Svētdiena,
12.jūlijs 2020
Vārda dienas: Indriķis, Ints, Namejs, Петр, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Rēzeknes dzimtsarakstu nodaļas statistika par februāri

09.03.2020
Februārī nodaļā reģistrētas 18 laulības (2019. gada februārī arī bija tikpat daudz). Pirmo reizi gredzenus mija 7 pāri. Šomēnes nodaļā laulību reģistrēja divi ārzemnieki – Krievijas un Gruzijas pilsoņi. Mēneša laikā saņemti 37 iesniegumi laulības reģistrācijai turpmākajos un vasaras mēnešos.

Reģistrēti 27 dzimšanas fakti (pērn februārī – 27), piedzimuši 14 zēni un 13 meitenes. Kā pirmie ģimenēs piedzima 9, otrie 9 un trešie – arī 9 mazuļi. Ar paternitātes atzīšanu reģistrēti 10, bez ieraksta par tēvu – 3 jaundzimušie.

Zēni nosaukti šādos vārdos: Armands, Arvis, Ārons, Edgars, Ivans, Juris, Konstantīns, Mairis, Maksims, Marks, Roberts, Renats, Ruslans un vienam mazulim tika dots dubultvārds Silvestrs Patriks. Meitenēm vecāki izvēlējās vārdus: Agnese, Alisa, Amina, Angelina, Dominika, Domenika, Elza, Emīlija, Karalina, Paula, Reina, Teona, Viktorija.

No nodaļas arhīva izsniegti 50 civilstāvokli apliecinoši dokumenti. No zvērinātiem notāriem saņemti 4 paziņojumi par laulības šķiršanu, šķirtas 1992., 1998., 2009. un 2019. gadā reģistrētās laulības; no tiesas saņemts 1 izraksts civillietās par laulības šķiršanu, šķirta 2009. gadā noslēgtā laulība.

Februārī reģistrēti 55 miršanas fakti (pērn februārī – 59), no tiem 30 vīrieši un 25 sievietes. Nāves cēlonis 41 gadījumā bijis sirds un asinsvadu slimības, 10 – audzēji u.c.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Vairākām Rēzeknes ielām tiks veikta virsmu apstrāde
Sabojāts ielu segums!!! Ceļš pēc apstrādes kā lauku apvidū, jāuzmanās no lidojošām šķembām, lai netrāpītu stiklā! Kuram domes "speciālistam" ienāca prātā šī absurdā ideja? Vai ceļu uz domes priekšsēdētāja mājām arī pārklās ar šķembām, lai ilgāk "kalpotu", jo priekšnieks pārvietojas ar skūteri?Iedalīta lieka nauda, kuru vajag atmazgāt? Sīkāk...
Rēzeknē Covid-19 konstatē vācietim, kurš atbraucis darba darīšanās
Kad klapēs robežas ciet? Ja, tās kā pašlaik ir vaļā, tad ne mazums inficēto ielaidīs! Sīkāk...
Sabiedriskās kārtības noteikumi Rēzeknē: Dome ievieš jaunus grozījumus
Ha haa...Šim indivīdam prioritāte - "pakaļu" apspriešana!!!))) Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top