Sestdiena,
11.jūlijs 2020
Vārda dienas: Leonora, Svens, Иван, Сергей, Павел, Герман Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Noslēdzies TV un radio raidījuma “Par robežām bez robežām” cikls

25.11.2019
No septembra līdz novembrim “Re: TV” kanālā bija skatāms un radio “Ef-Ei” dzirdams raidījums par Latgalei aktuālām sociāli politiskām tēmām latviešu valodā, ko veidoja Latgolys entuziastu grupa Biļdis- “Par robežām bez robežām””. Katrā no 8 TV un 8 radio raidījumiem tika aplūkoti robežjautājumi, robežtēmas, kas aktuālas Latgalē daudzu gadu garumā, cenšoties rast atbildes un risinājums no nozares ekspertu puses uz šiem robežjautājumiem. Tāpat katrā no raidījumiem ieklausījāmies  sabiedrības, tēmas atklāsmē un aktualizēšanā iesaistīto viedokli.  Raidījumos tika vēstīts par Latgali,  stiprinot nacionālo mediju telpu, izpētot valsts drošības apdraudējumus no Latvijas austrumu pierobežas un Eiropas savienības ārējās robežas skatupunkta laikā, kad aktualizēts jautājums par pierobežas mediju telpas stiprināšanu, informējot sabiedrību par riskiem, risinājumiem, akcentējot sabiedriski politisko procesu analīzi mūsdienās.

Raidījumā tika atspoguļotas tēmas, kuras ir aktuālas un izsaukušas diskusijas ne tikai Latgales reģiona, bet arī visas Latvijas mērogā, kuras ir pētnieciskās žurnālistikas redzeslokā- Latgales karogs, Latgales sabiedrisko organizāciju darbība, Latgales kultūrtelpas atšķirības, Austrumu pierobežas informatīvā telpa, Administratīvi teritoriālā reforma Latgalē, Latvijas armijas un Valsts Robežsardzes situācija Latgalē, Pāreja uz latviešu valodu un Latvijas vēstures kursa apguve mazākumtautību skolās, Politiķu aktivitātes Latgales reģiona stiprināšanai. Raidījums palīdzēs izprast Latvijas pierobežas mediju telpas atšķirības un skaidros sociālpolitisko problēmu cēloņus, ar nozares ekspertu piesaisti meklēs risinājumus un atbildes tiem.Dienu vēlāk raidījumu varēs atrast arī mājas lapā www.lrtv.lv, LRT sociālo tīklu kontos www.facebook.com, www.youtube.com

Raidījums būs skatāms ilgtermiņā  Latgolys entuziastu grupys Biļdis kontā www.youtube.com kontā un lapā www.facebook.com, kā arī projekta periodā sadarbības partneru internetvietnēs- www.vieteja.lv u.c..

Projekta sadarbības partneri- SIA “VIDZEMES TELEVĪZIJA” kanāls “Re: TV”, SIA “Vietējā”, kurā lasītājiem bija iespēja iepazīties ar katrā raidījumā atspoguļotoa tematiku (gan drukātā versijā, gan mājaslapā www.vieteja.lv), SIA “Ef-Ei” radio “Ef- Ei”, kur skanēja radioraidījums “Par robežām bez robežām”.

Raidījuma veidotāji pateicas sadarbības partneriem, ekspertiem, nozaru pārstāvjiem, sabiedrības viedokļa paudējiem par dalību raidījumu tapšanā, tēmu atklāsmē un risinājumu piedāvājumā, meklējot atbildes bez robežām tiem jautājumiem, kuri ir kā novilkta vai izdomāta robeža Latgales ikdienā.

Raidījums top ar programmas “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” atbalstu. izveidei guva atbalstu programmā “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā”. Projektu finansē izveidei guva atbalstu programmā “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā”. Projektu finansē Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Par robežām bez robežām” saturu atbild tā veidotāji- Latgolys entuziastu grupa Biļdis (Projekta līgums Nr.2019.LV/MA/017/24)

#SIF_MAF2019
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē Covid-19 konstatē vācietim, kurš atbraucis darba darīšanās
Kad klapēs robežas ciet? Ja, tās kā pašlaik ir vaļā, tad ne mazums inficēto ielaidīs! Sīkāk...
Sabiedriskās kārtības noteikumi Rēzeknē: Dome ievieš jaunus grozījumus
Ha haa...Šim indivīdam prioritāte - "pakaļu" apspriešana!!!))) Sīkāk...
Vairākām Rēzeknes ielām tiks veikta virsmu apstrāde
Prātiņ, nāc mājās! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top