Svētdiena,
12.jūlijs 2020
Vārda dienas: Indriķis, Ints, Namejs, Петр, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Politiķu aktivitātes Latgales reģiona stiprināšanai

13.11.2019
Raidījumu cikla “Par robežām bez robežām” noslēdzošajā raidījumā- politiķu darbs Latgales labā, iespējas, problēmu risinājumi, Latgales uzņēmēju attīstības perspektīvas. Politiķu redzeslokā ieskicēto problēmu, aktualitāšu analīze, risinājumi nākotnē, kas iezīmē politiķu atbildību, iespējas un varēšanu to risināšanā.

Kas šobrīd aktuāls Latgalē, kādi ir galvenie un līdz šim neatrisinātie sociālpolitiskie problēmjautājumi? Kāpēc tiem jāpievērš uzmanība medijos TV un radio raidījumu veidolā?

Aktuālā jautājuma iztirzājumā- politiķu darbs, lai stiprinātu Latgales reģionu kā ekonomiski vājāku reģionu, iespējas Latgales attīstībai visās jomās. Vairāku no Latgales reģiona ievēlēto LR 13.Saeimas deputātu viedoklis Latgales attīstības jautājumos – Aldis Adamovičs (Jaunā Vienotība), Andris Kazinovskis (Jaunā konservatīvā partija), Inga Goldberga (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija), Edmunds Teirumnieks (Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"), Janīna Kursīte (Politiskā partija “KPV LV”), LR Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (Jaunā konservatīvā partija), tāpat savu viedokli paudīs Latgales Plānošanas reģiona administrācijas vadītāja Iveta Maļina – Tabūne, Latgales SEZ Uzraudzības komisijas priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis. Atskatoties uz visos iepriekšējos raidījumos aktualizētajiem robežjautājumiem, raidījumā uzrunāto viedoklis arī par tiem, piemēram, Latgales karoga tēmas risinājumu, pierobežas mediju telpas situācijas uzlabošanu u.c.

Raidījums skatāms svētdien, 10.novembrī plkst. 16:00 ar atkārtojumu nākamās nedēļas trešdienā plkst. 22:30 un piektdienā plkst. 11:30 “Re: TV” kanālā, dzirdams radio “Ef-Ei” otrdien, 12.novembrī plkst. 18:30, kā arī skatāms Latgolys entuziastu grupys Biļdis www.youtube.com kanālā un lapā www.facebook.com, sadarbības partneru internetvietnēs.

Raidījums top ar programmas “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” atbalstu. izveidei guva atbalstu programmā “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā”. Projektu finansē izveidei guva atbalstu programmā “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā”. Projektu finansē Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Par robežām bez robežām” saturu atbild tā veidotāji- Latgolys entuziastu grupa Biļdis (Projekta līgums Nr.2019.LV/MA/017/24)

#SIF_MAF2019
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Vairākām Rēzeknes ielām tiks veikta virsmu apstrāde
Sabojāts ielu segums!!! Ceļš pēc apstrādes kā lauku apvidū, jāuzmanās no lidojošām šķembām, lai netrāpītu stiklā! Kuram domes "speciālistam" ienāca prātā šī absurdā ideja? Vai ceļu uz domes priekšsēdētāja mājām arī pārklās ar šķembām, lai ilgāk "kalpotu", jo priekšnieks pārvietojas ar skūteri?Iedalīta lieka nauda, kuru vajag atmazgāt? Sīkāk...
Rēzeknē Covid-19 konstatē vācietim, kurš atbraucis darba darīšanās
Kad klapēs robežas ciet? Ja, tās kā pašlaik ir vaļā, tad ne mazums inficēto ielaidīs! Sīkāk...
Sabiedriskās kārtības noteikumi Rēzeknē: Dome ievieš jaunus grozījumus
Ha haa...Šim indivīdam prioritāte - "pakaļu" apspriešana!!!))) Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top