Ceturtdiena,
9.jūlijs 2020
Vārda dienas: Asna, Asne, Zaiga, Иван, Тихон, Денис Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Sociālais dienests mudina novērtēt apmeklējumu nepieciešamību

17.03.2020
Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” aicina savus klientus, īpaši seniorus, nopietni izvērtēt nepieciešamību nākt klātienē uz Sociālo dienestu.

Klienti aicināti sākotnēji konsultēties pa telefonu vai elektroniski ar nodaļu darbiniekiem, lai atrastu iespēju, kā atrisināt klienta jautājumu attālināti vai vienoties par klātienes pieņemšanu.

Sociālās palīdzības nodaļa, lūdz izvērtēt, vai Jūsu situācija ir uzskatāma par krīzi un tās risināšanu nevar atlikt uz vēlāku laiku, jo, piemēram, dzīvokļa pabalsts un arī citi pašvaldības pabalsti (izņemot ēdināšanu skolās un bērnudārzos, kā arī GMI pabalsti) tiek piešķirti reizi gadā.

Tāpat Sociālās palīdzības nodaļa, informē, ka, pēc iespējas izvērtējot situāciju, klientiem tiks pagarināti statusi automātiski līdz 30.04.2020., bet nepieciešamības gadījumā ar klientiem sazināsies telefoniski. Kontaktinformācija: nodaļas vadītāja Alīna Klimone (tālr. 29214429; e-pasts: alina.klimone@rezekne.lv), sociālā darbiniece Sandra Stubure (tālr. 26639111; e-pasts: sandra.stubure@rezekne.lv), sociālā darbiniece Vineta Zirnīte (tālr. 27334457; e-pasts: vineta.zirnite@inbox.lv), sociālās palīdzības organizatori (tālr. 27332267).

Sociālo pakalpojumu nodaļa laikā no 16. marta līdz 14. aprīlim pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē. Konsultācijas sociālo pakalpojumu jomā iespējams saņemt, rakstot inese.nipere@rezekne.lv vai zvanot pa tālruni 26639222, sekojošiem pakalpojumiem:

-   sociālās rehabilitācijas pakalpojums,

-   medicīniskās rehabilitācijas pakalpojums,

-   ilgstošas sociālās aprūpes pakalpojums,

-   sociālās rehabilitācijas pakalpojums bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un personām ar GRT.

Asistentu pakalpojuma atskaišu pieņemšana notiks attālināti, atskaites varēs atstāt 107. kabinetā pie durvīm tam paredzētajā vietā, veidlapas tiks novietotas pie kabineta ieejas durvīm.

Dienas centrs senioriem ir slēgts līdz 14. aprīlim (t. 20204795).

Atbalsta nodaļa informē, ka plānotās psihologu un sociālā darba speciālistu individuālās konsultācijas tiek atceltas līdz 2020. gada 14. aprīlim, nepieciešamības gadījumā konsultē attālināti vai pa mobilo tālruni, savukārt krīzes situācijā klientus pieņem, iepriekš sazinoties pa mobilo tālruni! Informācija pa t. 28302279 vai 27878552.Rezekneszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Vairākām Rēzeknes ielām tiks veikta virsmu apstrāde
Prātiņ, nāc mājās! Sīkāk...
Sabiedriskās kārtības noteikumi Rēzeknē: Dome ievieš jaunus grozījumus
Kauns par tādie SA demagogiem. Ir tāds teiciens, kurā ne vietā bučo vusur pakaļa. Kopa namsaimnieks, slikti bija, tagad cliner, arī slikti, bet kā par sētnieku stādāt vajadzētu, uzreiz citu dziesmu sāktu dziedāt. No malas visi gudri kritizēt, ja pašam rokas no pakļas aug... Sīkāk...
Sabiedriskās kārtības noteikumi Rēzeknē: Dome ievieš jaunus grozījumus
Domei nevis pieņemt šos bezjēdzīgos noteikumus, bet cītīgi kontrolēt kā firma Clen-R uzkopj pilsētu. Kauns un bezatbildība. Agrāk sētnieki visu sakopa, bet tagad atkritumi mētājas mēnešiem un rezultātā nekas netiek savākts. Bet kā tiek pļauta zāle, tas ir ārpus kādas kritikas, kopā ar zemi. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top