Trešdiena,
8.aprīlis 2020
Vārda dienas: Dana, Dans, Danute, Edgars, Лариса, Гаврила, Василий, Анна Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Cik bieži rēzeknieši apmeklē koncertzāli GORS?

04.03.2020
2013. gada maijā Rēzeknē durvis vēra Latgales vēstniecība "GORS". Projekta mērķis bija nodrošināt augstas kvalitātes kultūras pieejamību reģionā. Sākotnējās projekta izmaksas tika lēstas 9,68 miljonu latu apmērā, bet pēc nodošanas ekspluatācijā kopējās izmaksas palielinājās un sasniedza 12,84 miljonus latu (bez PVN).

Portālā Rezekneszinas.lv tika veikta aptauja, lai noskaidrotu, cik bieži portāla lasītāji, apmeklē koncertzāli, kuras mērķauditorija lielākoties ir Rēzeknes iedzīvotāji.

Izrādījās, ka lielākā daļa portāla lasītāju, proti, 63%, neapmeklē koncertzāli.

Reizi pusgadā koncertzāli apmeklē 19% aptaujāto, bet reizi gadā 8% lasītāju.

Apmēram reizi mēnesī - 7% respondentu, un vairāk nekā reizi mēnesī Latgales vēstniecību apmeklē 3% aptaujāto.

Rēzeknes domē liels uzsvars tiek likts uz kultūras un tūrisma attīstību pilsētā, ko apliecina arī 2020. gada pilsētas budžets, kura lielākā daļa ir novirzīta tieši šai nozarei, taču jāatzīmē, ka nav zināms, cik daudz tūristu tika piesaistīts koncertzāles pastāvēšanas laikā.

Aptaujā piedalījās 250 cilvēki.


Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Халява 05.03.2020 11:25
билеты на концерты раздаются как приглашения депутатам, думским работникам, родственникам и знакомым работников Горса.Вот и посещаемость высокая. А остальные "смертные" покупают за полную стоимость.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
“Ģimenes uzņēmums” atkal saņem Rēzeknes domes pasūtījumu
Ja pirmajos valdīšanas gados Bartaševičs nedaudz uzmanīgāk shēmoja, tad tagad viņš ir sapratis, par ko KNAB un Valsts kontrole viņu var uzraut uz zara, un par ko nevar, kā rezultātā viņš, kas attiecas uz Latgaliju un nu jau arī B & B struktūru, ir galīgi no spolēm nolecis. Bet KNAB un VK tikai rokas plāta. Sīkāk...
Latvijā nomirusi sirmgalve, kurai bija Covid-19
ha-ha- nekāda korona viņai nebija, 99 gadi Sīkāk...
Rēzeknes domei ir 64 000 eiro “Open place” rīkošanai
Ārpus savas "derevņas" kino festivāls nevienam nav zināms, pat ne Latgales līmenī. Šķiet, ka neko vairāk par izbraukuma plezīru dažiem Krievijas artistiem un kopēju fotosesiju vietējiem zīmuļiem tas nenozīmē. Ja mūsu varasvīri tā mīl kino, vai nebūtu labāk organizēt izklaides pasākumus pašmāju - Latvijas kino un teātra personībām, kuras šobrīd nedzīvo spoži? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top