība un dizains, mūzika, ētika, sports) daļēji attālināti. Klases tiks dalītas grupās, darbā iesaistīti pedagogu palīgi.

Rēzeknes poļu valsts ģimnāzijā pēc līdzīga principa, dalot klases grupās klātienē strādās 1.-4. klašu skolēni, bet 5.-6. klašu skolēni mācīsies attālināti.

Drošības apsvērumu dēļ Rēzeknes pamatskolā – attīstības centrā uz vienu nedēļu ir noteikts attālināts mācību process visai skolai.

Visi 7.-12. klašu skolēni mācības turpina attālināti.


Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. janvāra maksa par ēdināšanu Rēzeknes bērnudārzos būs gandrīz par 40% mazāka.
Apspriest
Aptauja
Ko Jūs visvairāk sagaidāt no Jaunā 2021. gada?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Bartaševičs atceļ pabalstu izmaksu rēzekniešiem
Ara viņu Sīkāk...
ALAAS paaugstina tarifus
Кo tas Pipkevičs tai sasatrauca/ Viņa ieņemamais amats mūžīgais slaists un liekēdis pie siles/ sapūta nabags vaigus..ruk ruk// Sīkāk...
ALAAS paaugstina tarifus
http://alaas.lv/index.php/par-sadzives-atkritumu-apglabasanas-un-apsaimniekosanas-tarifu-no-01-01-2021/ Kur rakstaa ir maldinaashana? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top