Svētdiena,
5.aprīlis 2020
Vārda dienas: Aivija, Vidaga, Vija, Лидия, Мария Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Rēzeknes pašvaldības pārstāvji iepazīstas ar Daugavpils pieredzi

10.02.2020
7. februārī Daugavpili apmeklē Rēzeknes pašvaldības delegācija. Galvenais mērķis ir aizgūt Daugavpils pieredzi darbā ar ģimenēm, bērniem, jauniešiem, kā arī dalību konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”, kurā Daugavpils uzvarēja divas reizes.

Ar Rēzeknes kolēģiem Daugavpils Domē tikās Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis.

Viesi no Rēzeknes interesējās par sociālajām programmām, pašvaldības atbalstu ģimenēm ar bērniem, daudzbērnu ģimenēm. Jānis Dukšinskis pastāstīja par vasaras nometnēm, skolēnu vasaras nodarbinātības programmu, sporta un kultūras aktivitātēm, pilsētas infrastruktūras modernizāciju, kas vairāk pielāgota tieši ģimenēm, investīcijām izglītības jomā.

Kolēģi no Rēzeknes interesējās par Daugavpils pašvaldības dalību konkursā “Ģimenēm draudzīgākā pašvaldība”, par vērtēšanas kritērijiem, iesniedzamiem dokumentiem. Daugavpils šajā konkursā uzvarēja divas reizes un saņēma naudas balvas. Viesi tika informēti par to, kā pašvaldība izlietoja šos līdzekļus. Pirmajā konkursā iegūtā nauda tika iztērēta Latgales Zoodārza ekspozīcijas papildināšanai, bet otrajā konkursā iegūtā naudas balva tika izlietota Latgales centrālās bibliotēkas Digitālā centra aprīkojuma papildināšanai. Pēc tikšanās Daugavpils Domē viesi apmeklēja abus šos objektus un klātienē apskatīja pašvaldībā paveikto.
Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Daugavpils mērs Elksniņš plāno veidot savu organizāciju
Atradies politikas jauneklis. Kā tomēr derētu 34.gada variants, lai noliktu pie vietas anarhistus, kuri sevi dēvē par demokrātiem. Sīkāk...
Rēzeknes domei ir 64 000 eiro “Open place” rīkošanai
Kas zin, mow i da augusta karantinā sādāsim pa sātom!)) Sīkāk...
Kovšu ezerā turpinās būvdarbi
Un tas ir sliktāk nekā, ja darbus veiktu kāda Rīgas firma! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top