Piektdiena,
27.Novembris 2020
Vārda dienas: Lauris, Norberts, Григорий, Федора, Филипп Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Karjeras nedēļa jauniešiem Rēzeknē

26.10.2020
Rēzeknē no 26. līdz 30. oktobrim norisināsies Karjeras nedēļa, kuru jau astoto gadu sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Ņemot vērā Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus valstī, Karjeras nedēļas pasākumi, radošās darbnīcas un diskusijas 2020. gadā notiks attālināti un tiešsaistē. Karjeras nedēļa šogad ir veltīta karjeras lēmuma pieņemšanas procesam, izmantojot profesijas izvēlei pieejamos resursus, ieklausoties skolotāju, karjeras konsultantu, ģimenes locekļu, darba devēju, draugu un sabiedrībā zināmu jauniešu pieredzē.

Tāpat jauniešiem būs iespēja virtuāli paviesoties dažādās mācību iestādēs, saņemt informāciju par studiju iespējām Latvijā un ārvalstīs, izzināt populāru profesiju aizkulises, kā arī saņemt praktisku informāciju par karjeras atbalsta veidiem un instrumentiem savu spēju un interešu izzināšanai.

Lai mudinātu jauniešus ieklausīties gan sevī, gan citos un izmantot viņiem plaši pieejamo karjeras atbalstu no skolotājiem, karjeras konsultantiem un vecākiem, kā arī pieņemt izsvērtu lēmumu par savu karjeru, 2020. gada Karjeras nedēļas sauklis ir «Klau! Sadzirdi savas iespējas».

Karjeras nedēļas laikā Rēzeknes pilsētas jauniešiem būs iespēja tajā piedalīties savas skolas ietvaros. Aicinām jauniešus sekot informācijai skolas mājaslapās par karjeras nedēļā plānotajiem pasākumiem un aktivitātēm.

Viens no centrālajiem pasākumiem būs tiešsaistes diskusija skolotājiem, karjeras konsultantiem un vecākiem 27. oktobrī plkst. 19.00– 20.00, tai varēs pieslēgties tiešraidē VIAA Facebook kontā «TavaiKarjerai», kuras laikā moderatora Edija Boša vadībā tās dalībnieki diskutēs par paaudžu atšķirībām un ģimenes lomu karjeras izvēles jautājumos.

Savukārt 28. oktobrī plkst. 10.00–11.00 tiešraidē VIAA Facebook kontā «TavaiKarjerai», kurā piedalīsies karjeras eksperti un Latvijā zināmi uzņēmēji, varēs pieslēgties jaunieši, vadīs moderators Magnuss Eriņš. Tajā ar savu pieredzi karjeras izvēlē dalīsies arī panākumiem bagāti jaunieši, kuru vidū ir pazīstamā volejboliste Tīna Graudiņa, mūziķe Patrisha un kosmosa tehnoloģiju izstrādātājs Roberts Gotvalds.

Ja kādai no mērķa grupām nav iespējams pieslēgties diskusijām tiešraidē, tad tās varēs noskatīties ierakstā pēc Karjeras nedēļas VIAA mājaslapā!

Īpaši aicina piedalīties vecākus Karjeras nedēļā piedāvātajos tiešsaistes pasākumos un motivēt savus bērnus, jo mēs, vecāki – bērnu padomdevēji, spējam labāk saskatīt bērna karjeras vajadzības un kļūt par vērtīgiem palīgiem bērna lēmumu pieņemšanas procesā.

Pasākuma aktualitātēm un programmai var sekot līdzi vietnē viaa.gov.lv/karjerasnedela un sociālajos tīklos facebook.com/TavaiKarjerai, twitter/TavaiKarjerai. «Karjeras nedēļa» tiek īstenota VIAA īstenotajā projektā «Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs». To finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Turpmāk par papīra formāta rēķiniem no "Rēzeknes siltumtīkli" papildus būs jāmaksā 0,45 eiro.
Apspriest
Aptauja
Kāda ir Jūsu attieksme pret Covid-19 vakcināciju?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Covid-19 atklāts 30 Rēzeknes slimnīcas darbiniekiem
Cilvēki mīļie, pamostieties no dziļā miega! Ja cilvēkam nav nekādu slimības pazīmju, tad tas ir vesels cilvēks. Mums visu laiku cenšas uzspiest pretējo. Kādi testi, tādi arī rezultāti. Sīkāk...
Saharova balvu piešķir Baltkrievijas demokrātiskajai opozīcijai
Nebūt Baltkrievijā Latvijas režīmam,kur 30 gadus var zagt ,un nekas par to nav! Sīkāk...
Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas centrs tiks modernizēts
Beidzot es redzu, ka kaut kas ,lēnām Latvijā virzās uz priekšu.Es esmu par vienotu programmu suņkopības apmācības virzieniem un attīstībai.Uz šo brīdi ir viss sadalīts pa specifikai un notiek resoru cīņa,kas ir "gudrāks",bet rezultātu nav.Jums nav arī pieredzes apmaiņas un ir redzams pēc dažādu kinoloģisko dienestu suņu pielietojuma,ka viņi tiek gatavoti jau izbraukumu vietā nāvei.Nav darbinieka fiziskā aizsardzība nopersonu uzbrukuma.No Eiropas nāk iekšā nepareiza suņu apmācības metodika,kas var novest pie milzīgām problēmām.
Tā nav kritizēšana,bet draudzīgs ieteikums.
Ar cieņu un sapratni Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top