Piektdiena,
5.jūnijs 2020
Vārda dienas: Igors, Ingvars, Margots, Леонтий, Михаил, Андрей, Никита, Ефросинья Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Rēķinu apmaksu var atlikt, līgumsodi netiks ieturēti

03.04.2020
AS “Rēzeknes Siltumtīkli” vadītājs Aldis Mežals informēja, ka par apkures rēķinu apmaksas kavējumu, sākot ar rēķiniem par marta mēnesi, ārkārtas situācijas laikā netiks ieturēti līgumsodi.

Tāpat līgumsodus neieturēs arī SIA “Rēzeknes ūdens” un SIA “Rēzeknes namsaimnieks”.
 
Ceturtdien, 2. aprīlī, Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēdē deputāti nolēma noteikt, ka nekustamā īpašuma nodoklis par Rēzeknes pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajiem nekustamajiem īpašumiem šogad maksājams ne vēlāk kā šā gada 16. novembrī. Šis samaksas termiņš attiecas uz visiem nekustamā īpašuma nodokļa aprēķiniem un pārrēķiniem, kuriem sākotnēji samaksas termiņš ir bijis noteikts 2020. gadā.
 
Šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā to, ka Covid-19 izplatība Latvijā un citās valstīs tieši vai netieši negatīvi ietekmē daudzu nozaru uzņēmumu darbību un attiecīgi arī uzņēmumu darbinieku ienākumus. Tāpat arī ir saņemti nodokļu maksātāju lūgumi pārcelt uz vēlāku laiku 2020. gada nekustamā īpašuma nodokļa nomaksas termiņus. Līdz ar pieņemto lēmumu tiks nodrošināta iespēja samaksāt nodokli bez kavējuma naudas aprēķina.

Atgādināsim, ka saskaņā ar likumu “Par nekustamā īpašuma nodokli” nekustamā īpašuma nodoklis maksājams reizi ceturksnī vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī avansa veidā reizi gadā.  Pamatojoties uz likumu “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību” pašvaldībām 2020. gadā ir tiesības noteikt citus nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņus, tos pārceļot uz vēlāku laiku 2020. gada ietvaros.


Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-2/2)
V.V. 02.04.2020 15:17
Protams, ka var atlikt. Tik siltā ziemā "Siltums" uzvārījās piestādot rēķinus it kā ārā būtu -40, bet karstā ūdens vados nez kāpēc savairojās leģionellas (tātad ūdens temperetūra bija zemāka par noteikto)!
Aga 02.04.2020 16:48
Kā var būt ,ka siltums strādā ar zaudējumiem????auuuu , kas pa delām...kad samazināsiet tarifu..katli jauni, iekārtas jaunas,, kur ieguvums???
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 1
Aptauja
Vai Jūs saņemat valsts pabalstus, saistībā ar COVID 19?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Politika, bizness, deputātu ienākumi: domes priekšsēdētāja vietnieki
mašīnā man ir lentīte mūsu karoga krāsās un pensija 430 a šim raibā kaimiņzemes un pensija 1000 eiro.secinājums?.. Sīkāk...
Politika, bizness, deputātu ienākumi: domes priekšsēdētāja vietnieki
Varētu padomāt, ka dzīvojam megapilsētā Tokijā, Ņujorkā vai Pekinā - pilsētas mēram TRĪS vietnieki! Sīkāk...
Politika, bizness, deputātu ienākumi: domes priekšsēdētāja vietnieki
cik gadu :latgalijai"jāstrādā lai nodokļos atgriestu 3 dīkdieņu noēsto naudu?? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top