Svētdiena,
5.aprīlis 2020
Vārda dienas: Aivija, Vidaga, Vija, Лидия, Мария Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Ziemas prieka festivāls “Snīga Cylvāks”

20.02.2020
Jau ceturto gadu biedrība “Austrumlatvijas radošo inciatīvu centrs” sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību organizē Ziemas prieka festivālu “Snīga Cylvāks”.  Pasākuma mērķis ir popularizēt aktīvu brīvā laika pavadīšanu ziemā, un radīt atvērtu telpu sadarbībai un iniciatīvām, lai kopīgi radīt svētkus sev un citiem. Šogad pasākuma tiek rīkots Ančupānu karjerā (Vērēmu pagasts, Rēzeknes novads; atrodas uz Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada robežas) Akciju Sabiedrības “Latvijas valsts meži” teritorijā. Lai arī ziemas sportiem šogad laikapstākļi nav atbilstoši, tomēr pasākuma būtība paliek nemainīga – doties dabā, nodoties fiziskām un radošām aktivitātēm, baudīt mūziku.

Šogad organizācijā uzsvars tiek likts uz aktīvāku sabiedrības un organizāciju iesaisti svētku papildināšanā ar savu dalību, kopienas sajūtas radīšanu, kā arī reprezentēt veselīgu organizāciju sociālo politiku un to darbību kā kopumā. Pasākumā ar dažādām aktivitātēm ņems dalību: AS “Latvijas Valsts meži”, Latvijas Sarkanais krusts, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, Zemessardzes 32. Kājnieku bataljons un STIGA orientēšanās, Bērnu un Jauniešu organizācija “Jaunie vanagi”. Pasākuma gaitā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, netradicionālās komandu stafetēs (ar kopvērtējumu), individuālajās discpilīnās, orientēšanās ģimenēm un nakts orientēšanās – kā viena no galvenajiem vakara daļas aktivitātēm, kur dalībnieki komandās dosies naksnīgajā mežā, sniega cilvēkam pa pēdām!

Meža ielokā tiks radīta nepiešamā infrastruktūra, kas ļaus pasākuma dalībniekiem baudīt būšanu dabā arī diennakts tumšajā laikā. Tiks izgaismota teritorija, kurināti ugunskuri, vārīta zupa un būs pieejami arī sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi. Tiks izveidota improvizēta meža skatuve, kur līdz ar tumsu ar mūziku priecēs dažādu mūzikas žanru DJ.

Dalība pasākumā un visās tā aktivitātēs ir bez maksas, visām komandu aktivitātēm vēlama iepriekšēja reģistrācija.

Komandu stafetes: ej.uz/KomandasSC2020

Ģimeņu orientēšanās: ej.uz/GimenesSC2020

Nakts orientēšanās: ej.uz/NaktsSC2020

Pārējām aktivitātēm pasākuma norises vietā.

Pasākuma laikā Ančupānu karjera teritorijā iebrauktuve tiks slēgta. Apmeklētāji aicināti droši novietot savas automašīnas gar ceļa malām un doties iekšā mežā!


Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Daugavpils mērs Elksniņš plāno veidot savu organizāciju
Atradies politikas jauneklis. Kā tomēr derētu 34.gada variants, lai noliktu pie vietas anarhistus, kuri sevi dēvē par demokrātiem. Sīkāk...
Rēzeknes domei ir 64 000 eiro “Open place” rīkošanai
Kas zin, mow i da augusta karantinā sādāsim pa sātom!)) Sīkāk...
Kovšu ezerā turpinās būvdarbi
Un tas ir sliktāk nekā, ja darbus veiktu kāda Rīgas firma! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top