Svētdiena,
5.aprīlis 2020
Vārda dienas: Aivija, Vidaga, Vija, Лидия, Мария Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Sociālais dienests mudina novērtēt apmeklējumu nepieciešamību

17.03.2020
Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” aicina savus klientus, īpaši seniorus, nopietni izvērtēt nepieciešamību nākt klātienē uz Sociālo dienestu.

Klienti aicināti sākotnēji konsultēties pa telefonu vai elektroniski ar nodaļu darbiniekiem, lai atrastu iespēju, kā atrisināt klienta jautājumu attālināti vai vienoties par klātienes pieņemšanu.

Sociālās palīdzības nodaļa, lūdz izvērtēt, vai Jūsu situācija ir uzskatāma par krīzi un tās risināšanu nevar atlikt uz vēlāku laiku, jo, piemēram, dzīvokļa pabalsts un arī citi pašvaldības pabalsti (izņemot ēdināšanu skolās un bērnudārzos, kā arī GMI pabalsti) tiek piešķirti reizi gadā.

Tāpat Sociālās palīdzības nodaļa, informē, ka, pēc iespējas izvērtējot situāciju, klientiem tiks pagarināti statusi automātiski līdz 30.04.2020., bet nepieciešamības gadījumā ar klientiem sazināsies telefoniski. Kontaktinformācija: nodaļas vadītāja Alīna Klimone (tālr. 29214429; e-pasts: alina.klimone@rezekne.lv), sociālā darbiniece Sandra Stubure (tālr. 26639111; e-pasts: sandra.stubure@rezekne.lv), sociālā darbiniece Vineta Zirnīte (tālr. 27334457; e-pasts: vineta.zirnite@inbox.lv), sociālās palīdzības organizatori (tālr. 27332267).

Sociālo pakalpojumu nodaļa laikā no 16. marta līdz 14. aprīlim pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē. Konsultācijas sociālo pakalpojumu jomā iespējams saņemt, rakstot inese.nipere@rezekne.lv vai zvanot pa tālruni 26639222, sekojošiem pakalpojumiem:

-   sociālās rehabilitācijas pakalpojums,

-   medicīniskās rehabilitācijas pakalpojums,

-   ilgstošas sociālās aprūpes pakalpojums,

-   sociālās rehabilitācijas pakalpojums bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un personām ar GRT.

Asistentu pakalpojuma atskaišu pieņemšana notiks attālināti, atskaites varēs atstāt 107. kabinetā pie durvīm tam paredzētajā vietā, veidlapas tiks novietotas pie kabineta ieejas durvīm.

Dienas centrs senioriem ir slēgts līdz 14. aprīlim (t. 20204795).

Atbalsta nodaļa informē, ka plānotās psihologu un sociālā darba speciālistu individuālās konsultācijas tiek atceltas līdz 2020. gada 14. aprīlim, nepieciešamības gadījumā konsultē attālināti vai pa mobilo tālruni, savukārt krīzes situācijā klientus pieņem, iepriekš sazinoties pa mobilo tālruni! Informācija pa t. 28302279 vai 27878552.Rezekneszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Daugavpils mērs Elksniņš plāno veidot savu organizāciju
Atradies politikas jauneklis. Kā tomēr derētu 34.gada variants, lai noliktu pie vietas anarhistus, kuri sevi dēvē par demokrātiem. Sīkāk...
Rēzeknes domei ir 64 000 eiro “Open place” rīkošanai
Kas zin, mow i da augusta karantinā sādāsim pa sātom!)) Sīkāk...
Kovšu ezerā turpinās būvdarbi
Un tas ir sliktāk nekā, ja darbus veiktu kāda Rīgas firma! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top