Sestdiena,
24.oktobris 2020
Vārda dienas: Modrīte, Mudrīte, Renāte, Зинаида, Филипп, Феофан Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Zelta un Dimanta pāru sumināšana

30.09.2020
Mūsu pilsētā ir izveidojusies skaista tradīcija – sumināt pārus, kuri nodzīvojuši laulībā 50 gadus un šogad svinēs vai jau nosvinējuši kāzu «zelta» jubileju, kā arī pārus, kuri apprecējās pirms 60 gadiem, un šogad svin «dimanta» kāzas. Svinīgais pasākums šogad ieplānots 3. oktobrī plkst. 12.00 Latgales vēstniecības GORS mazajā zālē.

Tradicionālie svētki, ko organizē Rēzeknes Dzimtsarakstu nodaļa ar Rēzeknes pilsētas domes atbalstu, ir iespēja pateikt paldies brīnišķīgajiem pāriem, kuru dzīve vēsta mums par mūžīgām vērtībām – mīlestību un uzticību. Jubilārus sveiks radi un draugi, kā arī viņiem tiks pasniegti pilsētas domes Atzinības raksti par ģimenes vērtību saglabāšanu un cienīgu stipras ģimenes piemēru.

Atzinības raksts tiks pasniegts: par ģimenes vērtību saglabāšanu un 50 gadu kāzu jubilejā: Silvai un Jevgēņijam Baranoviem; Ludmilai un Mihailam Pušņakoviem; Tatjanai un Anatolijam Vasiļjeviem; Raisai un Vilim Tutiniem; Marijai un Valērijam Deņisoviem; Gaļinai un Česlavam Seņavskiem; Antoņinai un Jurijam Dmitrijeviem; Antoņinai un Alfonam Ertiem; Lidijai un Rufam Kudrjavceviem; Ļubovai un Mihailam Širokoviem; Ņinai un Ņikitam Lukaševiem; Zojai un Jurim Valteriem.

Par ģimenes vērtību saglabāšanu un 60 gadu kāzu jubilejā: Valentīnai un Arvīdam Švarciem; Mihalinai un Antonam Greckiem; Lidijai un Ādolfam Antonam Patmalniekiem; Birutai un Nikolajam Žukovskiem.Rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Apkures tarifs Rēzeknē sastāda 52,14 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Vai uzskatāt par nepieciešamu lietot sejas maskas sabiedriskās vietās?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Apzinās mājsaimniecībās izmantojamās apkures iekārtas
gribētos redzēt, kā tagad izremontēto Lūdzas ielu atkal pārrok, lai pieslēgtu centrālapkurei Sīkāk...
Kā nepārēsties Ziemassvētkos?
Ziemassvētki ir ziemas saulgriežu laiks. Ziemassvētki ir par godu ziemai - gada aukstākajam un baltākajam gadalaikam. Ziemassvētkos ir jālūdz Latvju Dievus. Šajā laikā ir jāgodina Dabas Māte par mums sniegto dzīvību. Protams, nedrīkst aizmirst Latvju Dievus un mūsu senčus. Šajā saltajā laikā ir jāiededz majās krāsainas sveces par godu Latvju Dieviem. Jākvēpina kadiķa zariņš un vērmelīte, lai atgaiņātu mošķus, kas uzglūn no tumsas. Kā arī jāziedo Latvju Dieviem, izberot sauju monētu zem egles mežā. Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un piepildīs mūsu sapņus! Mīlēsim cits citu un savas zemītes aizstāvjus - Latvju Dievus.
Sirsnīgi, Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs
(Skauģu Skauģis)
#ZiemasSvētki #ziema #DabasMāte #LatvjuDievi #PozitīvāEnerģija #ZemesSpēks #LatvjuDievuSvētība Sīkāk...
Covid-19: jauni ierobežojumi
Attiecīgiem dienestiem ir pohuj,. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top