Trešdiena,
8.aprīlis 2020
Vārda dienas: Dana, Dans, Danute, Edgars, Лариса, Гаврила, Василий, Анна Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Politiķu aktivitātes Latgales reģiona stiprināšanai

13.11.2019
Raidījumu cikla “Par robežām bez robežām” noslēdzošajā raidījumā- politiķu darbs Latgales labā, iespējas, problēmu risinājumi, Latgales uzņēmēju attīstības perspektīvas. Politiķu redzeslokā ieskicēto problēmu, aktualitāšu analīze, risinājumi nākotnē, kas iezīmē politiķu atbildību, iespējas un varēšanu to risināšanā.

Kas šobrīd aktuāls Latgalē, kādi ir galvenie un līdz šim neatrisinātie sociālpolitiskie problēmjautājumi? Kāpēc tiem jāpievērš uzmanība medijos TV un radio raidījumu veidolā?

Aktuālā jautājuma iztirzājumā- politiķu darbs, lai stiprinātu Latgales reģionu kā ekonomiski vājāku reģionu, iespējas Latgales attīstībai visās jomās. Vairāku no Latgales reģiona ievēlēto LR 13.Saeimas deputātu viedoklis Latgales attīstības jautājumos – Aldis Adamovičs (Jaunā Vienotība), Andris Kazinovskis (Jaunā konservatīvā partija), Inga Goldberga (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija), Edmunds Teirumnieks (Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"), Janīna Kursīte (Politiskā partija “KPV LV”), LR Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (Jaunā konservatīvā partija), tāpat savu viedokli paudīs Latgales Plānošanas reģiona administrācijas vadītāja Iveta Maļina – Tabūne, Latgales SEZ Uzraudzības komisijas priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis. Atskatoties uz visos iepriekšējos raidījumos aktualizētajiem robežjautājumiem, raidījumā uzrunāto viedoklis arī par tiem, piemēram, Latgales karoga tēmas risinājumu, pierobežas mediju telpas situācijas uzlabošanu u.c.

Raidījums skatāms svētdien, 10.novembrī plkst. 16:00 ar atkārtojumu nākamās nedēļas trešdienā plkst. 22:30 un piektdienā plkst. 11:30 “Re: TV” kanālā, dzirdams radio “Ef-Ei” otrdien, 12.novembrī plkst. 18:30, kā arī skatāms Latgolys entuziastu grupys Biļdis www.youtube.com kanālā un lapā www.facebook.com, sadarbības partneru internetvietnēs.

Raidījums top ar programmas “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” atbalstu. izveidei guva atbalstu programmā “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā”. Projektu finansē izveidei guva atbalstu programmā “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā”. Projektu finansē Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Par robežām bez robežām” saturu atbild tā veidotāji- Latgolys entuziastu grupa Biļdis (Projekta līgums Nr.2019.LV/MA/017/24)

#SIF_MAF2019
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
“Ģimenes uzņēmums” atkal saņem Rēzeknes domes pasūtījumu
Ja pirmajos valdīšanas gados Bartaševičs nedaudz uzmanīgāk shēmoja, tad tagad viņš ir sapratis, par ko KNAB un Valsts kontrole viņu var uzraut uz zara, un par ko nevar, kā rezultātā viņš, kas attiecas uz Latgaliju un nu jau arī B & B struktūru, ir galīgi no spolēm nolecis. Bet KNAB un VK tikai rokas plāta. Sīkāk...
Latvijā nomirusi sirmgalve, kurai bija Covid-19
ha-ha- nekāda korona viņai nebija, 99 gadi Sīkāk...
Rēzeknes domei ir 64 000 eiro “Open place” rīkošanai
Ārpus savas "derevņas" kino festivāls nevienam nav zināms, pat ne Latgales līmenī. Šķiet, ka neko vairāk par izbraukuma plezīru dažiem Krievijas artistiem un kopēju fotosesiju vietējiem zīmuļiem tas nenozīmē. Ja mūsu varasvīri tā mīl kino, vai nebūtu labāk organizēt izklaides pasākumus pašmāju - Latvijas kino un teātra personībām, kuras šobrīd nedzīvo spoži? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top