Ceturtdiena,
26.Novembris 2020
Vārda dienas: Konrāds, Sebastians, Sebastijans, Иван, Герман, Никифор Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Apzinās mājsaimniecībās izmantojamās apkures iekārtas

15.10.2020
Rēzeknē no šī gada 1. septembra līdz 2021. gada 1. augustam tiks īstenots projekts “Mājsaimniecībās izmantoto apkures iekārtu apzināšana un risinājumu izstrāde”.

Projektā no dažādiem pieejamiem reģistriem un interviju veidā paredzēts apkopot informāciju par mājsaimniecībās izmantotajām apkures iekārtām, to veidiem, vecumu, izmantoto kurināmo, kā arī izstrādāt risinājumus informācijas turpmākai papildināšanai, apstrādei un uzkrāšanai, saskaņā ar Valsts plāna rīcības virzienu “Emisiju samazināšana no sadedzināšanas iekārtām mājsaimniecības sektorā” un tā ietvaros Rēzeknes pilsētas pašvaldībai noteiktajiem uzdevumiem.

Projekta rezultāti būs būtisks pamats papildu pasākumu noteikšanai Rēzeknes pilsētā, lai veicinātu veco apkures iekārtu nomaiņu un pieslēgšanu centralizētajai siltumapgādei, tādējādi samazinot apkures iekārtu radīto piesārņojumu. Projekta rezultāti palīdzēs arī saplānot nepieciešamo papildu finansējumu papildu pasākumu veikšanai mājsaimniecību sektorā nākamajā ES fondu plānošanas periodā. Tāpat projekta gaitā iegūtie un apkopotie dati būs labs sākums datubāzei, radot “informācijas un datu platformu”, kas sniegs, pirmkārt, iespēju apzināt mājsaimniecību izmantotās apkures iekārtas, otrkārt, izstrādāt rīcības plānu un stratēģiju, un, treškārt, sniegs datus, kas ļaus noteikt katras mājsaimniecības un kopējo radīto emisiju izmešu apjomu.

Anketu
 var sūtīt uz e-pastu arturs.butkevics@rezekne.lv vai personīgi iesniegt domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā. Ja jums nav iespējas ierasties domē, varat zvanīt uz tālr. 646 07683 un vienosieties ar atbildīgo speciālistu, kad viņš varētu izbraukt pie jums.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-4/4)
Andris 16.10.2020 15:22
Muļķības,gribētu redzēt kā Pleiksnu ciemā tiktu pieslēgta centrālā apkure!
X 16.10.2020 16:03
Kas par murgu?!?
Ainars 16.10.2020 20:10
Andris 16.10.2020 15:22
Muļķības,gribētu redzēt kā Pleiksnu ciemā tiktu pieslēgta centrālā apkure!
Pleikšni nav REZEKNES teritorija.
Venja 21.10.2020 12:45
gribētos redzēt, kā tagad izremontēto Lūdzas ielu atkal pārrok, lai pieslēgtu centrālapkurei
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Turpmāk par papīra formāta rēķiniem no "Rēzeknes siltumtīkli" papildus būs jāmaksā 0,45 eiro.
Apspriest 1
Aptauja
Kāda ir Jūsu attieksme pret Covid-19 vakcināciju?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Turpmāk par papīra formāta rēķiniem no "Rēzeknes siltumtīkli" papildus būs jāmaksā 0,45 eiro.
Kredietvoorstel tussen particulieren U heeft een lening nodig voor de bouw, een vastgoedproject, de oprichting van uw bedrijf, de terugkeer naar uw persoonlijke activiteiten die u wilt uitvoeren. U die problemen heeft, u heeft onbetaalde uren, u heeft andere problemen gehad. Ik sta klaar om je te helpen. U zou mij moeten kunnen terugbetalen en zeer kosteneffectief aan mijn voorwaarden moeten kunnen voldoen. Het zal uw leven gemakkelijker maken. Neem contact met mij op voor meer informatie!
mail: coralielinberg@yahoo.com Sīkāk...
Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas centrs tiks modernizēts
Beidzot es redzu, ka kaut kas ,lēnām Latvijā virzās uz priekšu.Es esmu par vienotu programmu suņkopības apmācības virzieniem un attīstībai.Uz šo brīdi ir viss sadalīts pa specifikai un notiek resoru cīņa,kas ir "gudrāks",bet rezultātu nav.Jums nav arī pieredzes apmaiņas un ir redzams pēc dažādu kinoloģisko dienestu suņu pielietojuma,ka viņi tiek gatavoti jau izbraukumu vietā nāvei.Nav darbinieka fiziskā aizsardzība nopersonu uzbrukuma.No Eiropas nāk iekšā nepareiza suņu apmācības metodika,kas var novest pie milzīgām problēmām.
Tā nav kritizēšana,bet draudzīgs ieteikums.
Ar cieņu un sapratni Sīkāk...
Ministru prezidenta apsveikums Latvijas valsts proklamēšanas gadadienā
Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #svētezers #LatvjuDievuSvētība #iecietība #sapratne #LatvjuDievi Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top