Sestdiena,
11.jūlijs 2020
Vārda dienas: Leonora, Svens, Иван, Сергей, Павел, Герман Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Portālam Rezekneszinas.lv 15 gadi!

28.02.2020
1. martā mūsu ziņu portālam apritēs 15 gadi! 

Šo 15 gadu laikā ir notikušas dažādas pārmaiņas – uzlabota portāla funkcionalitāte, izveidotas jaunas rubrikas, pievienojušies jauni autori, kā arī vairākkārt mainīts mājas lapas nosaukums.

Kad 2005. gada 1. martā, ziņu vietne uzsāka savu darbību, tās nosaukums bija Pravda.lv – tā ātri piesaistīja Rēzeknes pilsētas iedzīvotāju interesi.

Sākotnēji portāls sniedza informāciju tikai krievu valodā, bet ņemto vērā lielo komentāru daudzumu valsts valodā, tika pieņemts lēmums veidot portāla ziņu satura versiju latviešu valodā. Nosaukums Pravda.lv līdz ar to latviešu valodas versijai nebija atbilstošs. Tieši tāpēc sekoja lēmums mainīt tā nosaukumu, lai tas atbilstu abām portāla auditorijām – gan krievu, gan latviešu valodā runājošajiem lasītājiem – Publika.lv.

Tehnoloģiju attīstības laikā, ieskaitot mobilo versiju attīstību, kā arī palielinoties mūsu auditorijai, Publika.lv platforma vairs neatbilda programmatūrai, kas sākotnēji tika uzstādīta.

Un tad sekoja galvenā lēmuma pieņemšana - ieguldīt absolūti oriģinālas programmatūras izveidē, kuru veidoja talantīgi jaunieši no Daugavpils - Esteriol studijā, un mēs atkal mainījām nosaukumu, tādu, kas būtu atpazīstams visos Latvijas reģionos.

Pēc platformas atjaunināšanas, savu darbību uzsāka informatīvais portāls ar vienkāršu un saprotamu nosaukumu – Rezekneszinas.lv.

Tagad mēs ieņemam stabilu pozīciju mūsu reģionā. Katru dienu mūs lasa no 3500 līdz 15 000 lietotāju, atkarībā no tēmu aktualitātes.

Kopā ar Jums esam 15 gadus, un visu šo laiku mēs cenšamies sniegt lasītājiem operatīvu, interesantu un noderīgu informāciju par pilsētas, reģiona, valsts un pasaules dzīvi.

Mēs esam ļoti pateicīgi par Jūsu atbalstu un uzmanību.

Jubilejā mēs sakām PALDIES visiem, kas piedalās mūsu portāla dzīvē, - reklāmdevējiem, programmētājiem un, protams, mūsu daudzajiem lasītājiem.


Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-5/5)
Rēzeknietis 29.02.2020 06:07
Nav liela māksla pārkopēt ziņas no citiem portāliem.
pavasaris klat 29.02.2020 10:47
Rēzeknietis 29.02.2020 06:07
Nav liela māksla pārkopēt ziņas no citiem portāliem.
nav taisnība, tieši otrādi, šeit vairumā ir tāda informācija, kuras nav citur.
es 29.02.2020 11:05
Rēzenesziņu šefs Dubovskis ieēdies uz Rēzeknes domi, jo vaēlēšanās tika atstumts no siles, tāpēc raksta visādāku herņu. Arī Nizinskas kundze laikam pieklusināta no varas iestāžu puses, jo kur tad palika asā rubrika par valdību?
pavasaris klat 29.02.2020 11:19
es 29.02.2020 11:05
Rēzenesziņu šefs Dubovskis ieēdies uz Rēzeknes domi, jo vaēlēšanās tika atstumts no siles, tāpēc raksta visādāku herņu. Arī Nizinskas kundze laikam pieklusināta no varas iestāžu puses, jo kur tad palika asā rubrika par valdību?
kāpēc herņu? viņš paspēja pavērot to, kas notiek pie siles.
Paldies par paveikto ! 29.02.2020 20:35
Esmu latvietis, bet pārsvarā lasu Jūsu krievisko versiju ! Labs un objektīvs informācijas avots - īsi, saprotami un objektīvi ! Sirsnīgs paldies par drosmi. Tā turpināt , un lai pietiek enerģijas turmākiem raženiem gadiem . Sveiciens Jubilejā!!!
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē Covid-19 konstatē vācietim, kurš atbraucis darba darīšanās
Kad klapēs robežas ciet? Ja, tās kā pašlaik ir vaļā, tad ne mazums inficēto ielaidīs! Sīkāk...
Sabiedriskās kārtības noteikumi Rēzeknē: Dome ievieš jaunus grozījumus
Ha haa...Šim indivīdam prioritāte - "pakaļu" apspriešana!!!))) Sīkāk...
Vairākām Rēzeknes ielām tiks veikta virsmu apstrāde
Prātiņ, nāc mājās! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top