Trešdiena,
8.aprīlis 2020
Vārda dienas: Dana, Dans, Danute, Edgars, Лариса, Гаврила, Василий, Анна Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

"Olimpiskajam centram Rēzekne" vēl viens valdes loceklis

09.01.2020
Pašvaldības kapitālsabiedrība “Olimpiskais centrs Rēzekne” 2019. gada 30. decembrī rīkoja ārkārtas dalībnieku sapulci, kurā iecēla Jekaterinu Meirāni SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” valdes locekļa amatā.

“Tā kā sporta komplekss ir liels, un attiecīgi tam ir arī liels līdzekļu apgrozījums, viena cilvēka pieredzes un zināšanu nepietiek, lai nodrošinātu noteikto mērķu sasniegšanu un efektīvu darbību. Vajadzīgs speciālists ar uzņēmēja iemaņām, kurš būs atbildīgs par ekonomiskiem jautājumiem,” savā decembra preses konferencē norādīja Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs. Tāpēc bija izsludināts konkurss uz SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” valdes locekļa amatu, uz kuru pieteicās divi kandidāti.

Pamatojoties uz nominācijas komisijas vērtējumu, Jekaterinas Meirānes kandidatūra tika izvirzīta iecelšanai pašvaldības kapitālsabiedrības “Olimpiskais centrs Rēzekne” valdes locekļa amatā.

Nominācijas komisija augsti novērtēja Jekaterinas Meirānes iepriekšējo darba pieredzi, kas saistīta ar uzņēmuma vadīšanu un saimniecisko procesu organizēšanu. Kopš 2009. gada līdz 2016. gadam J.Meirāne vadīja uzņēmumu SIA “DFD”, līdz ar to labi orientējas uzņēmuma vadīšanā, mārketinga pasākumu vadīšanā un organizēšanā, personāla vadīšanā, budžeta plānošanā, izmaksu kontroles un optimizācijas jautājumos. Kopš 2017. gada J.Meirāne Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes projektu vadītājas amatā īstenoja Komunālās ielas, Viļakas ielas, Brīvības ielas posma un Ezera ielas posma rekonstrukcijas projektus, kā arī izstrādāja tehniskos projektus, līdz ar to viņai ir darba pieredze ES struktūrfondu finansēto projektu izstrādē, īstenošanā un vadīšanā.

Jekaterina Meirāne uzskata, ka Rēzeknes olimpiskā centra saimniecisko procesu nodrošināšanā liela nozīme ir personāla kvalifikācijai, jo tas veicinās iedzīvotāju apmierinātību, saņemot jaunus un kvalitatīvus pakalpojumus. Kapitālsabiedrības jaunā valdes locekle par vienu no galvenajiem izvirza uzdevumu panākt, lai  SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” kļūtu par vadošo sporta attīstības, treniņu, sacensību un aktīvas atpūtas pasākumu centru, kur tiek nodrošināti kvalitatīvi pakalpojumi gan profesionāliem, gan jaunajiem sportistiem, Latgales un Rēzeknes pilsētas sporta klubiem un visiem veselīga dzīvesveida piekritējiem.

Pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” valdes locekļa amatā Jekaterina Meirāne iecelta uz 5 gadiem.


Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Starp citu 13.01.2020 04:10
Savulaik uzņēmumu, neskatoties uz lielumu, pārvaldīja viens direktors. Viens saņēma algu un viens atbildēja ar darba rezultātiem. Tagad algu saņem visi, bet atbildīgo nav.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
“Ģimenes uzņēmums” atkal saņem Rēzeknes domes pasūtījumu
Ja pirmajos valdīšanas gados Bartaševičs nedaudz uzmanīgāk shēmoja, tad tagad viņš ir sapratis, par ko KNAB un Valsts kontrole viņu var uzraut uz zara, un par ko nevar, kā rezultātā viņš, kas attiecas uz Latgaliju un nu jau arī B & B struktūru, ir galīgi no spolēm nolecis. Bet KNAB un VK tikai rokas plāta. Sīkāk...
Latvijā nomirusi sirmgalve, kurai bija Covid-19
ha-ha- nekāda korona viņai nebija, 99 gadi Sīkāk...
Rēzeknes domei ir 64 000 eiro “Open place” rīkošanai
Ārpus savas "derevņas" kino festivāls nevienam nav zināms, pat ne Latgales līmenī. Šķiet, ka neko vairāk par izbraukuma plezīru dažiem Krievijas artistiem un kopēju fotosesiju vietējiem zīmuļiem tas nenozīmē. Ja mūsu varasvīri tā mīl kino, vai nebūtu labāk organizēt izklaides pasākumus pašmāju - Latvijas kino un teātra personībām, kuras šobrīd nedzīvo spoži? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top